Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    A játék naplója alapján.
    Mi BA és SM moderátorok meg tudjuk nézni az ilyen adatokat ha éppen szükséges.
    Ez a fórumos tevékenykedésünk egyik része.:)
     
  2. Klárika51

    Klárika51 Járnitanuló

    Köszönöm szépen a segítségedet.Kérdésem ,hogy akkor kinek írjak?
     
  3. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Mivel kapcsolatban?
     
  4. Klárika51

    Klárika51 Járnitanuló

    Aki megtudja nézni,hogy hány papucskosborom van.mivel 75 kell és nekem mát több van.Klarika51,ID:36255600.
    Köszönöm szépen!
     
  5. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Még 5 növényed hiányzik, hogy meglegyen a 75.
    75 Papucskosborot kell betakarítani összesen.
    70-nél tartasz jelenleg.
     
    Bokalmgazda, alex0824, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Volna egy tiszteletteljes kérdésem/kérésem: Sokunknak lenne a kívánsága, hogy ne csak számolja a rendszer a haladásunkat, ha nem írja is ki. / A főtéri feladatsorban/. Tudom, hogy ezzel bele kell nyúlnia a programba, ami kockázatos dolog, de talán nem lenne belőle túl nagy gond és látod, hogy szükség lenne rá. Nem tolmácsolnátok a játékmesternek ezt a kérést, -ha még nem tettétek meg-
    Köszönném előre is.
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és alex0824 kedveli ezt.
  7. Klárika51

    Klárika51 Járnitanuló

    Az alpesi növényeknél nálam 85 van.Légyszíves írd meg,hogy akkor hol kell látnom 70db-t.
    Köszönöm szépen!
     
  8. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum


    Alice 14. feladatának egyik része 75 papucsbokor betakarítását kéri.
    Te eddig összesen 70 papucsbokrot takarítottál be.
    Mint azt korábban már írtam nem látható, hogy hol tartsz az adott feladatban...
    De mi azért vagyok, hogy ebben segítsünk.
    Még 5 papucsbokrot kell betakarítanod, hogy pipát kapj a feladat végére...
     
  9. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Jeleztük már többször is, ahogyan a többiek is.
    Eddig még sajnos nem történt változás.
    De, legalább a csuszka már nem ugrál vissza az elejére amikor valami alapanyagot gyártok.:D
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen, talán majd egyszer ez is sorra kerül. :)
     
    GA-BI-O-Farm és alex0824 kedveli ezt.
  11. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    Szia,
    nem a raktáradban kell lennie ennyi növénynek, hanem amikor elkezded a küldetést, onnan kell aratnod 75 db-ot. Nem is kell gyűjtögetned, nyugodtan felhasználhatod. Amit a küldetés elindítása előtt arattál, az nem számít bele. A rendszer onnan számolja akár az aratásokat, akár a jelvénygyártásokat, amikor a felkiáltó jelből kérdőjel lesz Füles / Alice felett a Főtéren. S amikor megvan az adott dologból a megfelelő darabszám, akkor kirakja a pipát. Mi ezt nem látjuk Játékosként, de a Modik tudnak benne segíteni, ahogy Neked is megírta az infót Swallow. Hajrá!
     
  12. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Most tartok ott Füles Karcsinál, hogy kékfüvet kér magként és terményként.
    Direkt nem indítottam el onnan a készítést, csak csináltam 10 magot. Nálam kipipálta, de eddig sem onnan kezdtem.
    Nem tudom másnál mi lehet a gond a velük, itt minden jól működik.

    [​IMG]

    P.s.: a rózsát is csak termeltem, azt is jóváírta.
     
    -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Alicenél a 19. küldetésnél 20 kékfü és 20 vargánya magját kell elhelyezni a játéktéren. A magokat lassan sikerült legyártanom. A 20. küldetésnél ezeknek a learatása a feladat. Teljesen tanácstalan vagyok, hogy ezt a két küldetést hogyan lehet összehozni, Hiszen egyszerre nem tudom mind a 4o magot kihelyezni. Aki már tuljutott ezen a részen, irtja le nekem hogyan oldotta meg. Teljesen összezavarodtam a lehetséges megoldásokat végiggondolva.
     
  14. Evajunior

    Evajunior Utánpótlás-írogató

    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia. Nem számít, hogy milyen adagokban rakod ki a magot, az a lényeg, hogy a legvégén le tudjál aratni 125 -100 db-t. Úgy oldottam meg, hogy van 16 helyem, először leraktam 4 -4 magot a Vargányából és a Kékfűből és learattam. Utána leraktam 8-8 magot mind a kettőből és learattam. A legvégén leraktam 8-8 magot , de nem arattam le, megvártam amíg átvált a következő feladatra. Arra nagyon figyeljél, hogy előbb legyen meg az Amerikai bükk . Csak utána kezdjél neki a kékfűnek és a Vargányának. Ha kész a bükk és lerakod a 20-20 magot, akkor kipipálja a feladatot és átvált a következő feladatra, ahol aratni kell. Utána az utolsó 8-8 magot learathatod, az elég lesz.
    Sok sikert.
     
    PZoli64, Sali~*.*, rózsabimbó és 3 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Az első nap amikor indult az egész Gyopi akkor váltottam ki. Jót mosolyogtam amikor elolvastalak. Nekünk itt annyi mindent kellett kitapasztalni kitalálni, annyi újdonsággal és valljuk be hibával kellett szembenéznünk, hogy nekem eszembe sem jutott máig sem a szintneveket számon kérni az ismertetőbe, pedig már a 27. szintet is elhagyom lassan. Amikor odaérek egy adott szinthez elolvasom az új titulust, mosolygok rajta és kb ennyi.. el is feledkezem róla. De, ha Neked ez hiányzik a legjobban, akkor kívánom, hogy az ismertetőt író moderátor, amennyiben lesz rá ideje, - ha megosztotta vele a BP a szintek neveit- bővítse azt ki.

    Egyébként gratulálok a kiváltáshoz és az új birtokhoz, jó játékot kívánok, leld benne örömödet legalább annyira amennyit nekem adott ez az új játékrész.:D Sok sikert a felfedezéséhez.
     
  17. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Köszönöm, sokat segitettél.
     
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem a kollégáknak a felvetésedet.
    Máskor, ha egy ismertetőben fedezel fel jelezni valót, nyugodtan használd az adott hozzászólás bal alsó sarkában a Jelentés gombot.
    upload_2023-10-7_10-25-33.png

    A mi munkánkat is megkönnyíted ezzel.
    Köszönjük. :)
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Apróság, de a gyopáron működik a gyorsvető funkció, lehet, hogy csak nekem újdonság, de néha a segítő munkások használata mellett is fel tudom fedezni. Örülök neki, hogy észre vettem és használtam is azonnal lelkesen. Köszönjük a funkció bekapcsolását :D.
     
  20. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Szia!
    Már nagyon régóta működik.