Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Gyopárvölgyben nincs sok munka.... a megrendelők azt hiszik csak Atp -ért kapnak bármit is....:music:
    Fát elvétve hoznak... cukorkát még ritkábban...:( Folytatódik a láblógatás;)
     
    alex0824 és tompaker kedveli ezt.
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Próbáltam úgy dolgozni, hogy a 30. szint után ne a 32.- et érjem el. Sikerült, nagyon boldog voltam. :D 31 ✓
    Tudtam növelni egy kapacitást, kiváltani egy fát, majd azt sikeresen felfejlesztettem a lehetséges szintekkel. Jövőre találkozunk. :D
     
    alex0824, aida2330, -gyöngy-581 és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Aztaaaa ez ám a teljesítményxDxDxD Bár azt hiszem én is így csináltam:p
    Azért nem kell 1 év a következő szinthez8) ha csak nem adod fel....:wuerg:
     
    alex0824 és zsani_apja kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Van olyan boríték a cégnél, amit csak be kell dobni a gyűjtőbe. :D Nem gondolnám, hogy feladom, viszont már nem veszek bérletet a felvonóra. :)
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    bérletet én sem.... csak munkást...:music: Mondjuk hogy minek azt nem tudom.... mert csak a napi ajándékot veszem át tőlük;)
     
    alex0824 kedveli ezt.
  6. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum biztosa

    Sziasztok

    Nem találok olyan táblázatot, ahol a fatermések értékét látnám, amikor be kell adnom jelvényért.

    A barack tudom, hogy 21/db. Érdemes más fát kiváltani? Nekik az érésidejük több.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.3.24
    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az összes többi termés értékesebb;) sőt a barack értéke is növelhető a hozzá tartozó rúnák megnyitásával;)
     
    alex0824 és pecanegra1976 kedveli ezt.
  8. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    sziasztok
    ma reggel nekem is sikerült elérnem a 35. szintre. röviden : a 34-es szintet 29 nap alatt sikerült teljesíteni, ez napi 1700 ATP-t jelent. ezen a szinten sem vásároltam cukorkát, csak abból gazdálkodtam, amit a játékban kaptam, de spórolósan használtam őket, így most maradt 57 db. majd a semmittevés alatt gyűjtögetek, ha lesz mit :)) továbbra is az a véleményem, nem kell minden kiváltható fát és növényt azonnal kiváltani. lehet haladni így is. kevesebb a munka, kevesebb agyalás :)) most fogom kiváltani a szibériai fenyőt, mostanáig 5x kérték a megrendelők, persze semmit nem kaptak. a csavart bükkel még várok, majd akkor váltom ki, ha lesz elegendő jelvényem a rúnák maxra fejlesztéséhez, ez érvényes a rókagombára is. rókagombát az egész 34-es szinten csak 1x kért a megrendelő. ami az átalakítót illeti....végig 3 db 400-ast indítottam, mindig egyszerre. a 34-es szint alatt 3x volt 0 ATP, sokszor 800, néha 1200, összességében elmondható, hogy az átalakítók hozták az erős 800-as átlagot. ennyi. mindenkinek jó játékot kívánok.
     
    PZoli64, joti54, alex0824 és 7 más kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Gratulálok;)

    Valahogy azt gondolom, hogy sokáig lógathatjuk a lábunkat:wuerg: De legalább neked van mit... -jelvényt;) Csinálni;)
     
    alex0824 és tompaker kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)

    Volna egy nagy kérésem:

    Nem hozna valaki egy képet a szibériai fenyőről, mint fáról és a terméséről is szeretnék képet kérni.
    Rossz a szemem és tartok tőle, hogy összekeverem az alpesi fenyővel. Addig nem szeretném kiváltani amíg azt nem érzem, hogy nem nehezíti meg a játékomat.
    A tobozokat is csak úgy tudom megkülönböztetni, hogy ráviszem az egeret és kiírja. Az előállító helyen elég kicsike a kép.
    A fáradtságát annak aki elkészíti a képeket, előre is megköszönöm.:inlove:
     
    alex0824, Kuzdern, farmerSS és 2 más kedveli ezt.
  11. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    Szia

    Épp beérett állapotban van. Nagyon halvány kis fácska, nem szeretem, de kérik. Egyébként most tettem fel először képet, eddig azt se tudtam, hogy miként kell és sikerült.

    upload_2024-3-3_20-2-9.png
     
    PZoli64, alex0824, -gyöngy-581 és 4 más kedveli ezt.
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Sajna fényképpel nem tudok szolgálni, mert az az 1 fám van, ami nincs kiváltva. Igaz a rúnái már az utolsó kettő kivételével
    be vannak adva, de még egy db fát sem gyártottam. 9600 ATP hiányzik, hogy elérjem a 34 szintet, de talán 2* ha kérték a megrendelők ezidáig, nem kaptak, így békén hagynak vele. Majd csak akkor szeretném kiváltani, ha lesz újabb terület, mert elég nehéz kordában
    tartani, hogy mindenre jusson faanyag, a növényeket is beleértve. Igaz nem járok sokat a gyopira és nem is szeretnék meggebedni
    hogy feszt oda szaladgáljak. Mondjuk én is inkább olvasom az azonos fákat és többször meg is nézem, hogy ne keverjem össze.
     
    PZoli64, alex0824, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nekem a vadcserkó utolsó érési fázisában tetszik, jó nagy fa lesz belőle ;)
     
    PZoli64, alex0824, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nagyon szépen köszönöm a képet.:inlove: Ügyesen megoldottad :) Még majd kérek tőled pár képet, amíg azt is megcsinálod kész profi leszel a képfeltöltésben.
    Tőlem még soha sem kérték, (ezt nem szeretném elkiabálni, csak halkan írom le) most döbbentem rá, hogy nekem ilyennek is kellene lennie(?) Feltételezem, hogy erről sem kaptam szintértesítést amikor hibásan működött nálam a szintlépést jelző felugró ablak, azért maradt el, bár ki tudja...:music::oops:
     
    alex0824, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jön az instafa akció... gondolkozom rajt...:music: Kell e még egy-két csomag tartalékba?
    Vajon lesz e itt változás mostanában? :music:
     
    alex0824 kedveli ezt.
  16. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Ne gondolkozz rajta.
    Nem lesz változás.
    Mindenki utolér mindenkit.
    Ez a terv, másképp nem lehetne ott is eventezni és a játékosokat pénzköltésre serkenteni.
    A gyopáros az a terület, ahol talán éppen az utolsókból lesznek elsők.
    Nekem játékkihagyásaim voltak, mégis már a 31-es szinten vagyok.
    Miről is maradtam le?
    Talán azon kellene agyalnom, hogy nem tudok kirakni a szotyisra 119 levéltáncot?
    A bp miatt nincs ilyen gondom, ráadásul még spórolnak is nekünk ezzel a szomszédajándékozással.
    Egy dekort sem kell vennünk.
    Hamar lesz a következő ajándékozás, ebből nem fognak nyaralni. :)
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Elhoztam neked, katt #6.
    Sok sikert, szép napot kívánok!:)
     
    Kuzdern, pecanegra1976, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  18. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!
    Szia!
    Szerintem a gyümölcsök értékére gondolt, amiket én sem találtam meg a magyar táblázatokban.
    Ha netán benéztem bocsi, de tényleg nem találtam már anno sem.
    :oops:
    További rúnák nélküli(alap) termés értékek, és érésidők fázisonként:

    Alap fák:
    Alpesi sárgabarackfa termésének értéke: 21 (érésidő 1:30h)
    Meggyfa termésének értéke: 105 (érésidő 6:40h)
    Alpesi vörösfenyőfa termésének értéke: 46 (érésidő 5:00h)
    Amerikai bükkfa termésének értéke: 75 (érésidő 8:55h)


    Fejlesztett fák 1:
    Ansu sárgabarackfa termésének értéke: 39 (érésidő 3:20h)
    Nyári cseresznyefa termésének értéke: 86 (érésidő 7:45h)
    Európai vörösfenyőfa termésének értéke: 53 (érésidő 5:35)
    Vérbükkfa termésének értéke: 93 (érésidő 9:00h)


    Fejlesztett fák 2:
    Mandzsúriai barackfa termésének értéke: 88 (érésidő 4:25h)
    Vadcseresznyefa termésének értéke: 85 (érésidő 8:00h)
    Szibériai vörösfenyőfa termésének értéke: 63 (érésidő 6:30h)
    Csavart bükkfa termésének értéke: 106 (érésidő 9:25h)

    :)
     
    maszilva, Kuzdern, farmerSS és 8 más kedveli ezt.
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Alex!
    Te hoztad a leírást és hozom képekkel illusztrálva is. /Azt csak halkan jegyzem meg, hogy indulásnál a legtöbben abból a leírásból "dolgoztunk" amit hoztam.:)/

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ehhez annyit szeretnék hozzá fűzni, hogy minden runa maximálisan fel van fejlesztve.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 5.3.24
    Kuzdern, farmerSS, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Meggyőztél...:music: Kihagyom... :wuerg:
    Az a baj egyre több dolgot hagyok ki....:oops:
    Tudom, hogy a levéltánc a vesszőparipád;) sajnos egyszeri lehetőség volt. :oops:

    Egyik nap beszélgettem egy Német játékossal... - aki talán kicsit több is mint játékos...
    Nem feltétlen a nyelvtudásom hibái miatt nem értette a panaszomat....:oops:
    Kérdezte miért nem írom ki a fórumra.....xDxDxD Többet kellene panaszkodni, JÓ helyen... hátha eljut a megfelelő helyre;)

    A gyopáros területen event? :eek: Hm... látok benne fantáziát:inlove:... de erre esélyt nem igazán.... 8)

    Kb 20 olyan akciót tudnék felsorolni amiről azt gondolom, jó bevételt generálna....:music:
    S Te is tudnál hozzá tenni;) Majd talán egyszer eljutnak az ötleteink a panaszaink a megfelelő helyre...
    Bár az eljutás sem garancia arra, hogy meg is valósulnának:p De legalább tudnánk, hogy számít a játékosok véleménye;)