Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Tedd be az aláírásodba. :D
     
    -gyöngy-581, -Holdfeny-. és Kuzdern kedveli ezt.
  2. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Csak nagyon halkan súgom meg nektek, hogy Irina olvassa a topikot!
    Most minimális mennyiségű barackot és meggyet kér!
    :wuerg:
     
    pecástündér, PZoli64, Othep és 5 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Pont most jöttem írni, hogy nagyon meg vagyok elégedve Irinával. Ez a 3. hétvége, hogy nem rombolta szét a többieket. :D
    Irina minden második kérése toboz, utána barackot és meggyet kér. Minden hétvégén, felváltva így kéri. :) Úgyhogy a tobozt nem fogod megúszni, legfeljebb nem adsz neki. ;)
     
    Sauvage, Othep, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szegény nagyon rondára sikeredett... Persze lehet, hogy rossz az ízlésem!
     
    kakukkszegfű és Sauvage kedveli ezt.
  5. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Valami vírus van a levegőben. Tuti madárinfluenza, mert most Scarlet beszél félre!
    Elkapta Irinától!
    Tobozt és nyári cseresznyét akar, eddig nem akart! Ráadásul visszahívásnál kéri. Mondanám, hogy jól kicseszett velem, de tehet egy szívességet!
    Fedor meg Fülöp példás magatartású visszahívásnál is! Csak a nőkkel van itt a gyopáron a baj.
    :D
     
    Timi21a, Sauvage, Othep és 3 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Nálam már egy ideje úgy kéri, ahogy kakasunk leírta. :) Nekem ő a csajom, többivel nem foglalkozok. :D
     
    Timi21a, Sauvage, aida2330 és 3 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D Eddig nálam is ez volt. A többiek össze-vissza kértek mindent, ami nem volt. De 3 hete csak azt kérnek, ami van. Azt hittem ez mindenkinél így van azóta. Most elvetted a kedvem, mert abban reménykedtem, hogy állítottak valamit. :) Pfff....
     
    Timi21a, Sauvage és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Irina is fejlődik;) Szerencsére mindenből csekély mennyiséget kér;)
    Nincsenek kiváltva a kért fák? Vagy csak azért sem teszed ki őket?:eek:o_O
    Így elpazarolod a cukorkát:(
    Ma 4 cukorkát hoztak a megrendelők;) Remélem nem egydi eset volt;)
     
    kakukkszegfű és Sauvage kedveli ezt.
  9. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Nincsenek! Elvergődök így ahogy van a dombig, aztán hasta la vista baby. Ha csak nem jönnek az állatkák, azt azért még kipróbálnám és úgy döntenék. De ha a dombig nem jönnek akkor szünet, lehet tartós szünet. Már annak is örülök, hogy a dombot valamilyen szinten motiválónak találtam.
    :)
    Átalakító dobott kettőt, gyorsan a fenekére vertem!
    :D
    Persze most írtam, hogy állítottak valamit (nálam). De lehet ez csak újabb bepróbálkozás mint hónapokkal ezelőtt és minden visszatér az eredeti kerékvágásba.
    :)
    Ki? Irina? A fejedre fog nőni és a végén azt hiszi majd, hogy neked is tollas a hátad!
    :D
     
    Sauvage, -gyöngy-581, Marika312 és 3 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már időszerűek lennének az állatok, mert ez így unalmas... Most egyenlőre cél 35. szint.... de ha ott megint kényszer pihenő lesz...
    Azt erősen zokon fogom venni:(
     
    kakukkszegfű, Sauvage és alex0824 kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nekem is most nagyon adja a cukorkát, a megrendelők is és sajnos az UH. is. Van 75 db és nem tudom visszahívni, mert nem tudok semmit adni nekik, csak ami az ebédből megmaradt. :D
    Ha elérem a 4000 db-ot, akkor nyitok egy boltot éééés:
    - 1 db cukorkáért kérek 1000 db szagos mügét. :D
     
    Timi21a, Sauvage, aida2330 és 8 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    4000 db cukorkával elhiszem, hogy boldog lennél. :D
    Az előbb néztem, hogy a 30. szinten tényleg csak 4 kis kockát fogunk kapni? Oda 1 mamutot se lehet kirakni, mert el vannak tolva a kockák. Jól láttam? Mert akkor morci leszek.
     
    Sauvage, GA-BI-O-Farm és alex0824 kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Annál picit többet...:D ha jól rémlik.... 13 kiskocka.... :oops: de nem fér ki rá 3 mamut:wuerg:
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.23
    kakukkszegfű, Sauvage és alex0824 kedveli ezt.
  14. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    13-at. Azzal lesz meg 2 kocka híján a fél terület .
     
    Sauvage, GA-BI-O-Farm és kukori80 kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Kösziii.:) Megkerestem én is, miután Holdfény írt, 13-at ad, csak valahogy el vannak tolva a kockák és nem láttam át az egészet. Ahogy nézem lesz 2 db 2x2-es kocka, a többi 1x1-es.
     
    Sauvage, GA-BI-O-Farm és alex0824 kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsére a virágos dallamok dekor 1*1-es:music: megyek javítom... bár sajnos így még kevesebb... :(
     
    kakukkszegfű és Sauvage kedveli ezt.
  17. Turika60

    Turika60 Járnitanuló

    Sziasztok! Szerintetek miért nem engedi kivágni a fákat a gyopárvölgybe a 400-ból csak 27 db-om van tehát nincs telve de a végső szintett elért learatott fákat nem engedi kivágni még frissités és újra inditás után sem.
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    lehet, hogy a Zöldüzemanyag tárolód telt meg. Fakivágáskor Gyújtófát is kaphatunk, ami a Zöld üzemanyag tárolóba kerül.
    Ha nem ez a probléma, akkor kérlek, gyere egy Segítségkérő topikba és hozz Farm nevet és Farm ID-t, ezek nélkül nem tudunk ellenőrzést végezni.
    Köszönöm!
     
    Timi21a, Sauvage, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  19. Turika60

    Turika60 Járnitanuló

    Köszönöm szépen erre nem gondoltam a zöldüzemanyag valoban tele van.
     
    Timi21a, Sauvage és Dolphin kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A gyujtófát, tedd az átalakítóba vagy töröld...;) mert a zöld üzemanyag előállítása drágább....:music:
     
    kakukkszegfű és Sauvage kedveli ezt.