Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igaz:( Viszont cukorka nélkül dögunalom a gyopár:music:
     
    kakukkszegfű, alex0824 és Sauvage kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    xD:cry:xD Ma nagyon engedékeny hangulatomban vagyok, de ebben teljesen igazad van! Az egyetlen ami valami fényt hoz ebbe a homályos játékba, ami változatosságot hoz az a megrendelők kiszolgálása.... Ehhez pedig nem árt némi édesség. xD:cry:xD
     
  3. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Na nem tudom, ma is ettem egy tábla milkát, meg tegnap is. Nálam semmi nem változott, csak a vércukorszintem! Mondtam már, hogy utálok havat lapátolni?
    Most pont olyan mint a megrendelők kiszolgálása. Miután befejezem kezdhetem elölről!
    xD
    Ma fenyőfa állítás lesz nálunk. Nem az Alpokba hanem a szobába!
    :D
     
    Utoljára szerkesztett: 30.11.23
    Sali~*.*, BlackPanther, Sauvage és 3 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mértél lázat ma?:D Ledöntött valami engedékeny betegség a lábadról?:eek:o_O;)xDxDxD Bocsánat ezt muszáj volt leírnom... ha már eszembe jutott;)
    A felreppenők korlátoznak... de cukorka vásár is lehetne 2-3 hetente... 8) Akkor nem fogynék ki belőle:)
     
    kakukkszegfű, BlackPanther és Sauvage kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ennyire hiányzik a kedvenc cicusomnak? Tudod aki fenyfőfára mászik... Kicsit korán állítjátok fel a fát nem? Azt már hallottam, hogy van olyan aki húsvétkor szedi le a fát, de, hogy december 1.-én állítják fel arról még nem.. mindig tanul az ember lánya valami újat :)
    Én szeretem a vevők kiszolgálást, feltéve, ha van miből, ha nincs meg tudom-e csinálni hogy legyen? Ez szórakoztat a gyopin :inlove:. A hólapátolással igazad van én is utálom, de ha esik akkor kénytelen vagy takarítani is utána, bár lehetne belőle hóembert is készíteni...
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm... fenyő állítás;) Imádom a karácsony illatát... de nálunk még csak készülődés van...
    Itt a gyopáron is szépek a fenyők.. kivéve a szibériait... az rettenetesre sikerült:music:
     
  7. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Na ez az, van egy újabb kisebb macsek is már. Így most kapnak egy A jelű fát, hogy karácsonyra ráunjanak, és a B jelű karácsonyfát már ne tegyék tönkre. Van pár hetük, hogy kiéljék magukat, aztán úgy is ráunnak a dologra. Ezeknek hiába mondod, hogy nem szabad, annál jobban csinálják amit nem kellene! A kutyával ilyen probléma nincs.
    Egyébként a hétvégi megrendelő állandóan tobozt kér, már nem is foglalkozok vele. Nem kér barackot, akkor mehet isten hírével, ahogy jött. Igaz bukom a ATP-it, de nem rohanok sehová.
     
    BlackPanther, Sauvage, vihence és 2 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Szia

    Örülj neki , hogy nem nyáron havazik !
    Kinek lenne kedve 40 fokban havat lapátolni !
    Na ugye ! Most essen !
     
    BlackPanther, Sauvage, vihence és 4 más kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha ügyesek vagytok akkor a cicák edzése mellett még tobozt is szüretelhettek szentestéig :D akkor nem fogsz annyit bukni csak picit..
     
  10. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok,
    segítséget kérnék abban, hogy mit csináljak, mert elértem a 26. szintet, amikor is azt kéri Alice, hogy növeljem a Raktár Elhasználó részét. Ez már a 4ezresre lett vmikor fejlesztve, jelenleg nem zöld a lehetőség. (így a jutamat se tudom átvenni, a raktár még mindig zöld, ha rákattolok elvisz a részhez hogy fejlesszem, de már nem lehet)
    Vagy ? nemcsak az elhasználódónál kell a kapacitásokat növelni, hanem minden más egyébnél is? (ehhez viszont piszok sok jelvény kell/ene) ? Várom segítő válaszaitokat. Köszönöm szépen !
     
  11. Bokalmgazda

    Bokalmgazda Fórum ismerője

    A 28-as szintnél tudod fejleszteni.
     
    Sauvage, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szua+
    Ebbe sajnos mindannyian belefutottunk, kénytelen vagy várni a további szintlépésekre, hogy bővíteni tudjál :)
     
    aida2330, BlackPanther, Sauvage és 3 más kedveli ezt.
  13. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Bokalmgazda! Nagyon köszönöm válaszod, kedves vagy hogy segítettél. További jó haladást, sikereket kívánok a farmodon.
    Szia Gyöngy !
    igen-igen, ez a terület nagyon sok minden várakoztat és gátolja a fejlődést.
    Köszönöm válaszod!
     
    milanzs, -gyöngy-581, Bokalmgazda és 3 más kedveli ezt.
  14. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Irina hülye!
    Egy jó hónapja jár hozzám tobozt keresve. Számtalanszor elmondtam neki, hogy nem tartok tobozt. Szenilis öreg sas!
    xD:wuerg:
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.23
    PZoli64, -gyöngy-581, Marika312 és 3 más kedveli ezt.
  15. b-meg

    b-meg Junior szaki

    Sziasztok gyümölcs szedőt hogy tudok szerezni mi adja? Köszi a választ.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Fák aratásából érkezhet;) Ritka felreppenő, légy türelmes;)
     
    kakukkszegfű és Kuzdern kedveli ezt.
  17. b-meg

    b-meg Junior szaki

    Köszi.
     
    Kuzdern és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Ó Ó Ó minden nagyon jÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ.A fa ültetés továbbra is gyönyör!:cry:
     
    Kuzdern és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vannak szép fák...:inlove: de a szibériai fenyőt nézegetni büntetés...:oops:
     
    kakukkszegfű, böbe764 és Kuzdern kedveli ezt.
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ezt, hogy érted, hogy büntetés :music: