Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Irina tényleg bolond, megőrjít a toboz kéréseivel.
     
    Timi21a, Marika312, aida2330 és 2 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Viszont nem kér sokat belőle:music: Hétvégére tartalékolni kell neki 200 tobozt;) Hátha megunja... ha megkapja8)
     
  3. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    13Kihelyezés: 12x Papucskosbor magjaFelhasználás: 5x "Hajtass növényt"-22x "Kiterjesztő"
    1100x ATP
    14Átalakítás: 10x Zöld üzemanyag26-os alpesi szint eléréseAlpesi kert I-3-as terület feloldása210x Minőségi faanyag
    1700x ATP
    154x Fedor Pigwidgeon megbízó teljesítése3x Barna F. Fülöp megbízó teljesítése4x Scarlett Reynardson Fülöp megbízó teljesítése28x Sebességnövelő
    5x "Temérdek fatermés"
    2000x ATP
    16Átalakítás: 15x Zöld üzemanyagÁtalakítás: 5x Luxus humuszÁtalakítás: 5x Minőségi faanyag23x "Instafa"
    3x "Kiterjesztő"
    1400x ATP
    17Előállítás: 5x Papucskosbor magjaElőállítás: 4x Amerikai bükkElőállítás: 5x Vargánya spórája21500x ATP
    2x "Kiterjesztő"
    2x "Instafa"
    18Felhasználás: 2x "Kiterjesztő"Felhasználás: 2x "Instafa"Felhasználás: 3x "Növényszinkronizáló"21200x ATP
    5x Sebességnövelő
    5x Édes csere
    193x Irina Adler megbízó teljesítése--2700x ATP
    10x Zöld üzemanyag
    5x Minőségi faanyag
    2028-as alpesi szint eléréseÁtalakítás: 10x Luxus humuszFelhasználás: 3x "Növényszinkronizáló"2900x ATP
    5x Főkulcs
    5x "Kiterjesztő"
    Na ezt az okosságot ki tudta kitalálni?
    Elértem a 21-es szintet, meglett a 12 papucsmag, jutalom begyűjtve.
    Most várjak a 26-os szintig, miközben a rá következő feladatokat simán lehetne teljesíteni?
    Akkor már csinálták volna úgy, hogy minden feladat egy része a következő szint elérése + egyéb feladatok!
    Tudom, ezen mindenki átesett már, aki elérte ezeket a szinteket, de akkor is!
     
    PZoli64, Sauvage, -gyöngy-581 és 2 más kedveli ezt.
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Semmi vész, a 26 szint teljesítése után is várakozhatsz majd egy darabig, igaz csak a 28 szintig.:)
    Így találták ki nekünkxD
     
    PZoli64, Marika312, Sauvage és 5 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sőt a 28. után várhatod a 30.-at is xD:cry:xD mire a végén végleg búcsút inthet nekik.

    Nálam a nyáricseri a sláger, meg a mandzsúriai barack. Szerintem az egész Alpokban nem terem annyi, mint ahányat elvittek és visznek is még a megrendelők. Nem győzőm előállítani a fákat, még mindig van aki arra vár, hogy beérjen az új vetés.. Instafát nem kapnak abban biztos vagyok, vagy szerencséjük lesz és beérnek a fák, vagy mehetnek Isten hírével ahonnét jöttek...:cry::music:
     
    Utoljára szerkesztett: 3.12.23
    cskati01, Marika312, Sauvage és 3 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam 2 hete nem szellőzött a nyári cseresznye:wuerg: A kutyának sem kell:music: a piros barackot viszont viszik mint a cukrot;)
    Majd lesz máshogy is;)
     
  7. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Megtudná valaki mondani,hogy a fa ültetésem miért nem működik úgy ahogy kellene?Már kezdem kicsit únni!Csoda türelmes ember vagyok,de ami sok,az sokkk.:p
     
    Sauvage kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Meg tudnánk természetesen, ha a talányodat megfejtjük :)
    Mit értesz azon, nem működik úgy ahogy kellene? Kérlek fejtsd ki kicsit bővebben a problémádat, ha segítséget vársz :)
     
    Sauvage és böbe764 kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt sok minden nem működik úgy, ahogy kellene. :(
    Ma még négyen rendeltek.
     
    Timi21a, Sauvage, böbe764 és 2 más kedveli ezt.
  10. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Szia! Nem tudom elég érthetően leírni,de megpróbálom.Nagy sokára beadja a fa ültetést és újra kell indítani, mert el is tűnik .Lehet nem érthető,de nekem bosszantó!

    És mit kellene rendelni? Egy jobb játékot?;)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 4.12.23
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    hibával, problémával Segítségkérő topikba gyere, Farm név és FARM ID megadásával.
    A Játék lassúsága / belépési nehézségek ismert probléma, sajnos már több napja tart, a Központban dolgoznak a hiba elhárításában. A Segítségkérő topikokban adtunk néhány javaslatot már, amivel lehet segíteni a játék sebességén, sajnos a hiba elhárításában mi érdemben nem tudunk segíteni.
    Megértésedet és türelmedet köszönöm!
     
    Timi21a, Sali~*.*, böbe764 és 2 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Sikerült a 32. szintet elérni;) Lassan araszolok tovább8) Jó lenne még az idén beleférne egy szintlépés;)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.12.23
  13. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Szia!
    Gratulálok a szintlépéshez!
    Hány Tp-ét kell összeszedni a következő szintig?
     
    Sauvage és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! Köszönöm:inlove:

    47875 a mostani állás szerint:music:
    Sok... és csak egy tárolót lehetett bővíteni... szóval továbbiakban unalom következik:wuerg:
    Merre jársz? Azt hittem Te már ott vagy előttem;)
     
  15. Csaba957

    Csaba957 Fórum nagymestere

    Még kell 4700 Tp.
    A múltkori szintlépésnél kicsit berágtam a gyopárosra az átalakító miatt, ezért vissza vettem a tempón.
    Nem elég, hogy korlátozott a Tp szerzési lehetőség, akkor még az átalakítóval is variálnak, hogy
    amkor a szint kb 3/4-hez érsz az átalakító egyre gyakrabban ad egyéb vackot Tp helyett.
     
    Sauvage, cskati01, Sziszi1950 és 3 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Értem:( Az én elvárásom az átalakító felé.. legalább 800Atp... -a 3 40 órásat egyszerre nyitom...
    Így nincs csalódás... max ritkán meglepetés;) Kb így kalkulálok vele! Ezt átlagban sikerül is kisajtolni belőle;) sőt picit többet is;)
     
  17. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    gratulálok, szép teljesítmény :)) főleg annak fényében, hogy csabát is sikerült beelőznöd, nem semmi teljesítmény.
    csaba957 légyszi húzz bele, mert a végén az lesz, mint a mesében..(a nyúl viszi a puskát? nemááá) :)))
     
    Sauvage és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :inlove::inlove::inlove: Az lenne igazán szép ha még az idén sikerülne még egy szintet meglépni;)

    Nyúl viszi a puskát:eek:o_O Lehet még a vadászt is megkergetem:pxDxDxD
     
  19. Nyunyiandi

    Nyunyiandi Járnitanuló

    Sziasztok! Az ásó nagyon nem akar felröppenni.....4papucskosbort tudtam eddig előálítani.....kb egy hete semmi ásó. Észrevettem,h jobban adta a felröpiket ha a munkásokkal arattam. Most nincsenek. Ez nem oké....szerintem.
     
    Sauvage és Sali~*.* kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem oké:( De ez így van... ha vannak munkások, jobban jön a felreppenő:music: