Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kb én is így ültetek;) Pl imádom a kék színű cikóriát 1-2 parcellát teszek a szépsége miatt:inlove:
     
  2. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    sziasztok
    az ásó-mizériához érdekességként annyit, ma reggel arattam le a tegnap este elvetett alpesi rózsát, kaptam 3 ásót. tegnap hosszabb érésű növényeknél max 2 volt aratásonként. nekem nincs ásó hiányom, ahogy az előbb készített kép is mutatja. a fene se tudja, mi szerint adja az ásókat. lehet, hogy nagyobb eséllyel adja a hosszú érésűekből, de én már ebben sem vagyok biztos. de hogy a gépi aratással jobban jön a felröppenő, azt én is tapasztalom. Screenshot_1.jpg
     
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szia!
    A rózsából már többször kaptam ásót. Ez a kép a mai első aratás, papucs volt ültetve, ill. egy ágyás gyopár. Tehát megdőlni látszik az érésidő hosszúsága ásó ügyben is.
    [​IMG]
    Ez pedig az erdő aratásából, ahol vegyesen van minden fából.
    [​IMG]
    Jó gyűjtögetést, szép napot kívánok Mindenkinek.:)
     
  4. semmirevaló

    semmirevaló Fórum mestere

    Szia! Köszi a tanácsot! Addig kisérleteztem, hogy rá jöttem a totokra. Minden terüretre egy fajta növényt vetek be segítővel és aratok. Mostmár van bőven repi. adja az ásót.
     
    PZoli64, Koppi, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Elértem a "Tű a szénakazalban" lévő fejezetet, 24. szint ;)
     
    maszilva, PZoli64, kutyaszálló és 7 más kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    hello, főnök!
    Gyere, ITT mindent megtalálsz. :) Utána felveheted a munkát. :D ;)
     
    aida2330, GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Halihóóóó!
    Azt terveztem az év végén jó lenne szintetlépni;) Ha a rendszer kegyes lesz akkor karácsonykor is sikerülhet;)
     
    kakukkszegfű és Dorottya-Manó kedveli ezt.
  8. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Tepersz Norbi rendesen! Hová ez a nagy sietség? Karácsonyra lesz 25. szint?
     
    GA-BI-O-Farm, kutyaszálló és Kuzdern kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nincsen teperés, sőt kézzel végzek itt minden munkát...szorgalmas hangya vagyok xD
    A Jézuska hamarabb jön mint a 25. szint...várom már azt a pamut zoknit :D
     
    rencsike982, Sali~*.*, aida2330 és 3 más kedveli ezt.
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Nem gondoltam volt, hogy egyedül gyúrod a földet.
    Pedig kecsegtető ajánlatok vannak a piros kosárnál. ;)
    Én általában géppel csinálok sok mindent. Számomra így kifizetődőbb, még nyuggerként is.
    Különben is 2010 ben kezdtem... :)
     
    Tavirózsa, aida2330, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Csendesen araszol a zöld csík.. A tárolóim folyton megtelnek... már várom, hogy a szintlépésnél felhasználhassak a jelvényekből;) s legyen újra hely;)
     
  12. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!

    Nekem a 28. szint is nagyon lassan telődik. Alig hagytam el a felét....Igaz, nem hívom most vissza a vásárlókat, mert más a prioritás.
    A 2 napja tartó kavalkádos ültetésnek is van eredménye. Jelenleg 11 ásó vár felhasználása és kb. már ennyit felhasználtam. :inlove: Most az egynövényes ültetés van porondon, 16 kékfű magot szórtam ki:). Kaptak 3-3 Hajtass növény trágyát is.
    Frissítés: 1 db kerti ásó lett az eredmény. Persze, más is, de az ásó miatt kísérletezem én is.
    :(
     
    Utoljára szerkesztett: 16.12.23
    Kuzdern és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Örülök, hogy lett elég ásód;)
    Én ritkán ültetek egy félét...:wuerg: Imádom a káoszt:inlove: A színek kavalkádját a virágágyásban...
    De a fáknak szép sorban kell állni fajtánként;) - Miért? Mert Csak .... :music:
    A cukorka nélkül nálam megállna az élet... - tele minden tároló... vagy a telítődés szélén állnak... Ha nem hívom vissza a megrendelőket nem fogy a készlet...:wuerg:akkor törölnöm kell hogy legyen felreppenő8) Nem egyszerű...
    Majd a 35. szinten megállok és várakozok a fejlesztésre... ha muszáj lesz:music:
     
  14. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Látod, nálam mindkét helyen rendnek kellett lenni. Most minden felborult. A kertben is káosz volt 2 napig és lehet, hogy a későbbiekben is azt a vonalat kell követnem. Az Erdőben is felborult a rendszer, a + bükkök miatt. De, azt is lehet uralni pár nap alatt.
    Ez a színorgia viszont felülírja a játékba kódolt lehetőségeket. :wuerg: Minek figyelem az időjárást, ha a felröppenők teljesen más szisztéma szerint vannak beállítva?
    A korábbi megállapítás továbbra is él,- az a rendszer, hogy nincs rendszer.xD Vagy csak én nem veszem észre a rendszert 8)

    Egyszer, biztos nekem is tele lesznek a tárolóim:pxD
     
    GA-BI-O-Farm és Kuzdern kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nekem időnként a hócipőm is megtelik:oops: De végül is az is tároló:p
    Az időjárással nem foglalkozom... ha puszt ad valamit az jó.... 8) De nincs energiám figyelni még azt is;)
    A Felreppenők alapból be vannak állítva... Az időjárást csak ráengedték... Szerintem, de csak szerintem nem befolyásolja a felreppenőket....:music: Persze az időjárás bónuszokat jó-lenne kihasználni... 8) De nehogy már minden összhangba legyen... :D
    Ez egy őrült farm....:inlove:
     
  16. briguka

    briguka Fórummogul

    Szép estét! Azt vettem észre, többször nem kaptam meg az ásót amikor az a felröppenő a fás területről jön. Bár számomra a gyopárvölgy nem a legfontosabb játékelem, de ha haladni kell akkor haladjunk is vele.
    Más is tapasztalt hasonlót vagy csak én néztem be valamit?
    briguka vagyok ID: 17124292
    H tudtok felröpit ellenőrizni, megköszönném ha ránéznétek.
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az erdős részen nem reppen fel ásó... csak növények adják!
    Amit látsz az csak grafika:(
     
  18. briguka

    briguka Fórummogul

    Szia. Köszönöm szépen, akkor elkerülte a figyelmemet az az "apróság" hogy honnan jöhet ásó.
     
    aida2330 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha ellenőrzést, segítséget szeretnél kérni, akkor Segítségkérő topikba hozd a problémádat, a Gyopáros csevegőben ritkább a moderátori jelenlét.
    Felröppenők az alábbi területről érkezhetnek:
    upload_2023-12-16_9-22-45.png
    A képet innen hoztam:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1324697
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Az elején mi is így jártunk... de legalább is Én biztosan:( Napokig figyeltem... és sajnos nem az ismertető roszz, hanem a grafikai megjelenés:(