Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    Jó reggelt!

    Folyamatos újdonság... De jó is lenne;)
    Viszont ha a 35. szinten ránkszakad egy sor új dolog... akkor hetekig káoszlesz az Alpokba;) Már alig várom hogy újra rendet tehessek!
     
    -BombadilToma- és alex0824 kedveli ezt.
  2. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Ahhoz, hogy én a kerttel komolyabban foglalkozzak, ahhoz el kellene érnem a 40. szintet, hogy még plusz 3 szegmensem legyen az erdőben, ahhoz, hogy nyugodtan tudjak játszani a kerttel is, különösebb agyalás nélkül.
    :)
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  3. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Sziasztok

    Nekem van egy még jobb ötletem!
    Azoknak, akik kiváltották a Gyopárt automatikusan odaadnám a Napraforgó domb felét is, akik meg végigszenvedtek a 20 - 25. szintig, nekik meg az egészet, és még így is túlárazott lenne ez a játékrész. Ja ! És itt akár ki is vehetné ezt a játékelemet a BP. Nem sírnám vissza, az tuti.
     
    Boccio71, Sziszi1950, GA-BI-O-Farm és 8 más kedveli ezt.
  4. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Na pont ezért nem adnák csak úgy oda a szotyi dombot! Szinte mindenki lelépne a gyopárról!
    :D
    Ez az ütem, ahogy halad ez az egész, nekem azt sugallja, hogy nincsenek erre elkészült konkrét tervek.
    Amolyan elkezdjük valahogy, aztán majd csiszolgatjuk, majd kiforrja magát a dolog. Az ilyet utálom a legjobban! Vannak a térképen rajzok, grafikák, tehát elképzelések vannak, csak nagy részük mögött nincs az égvilágon semmi még. Mire minden lesz a gyopáron, ami a térképen látható, az kb 20-30 év, ebben a rohamtempóban. Mintha csak azért kezdenénk el egy házat építeni, mert van rá igény, meg beépíthető terület. Csináljunk egy x m2 alapot majd húzunk rá valamit. Legyen benne x szoba, de majd csiszolunk rajta ha több kellene, majd közben meglátjuk. Ha meg kiderül, hogy pince is kell majd alá, akkor majd aláásunk a ház alá, még ha az alap nem is lett elég mély hozzá, mert nem volt a pince tervben. Tető? Majd kiforrja magát, hogy lesz-e tetőtér beépítés vagy még egy szint a házon, aztán majd az is kiforrja magát, hogy az alap az egészet elbírja-e. Ha majd süllyed, majd alá dolgozunk. Na az ilyentől rosszul vagyok.
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch, Norella404 és 3 más kedveli ezt.
  5. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Magam előtt láttam az egész építkezést !xDxDxD
    Ha visszaemlékszel itt a kezdetekre, majdnem ugyanezt éltük át itt is. Hiába volt leírása a Gyopárnak, fogalmunk se volt, hogy mit-miért csinálunk, aztán annyit bukfenceztünk, hogy akár tesiórán is lehettünk volna.
    Nem akarom ragozni, de annyira unalmas a Gyopár, mint anno Solohovtól a Csendes Don.xD
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch, Ivibaba54 és 5 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem a Háború és béke több kötetes mestermű jutott az eszembe róla :D
    Ma már azt nézegettem, hogy abban a zsebkendőnyi kertben mit lehetne kirakni (milyen képet) ami kapcsolódik a közelgő húsvéti ünnepekhez...
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch, Ivibaba54 és 3 más kedveli ezt.
  7. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    A szomorú, hogy van ilyen! Srégan velünk szemben pont van egy ilyen, ahol egy kádár kockát alakítgatnak már 5 éve. Még nem költöztek bele mert nincs mibe. Bontanak, építenek, majd bontanak, van elképzelés, csak annak vannak mindig felmerülő műszaki, statikai akadályai. A statikus ismerősöm többet jár oda mint haza! Na pont ilyen a gyopár is. Itt mi vagyunk a lakók(mi használjuk), a statikusok(mi tapasztaljuk ki mit hogyan bír el), meg a melósok (mi kapálunk építjük be), az ellenőrök, a Bp meg a Pató Pál Építőipari KFT. tervezőiroda tulajdonosa!
    :eek:
    Ünnepekre való tekintettel egy zárva táblát, oszt csókolom!
    xD
     
  8. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    Mostanság a megrendelők, van hogy csak Atp-t adnának...:music: Lehet nálam is kiakasztódik a zárva tábla;)

    Építkezést, lehet szakszerűen is csinálni, jelenleg nem látjuk mi történik!
    Ami van kezdetnek jó! A folytatást meg várjuk... csak nem akar érkezni:music:
    :( Egy valós időráfordítással 1 farmra koncentráló játékhoz tökéletes a gyopár... Van benne fantázia és lehetőség.
    Persze ingyen és azonnal jobb lenne:music:
    Kell, hogy legyen hova tenni a feleslegesen halmozódo farmos javakat... 8)
     
    Ivibaba54 és alex0824 kedveli ezt.
  9. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    A "várjuk" a leggazdaságosabb játékelemként épült be a gyopár életébe! Témát is ad a fórumon,
    és van, aki még ezt is tudja élvezni, farmaranyba sem kerül, vásárolni sem kell hozzá és a pajtát is kíméli!

    :D
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch, Ivibaba54 és 5 más kedveli ezt.
  10. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    xDxDxD ÓÓÓ én várakozás közben is tudok élni a vásárlás adta lehtőségekkel...:p cukorka... szinkronizáló és insta témában;)
    A pajtát valóban kíméli...:music: de hasznot sem hoz:oops:
    A türelem a várjuk végét is elhozza egyszer;)
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.24
    Ivibaba54 és alex0824 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    xD:cry:xD
    Sajna nincsen helyeslő bólogató barifej, pedig idetettem volna.:D:D
    [​IMG]
     
    Neni60, Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt itt is.

    Bekukkantottam ide is, csendesen telnek a napok és unalmasan. Az UH-ra folyamatosan mérges vagyok, rendszeresen ad mást. Hiába indítok 32 órást, az se jobb. Irina viszont javult, rendszeresen 2 tétel növényt kér, ez pozitívum.
     
    Neni60, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Kakaska!
    Nekem Fedor a kedvenc vásárlóm, naponta kapok tőle fát, akár többet is egy teljes megrendelés teljesítésekor.
    Nem tudom mi lehet a többiekkel, ők elég szűkmarkúak e téren. Két tételes még nem jelent meg nálam. Érdekes.
    Lassan betelik a raktáram, így a 32. szint vége felé. Onnantól csak a megrendelőket szolgálom ki, esetleg őket sem.
     
    kukori80, GA-BI-O-Farm, farmerSS és 2 más kedveli ezt.
  14. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Ma reggel az egyik megrendelő a papucsbokorból 3 tételben összesen 160 növényt kér. Hogyan tudnám kiszolgálni, mikor hetente kb. 5-6 ásót kapok összesen, ebből kellene a növényt előállitani. Érthetetlen számomre, hogy idóközönként miért módositanak a felröppenő mennyiségén. Aratógépet használok, fákból -növényekből mindenfélét ültetek, a 31. szint felé közeledek.
     
    -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos, általánosságban elmondható, hogy az ásó elég változóan röppen. Amit tapasztaltam, hogy a következő 32. szinten kicsit bőkezűbb a rendszer ásó ügyben. Még egy kis türelem és te is megtapasztalod. Bevált recept nincs.
    Sok sikert, legyen szép napod!:)
     
    Sali~*.*.*, farmerSS, aida2330 és 3 más kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Akik itt vagyunk mindenki megtapasztalta ezt az állapotot, mindannyian átmentünk rajta. Türelem, jönni fog majd több is, ahogy haladsz előre a szinteken. A 32. szinten már törlöm is az ásókat, ha 100 fölé menne a számuk.
    Éjszakára ültessél havasi gyopárt, az általában meghoz pár ásót. Azt a megrendelőt pedig engedd el aki ilyen mennyiségben kéri a bocskort, talán legközelebb lemond róla :)
     
    farmerSS, Sziszi1950, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  17. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    Csend és nyugalom honol az Alpokban... :music:
    A megrendelők fukarak... Pedig csak akkor kapnak ezt azt ha egyebet is hoznak;)
    Bár ebben a formában halál unalmas a játék... :wuerg:
     
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Sali. Fedort én is szeretem, sok fát hoz. Eddig gyűjtöttem, hátha jönnek Karcsiék, de már olyan sok van, hogy be kell adnom az UH.-ba, mert nem férnek el a barackok.
     
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Kakaska!
    Azon gondolkodom, ha megtelik minden, akkor csupaszon hagyom a területeket és kíváncsi leszek a megrendelők mind ebből mit érzékelnek majd. Utána is tudom majd korrigálni, a tapasztalat alapján.:)
     
    -gyöngy-581, kukori80, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  20. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    Üres területnél össze vissza kérnek...:music: S még a fák adásáról is elfelejtkeznekxDxDxD