Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    itt találsz róla információt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ület-különleges-ajánlatok.23689/#post-1348860
    Itt pedig a részletes információk az Alpesi kert időjárási bónuszairól:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-alpesi-kert.23688/#post-1328567
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és Anulu73 kedveli ezt.
  2. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!

    Módosításra került az Alpesi kert ismertetőjében:
    [​IMG]
     
  3. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek!
     
  4. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Kicsi az esélye, hogy ezt a játékosok észrevegyék.
    Eleve sokan előfizusok vagy 30 napos vásárlók, így ők max egy évben talán párszor találkozhatnának a dologgal, ha a feltételek adottak hozzá. Sokan pedig egyszerre indítják, aktiválják a rekeszeket azonos feltételekkel. Én sem figyeltem erre fel, amíg egyszerre indítottam mind a három rekeszt és mind a három rekeszben 32 vagy 40 órás dolog volt mert ugye nem találkoztam ezzel. Valószínű, hogy nem érint sok játékost a dolog. Ez azoknak hátrány akiknek esetleg még nincs annyi főkulcsuk, kezdők. Ők azok akik a 3. rekesz reményében fizetnek, hogy 3 termelés menjen egyszerre hogy jobban haladjanak, de nem fognak, mert csak akkor lesz 3. rekeszük ha már van annyi főkulcsuk a játékból vagy akciós vásárlásból. Akik már magas szinten járnak és nincs gondjuk a felröpikkel, azoknak már van még felesleges főkulcsuk is a megrendelőktől, amikkel nem tudnak mit kezdeni. De ez nem is róluk szól, ez nekik már nem probléma.
    :)
     
    joti54, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kicsi az esélye.... o_ODe Te rátapintottál...:p Sok sok egyéb hiba is kijavításra vár...8) Ez is elfér közöttük....:music:
     
    Dorottya-Manó kedveli ezt.
  6. bokorugró133

    bokorugró133 Aktív író

    Segítséget kérnék,10 szinten vagyok,az ansu fát nem tudom kiváltani köszönöm
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Ami szükséges a kiváltásához:
    - 10. szint
    - az alpesi sárgabarack kiváltott első két rúnája (már vörös színűek lettek)
    - 2 db 1. szintű arborista jelvény
    Ha ezek megvannak de nem tudod az ansu barack rúnáját aktiválni,
    akkor lépj ki az erdő területéről pl a főtérre, vagy a farmra, majd vissza az erdőbe és próbáld újra az aktiválást, ha így sem megy akkor frissítsd a játékot, ha ez sem segít, akkor írd le a problémád valamelyik segítségkérő topikba a moderátoroknak.
     
    Sali~*.*, -Holdfeny-. és bokorugró133 kedveli ezt.
  8. bokorugró133

    bokorugró133 Aktív író

    Köszönöm szépen!
     
  9. bokorugró133

    bokorugró133 Aktív író

    nem kell előtte kiváltani az amerikai bükköt?
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Az ansu baracknak nem feltétele az amerikai bükk!
     
    Dorottya-Manó és bokorugró133 kedveli ezt.
  11. bokorugró133

    bokorugró133 Aktív író

    köszönöm,Enike válaszolt az egyik gazda társamnak,annak segítségével sikerült kiváltanom
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Január 9-én értem el a szogyi dombot, Betakarítási sárkány dekort tettem ki, még van 15 aratása...na akkor hányszor nem arattam :music:egyszerűen nincs az agyamba...ezt ki kell írnom 1 lapra, nincs mese ;)
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Norbi!
    Szerintem nem te vagy az első, aki megfeledkezik a szotyi dombról. Nálam ott szuper bubis forró fürdők vannak zömmel.
    Úgy oldottam meg, hogy ne maradjon ki az aratásbók, hogy raktam egyet-egyet máshová is, ahová biztosan belépek naponta, így már emlékeztet, hogy a dombra is kell mennem. ;)
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az idén hogy nem adok aranyat a megrendelőknek... Scarlet minden másnap lemond a cukorkáról... de ma Barna sem kap... mert nincs elég virágzó ág:(
    Viszont az átalakító szépen hozza az 1200 Atp-t;) - egymás után 4 leszedésnél;)

    Áthoztalak ide...
    Szia! Ha elakadsz... kérj segítséget... akár privátban is szívesen segítek én is...
    Egyszerűsítésre nem számítok...
     
    Utoljára szerkesztett: 20.1.24
    Dorottya-Manó és agi770 kedveli ezt.
  15. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Csoodállak és irigyellek, hogy tudsz ezzel a kusza játékkal játszani, én többször nekifutottam, de annyira túl van bonyolítva, hogy indítok néhány fogalmam sincs mit és miért, de az a lehetőség adott, aztán bambulok, hogy most merre tovább... Lehet, hogy én vagyok GYP-s, de nem tudok kiigazodni rajta. :( Nem fogják egyszerűsíteni? Semmi másra nem vágyom belőle, mint a 34-es területre a farmon.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  16. bonnye1966

    bonnye1966 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! 21. szinten vagyok a gyopáron. Nem jön nekem a kerti ásó felröppenő. Mit ültessek, hogy jöjjön? Köszönöm előre is a válaszokat! Szép napot!
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Az a tapasztalat, hogy ha van kertész munkásod akkor több jön;) Jöhet bármilyen növényből, csak türelem kell hozzá;)
     
    Dorottya-Manó és bonnye1966 kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem olyan bonyolult ez. Idő, kedv, ami a legfontosabb lenne számomra. :)
    Holdfény mami 48 ó- ban tolja a játékot. :D Természetesen ügyesen játszik. Olvasgass itt, mindig ragad az emberre valami. :)
     
    Ditti58, vihence és Ninett79 kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    48???? Mami????? Melyiken sértődjek meg?:music:
     
    Dorottya-Manó és Ditti58 kedveli ezt.
  20. Gerita58

    Gerita58 Aktív író

    Szia. Szerintem teljesen mindegy. Én se kapok, csak kb. 3 hetente egyet. Volt már hosszú, rövid, munkás nem munkás, próbálkoztam mindennel,de nem ad.
     
    bonnye1966 és alex0824 kedveli ezt.