Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Hát az egyiket már beadtam, ültetem tovább, a másik kettőért 5-5 aranyat kérne, de eszembe jutott a csipszes reklám,
    no game, no arany .....
     
    Swartsch, Kuzdern, farmerSS és még 1 ember kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Jöttem elköszönni a gyopártól. Mindjárt elérem a 35. szintet és részemről ennyi volt. Örülök a megszerzett területnek, de több nem kell. Nekem 5 szint kb. 8 hónap lenne, nem vagyok hajlandó ennyit vacakolni pár területért. Majd ha változtatnak a nyereményeken és nem bosszankodok az UH-n és a kevés felreppenőn, akkor visszajövök. ( Pár napja én is tapasztalom a kevesebb felrepit, főleg a gombakosárnál és a borostyánkőnél.)
    További jó kapálgatást.
     
    Sali~*.*, Swartsch, farmerSS és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mivel Gyöngynél nincs lényegi változás... talán nem általános a probléma....:music: így reményedek a javulásban...
    Értem... Viszont, ha egyet kiváltasz aranyért... érdemes a nagyobb tételt... mert a másiknak kiváltás után emelkedik az arany értéke...:oops:
    Remélem visszatérsz;)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Véleményem szerint az erőltetett játék, a sok arannyal való visszahívás következménye lehet a felröppenő hiánya.
    Én nem sietek sehová sem, mert nincs hová és miért.
    Csak játszom nyugodt tempóban, cukorkát is csak annyit költök amennyit a rendszer ad.. Nem váltok ki semmit sem aranyért, tehát, ha kérik a megrendelők letermelem.. Így nincs felröppenő hiányom sem, hiszen aratok.
    Megértem Kukorit, és sajnos igazat is adok neki, már néha én is megbántam, hogy megújítottam az előfizetéseimet. így most nem hagyom abba, folytatom. Aztán a lejárat előtt komolyan elbeszélgetek magammal.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A sok visszahívás nem igazán jellemző itt a gazdákra;) Az arany költést is max elrettentésként írják... Én felvállalom, hogy a 10 alatti arany igényeket ki szoktam váltani... mert 537 rózsa megér 5 aranyat... Legalább is nekem;)
    Nem az aratás mennyisége a gond...inkább a túl nagy a szórás a felreppenőkben... De mivel nem létkérdés... így simán be lehet rá venni a lesz....m tablettát!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  6. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Sziasztok !

    Felröppenő nálam is probléma. Fák aratásánál alig jön valami, amit a róka kér /borostyán/, illetve az olló olyan ritka lett, hogy nem tudok fákat előállítani, pedig aratok.

    Megértem Kukori döntését, hasonló véleményen vagyok a Gyopár itt hagyásával, de ez nálam a 40. szintnél lesz. Így pont annyi területem lesz, mint a Zuhatagosnál.
    Semmilyen sikerélményt/nyereményt nem ad a Gyopár a 25. szint óta és ez a legnagyobb probléma. Az a pár kocka 5 szintenként mindennek mondható, csak nem nyereménynek.
     
    Swartsch, Kuzdern, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  7. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    upd.
    az előbb arattam a kankalint......felröppenő??? 2 db gombakosár....feleségem azt mondta....ha valakinek a nevét imába foglalják, az nagy megtiszteltetés....csak ne az én imám legyen.....ja meg azt kérdezte, mi az hogy játékmester, amit annyit emlegetek...vmi dekor? jobbnak láttam válasz nélkül hagyni....
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Az a baj, hogy semmi motivációm nincs. Csak az az egy, hogy minél előbb érjem el a 35. szintet, utána lelakatolom a kaput és eldobom a kulcsot. Monoton és unalmas az egész. Ha belegondolok, hogy 5 szintért még 8 hónapot kell ezt csinálnom, akkor kiráz a hideg. Az meg különösen bosszant, hogy mindenhol gátolják a haladást. Ma is instát kaptam a TP helyett. A megrendelőknél elakadok a felrepinél, 50 FA-ért akarják adni, csak nem nekem.
    Szia. Gondolkodtam én is, hogy a 35. szint után nagyon visszafogottan csinálgatom a 40. szintig. Deeee, ha csak hetente 2x lépek be, akkor elnyújtom a 8 hónapi haladást 16 hónapra, annak meg semmi értelme. Inkább hagyom az egészet, nekem ez az egész egy nagy nullát ér. Már nincs kedvem hozzá, csak bosszankodok, akkor meg minek csináljam. Ahogy eddig hozzáálltak a gyopárhoz, az égvilágon semmi változtatást nem várok, így meg nekem nem kell.
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Megértelek, szívesen tetszikeltem volna, de valahogy ez az egész téma nem tetszik, mert szomorú és kilátástalan... csak az amúgysem nem túl jó kedvemet veszi el még jobban és ennek/erre nem hat semmilyen tabletta sem :cry:
     
  10. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Tudod azt megértettem/tük, olvastuk-látjuk, hogy a 25. szint után mi a nyeremény, de azt sehol sem írták le, hogy sűrűn akadályoztatva is lesz ez a szerencsétlen haladás.
    Átalakító, felröppenők, ...
    Eddig nem sajnáltam a farmon megszerzett aranyak beöntését a Gyopárba, de elég !!!
    Ha nem lett volna a pár hónapos várakozás, nem telítődött volna meg a "raktár", akkor én sem folytattam volna, de a 36. szintig önellátó volt a gyopi, így ez nem okozott problémát, viszont nem tudok és akarok 24 órából 20-at a gyopáron tölteni, hogy akkor talán lenne annyi felröpim, amivel napi 1x gond nélkül kitudnám szolgálni a megrendelőket, elő tudnék állítani fákat, de nem így van.
    Nem győzöm instázni a fákat, hogy legyen felröpim, aztán tenni be a sok termést a B.ösvénybe, amit meg törölhetek, mert nincs annyi hely a tárolóba.
    Ez a gyopár úgy ahogy van, nagyon el van cseszve. Lehetne nagyon jó is, de így, ahogy most van, nem !
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és kukori80 kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ha lenne valami pletyi, hogy változtatni fognak, vagy meghallgatják a játékosok véleményét, hogy min kellene javítani, akkor más lenne a véleményem. De síri csend van. Ezt főzték, ezt kell megenni, de én nem vagyok éhes. :D Majd valamikor 5 év múlva berakják az állatokat, azzal meg csak megbonyolítják az egészet. Először rendet kellene tenni, játszhatóvá tenni, mert lehetne ebből egy jó kis játék, csak nem így.
    A FA-t én is a fákból kapom és ami nem drága a megrendelőnél azt ki is váltom. De pont a felreppenőt adják drágán, amiből mindig hiány van, ennyit nem adok érte. Pl. az is bosszantó, hogyha kér 40 felrepit és a pajtában van 35 db, akkor is 50 FA-t kér, de ha csak 1 db van a pajtában, akkor is. Jó lenne, ha arányosan kérne. Még lenne sok ötletem, de úgyse hallgatják meg. Az utolsó pár hétben kiszórtam 100 cukorkát a haladásért, volt amikor 3x is visszahívtam és mindig elakadtam a felrepinél, de már az se érdekelt, odaadtam a virágokat és újra visszahívtam, csak hogy haladjak. Aki naponta csak 2x lép be, az nagyon-nagyon lassan fog haladni és nem csodálnám, ha egy idő után abbahagyná.
     
    Sali~*.*, Swartsch, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    DekorxDxDxD Jah....:cry:
    20 óra azért nem kell még a dupla visszahíváshoz sem...
    Kb egy héttel ezelőttig... simán visszahívtam duplán a megrendelőket... napi 5-10 arany ráfordításával átlagosan...8) Pedig mindent úgy csináltam mint most... :music:Szóval tuti változott valami... :oops: Komolyan azt hittem a szint hozta magával a változást...:wuerg: De úgy tűnik nem...8)
    Nem tervezem abbahagyni...;) bár a szotyi domb lassan bővül;)
     
    Swartsch és farmerSS kedveli ezt.
  13. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Megrendelőnek 1 kezemen megtudnám számolni, hogy a kezdetektől hányszor adtam aranyat.
    Épp elég az arany költése a hajtassra és a + termésre. Bárcsak az instát is aranyért adnák, de azért valós pénzt kell adni, mint a munkásokra, a + rekeszre, vagy a prém. villára.
    Amióta van a gyopár, nem veszek semmilyen titkosat, mert nem marad rá arany, így várhatom a szezont vagy olyan eventet, ahol érkeznek az új dolgok.
    Sokkal több a veszteség, mint a nyereség.
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és kukori80 kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Pletyka nincs... max 2-4 nappal előtte néhány kép... semmitmondó mese...:music:
    Most ez van... - külső forrás nélkül régen is ez lett volna....:oops:
    A vásárolható felreppenő jó lenne.. nekünk is és a játéknak is.... 8) Kb 20* leírtam már... De semmi...
    Sokszor írtam már arról, jó lenne látni milyen ötletünket panaszunkat továbbítják... Mert így nem éreznénk azt, hogy egyedül vagyunk....
    Nem gondolom, hogy a Fórummoderátorok-on múlna a dolog....

    A gyopár szintjei az 50. szintig tartanak most.... lassan eljuthatunk odáig....8)
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Eddig is egyedül voltunk, ezután is azok leszünk.
    Miért múlna szegény moderátorokon? Ők csak továbbítják, aztán hogy mit csinál vele a Bp. azt senki nem tudja. Ahogy látom, semmit.
    Ha téged motivál az 50. szint, akkor csináld, senki nem tart vissza.
    Engem csak akkor fog ezután motiválni, ha látom, hogy foglalkoznak vele, de erre olyan kicsi az esély, minthogy egy kakas megegyen egy oroszlánt. :D
     
    Sali~*.*, Swartsch, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Titkosat rég nem veszek... A fáról potyogó arany elég a megrendelőknek...:music: Nem nem spórolás miatt!
    Utálom a pozitív eredmény nélküli dolgokat.... :oops: Ezért maradt abba titok nyitogatás....
    Jelenleg sebességnövelő jön amennyi kell... kulcs felét törölnöm kell. Instafa vásárlás nélkül max a 2. visszahívás kerül veszélybe.
    Növény, fa gyorsító is jön elég sok... a 36. szint eléréséhez volt elég a gyűjtöttből... sőt + fél szinthez is.... - viszont ennek a használatával rengeteg jelvényt kellett gyártani muszájból... 8) Szóval azért nem minden beállítás rossz!
    De ha kicsit figyelnének az ötletinkre... sokkal több elégedett játékos lehetne....8)
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek ne haragudj, de én ezt cáfolom, igaz nem vagyok azon a szinten, mint Te, DE nem volt leállásom, végig haladtam a játékban no nem egészen úgy, mint azt a nagy könyvben elvárnák tőlem, csak a magam tempójában.

    A megrendelőket simán visszahívhatom naponta (meg is teszem, ha olyan kedvem van, az UH nem igazán hagy cserben, a raktárom nem volt annyira tele, hiszen viszik a megrendelők a termést) Nem töltök 20 órát a gyopin, nem szolgálok ki aranyért egyetlen megrendelőt sem, főleg felröpi miatt. Mert bejön annyi amire szükségem van, ha nem akkor mennek a vevők áru nélkül.

    Az érésgyorsítókat megveszem én is aranyért, és termelek amit kérnek...
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egy farmmal játszom...:music: Az időmbe belefér;)
    Jó lenne ha foglalkoznának vele.... legalább kapnánk valamit a jövőbeli tervekről....
    Megszoktuk a kiszivárgott Pletykákat... Nehéz megszokni az új módit....8)
     
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A legfrissebb pletykák a német fórumról, érdemes meg nézni a dátumokat... ettől nem lesztek okosabbak:
    https://board-de.farmerama.com/threads/neues-im-edelweißtal.121371/

    PS: Ha az anyaországban ennyi van, mit vártok el Ti itt? Jó tudom, hogy mire várunk mindannyian, de a realitások talaján maradva semmi hír nincs a változásokról...
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Felreppenő csak aratásból jöhet.... Aratáskor fatermés és növény is kerül a pajtába....
    De ha tele a raktár... a jelvényes is... az uh megy... akkor vagy töröl az ember vagy nem arat....:oops:
    Akiknél megállt a számláló....:music: Az mind szembesült ezzel, ha termelt tovább a számláló megállása mellett.... :wuerg: