Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jót nevettem, állandóan azzal jössz, hogy nincs időd. :D:D
    Nem fognak foglalkozni vele, mert már az elejétől kellett volna, ha ki akartak volna hozni ebből valami jót. Az 50. szintig ez marad. Az 50. szint nekem kb. 2,5 év, nemhogy ennyit nem fogok vele foglalkozni, hanem 1 napot se. Majd ha látom, hogy javítanak a problémákon és játszhatóvá teszik, akkor játszani fogok.
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos ezt már mind látjuk:( Viszont ami remény, hogy csak az utolsón pillanatban derült ki az új dolgok érkezése...
    Így kb 10 nap múlva akár még az állatok is jöhetnek...:music:
    Ja ja közben beleért a bilibe a kezem....
     
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Hogy őszinte legyek nem értem ezt a kioktatást...
    Az első leálláson átestem én is, pontosan tudom a menetét és a mibenlétét. Most szerencsésen vagy szerencsétlenül kiestem belőle, mert nem értem el azt a szintet, hogy nem számlál a csíkom.
    PS:
    Ezt a leállás mínuszt én egy percig sem bánom, ráérek vele haladni, atp-t nem vesztettem, a pajtám is rendben van, amit termelek az forog... úgyhogy egyenlőre köszönöm jól vagyok amíg meg nem unom..
     
    Utoljára szerkesztett: 17.5.24
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Időm mindig kevés van:oops: De nem a játék, vagy a gyopár miatt....
    Mivel a jelenlegi szabályok miatt, nem igazán lehet haladni.... keveseket fenyeget az 50. szintnél a megtorpanás veszélye.... Addig meg biztosan történik valami...
    Számoljuk úgy... - az én tempómba 2025 április 01. -nél elérem... az 50 szintet... - bár ez elég optimista dátumo_O...
    utána az eddigieket figyelembe véve 2 hónap pihenés.... az az megáll a számláló... :oops: Tehát 13 hónapig ha nem jön semmi... akkor is tudunk haladni....8)
     
  5. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Tudod mihez lehet leginkább a Gyopárt hasonlítani ?
    A nemrég véget ért eventes területen zajló eventhez.
    Ha még 1 hétig azt kellett volna csinálni, világgá megyekxDxDxD
    A Gyopira a 15. szintnél kellett volna lakatot tennem. Addig jó volt, megérős volt.
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Iiiigeeeen, teljesen olyan. Mondjuk nem bánom, hogy elmentem a 35. szintig, mert nagyon sokat segített a kapott terület, de eddig tartott a lendületem és meguntam. Még az is lehet, hogy pár hét pihenés után hiányozni fog.:D:D:D
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nem kioktatásnak szántam... 8)
    Annyi haszon volt a sietségben, hogy feltöltődött a gyorsító raktár... , bár nem sikerült megtalálni a jó arányokat... az ingyen beszerzéssel....:music:
    Nem vesztettél semmit... :)

    Hogy mi a láblógatók mit nyertünk? Talán 1.5 szint költés nélküli játékot... Bár ezt esetemben inkább úgy írom szinte költés nélkülit...
    De ezt Én előtte tuti befizettem... :oops: Szóval így picit kiegyenlítődött a szakadék...
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Közben azon gondolkozom... Nagyon jó tároláskapacitás növelés a 4-es szintű fatermés jelvény...

    De az újraszasznosítóba tenni luxus...
    Rengeteg nem kell belőle... egyenlőre úgy tűnik...
    Deeeee hova tesszük a megtermelt javakat... ha nem kell megrendelőnek, a tárolók minden szinten tele... s az Uh-ba sem fér....
     
    farmerSS kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az gyopi téma, hogy holnaptól nem jövök, egy időre befejeztem. Aki marad, annak kevés bosszankodást és sikereket kívánok. Majd néha benézek ide, hátha láttok valami változást és lesz kedvem csinálni.
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Viszontlátásra egy szebb jövőben, ami talán bekövetkezik, talán nem ...
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  11. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Ezek szerint holnap 35-ös leszel. Gratu !!!
    Bosszankodás lesz, siker nem lesz, cél a 40.
    A kicsimen a 20. közepén zártam be a kaput kb. 2 hónappal ezelőtt. Épp ma délelőtt néztem be oda, / miután végeztem ott a farmos eventtel /, aztán ki is osontam, mert üresen kongott. Azt hittem a kapunkat zörgetikxDxDxD
    Jó pihenést!, én a kövi hónaptól teszem felejtőssé, mert itt a nyár és a tópart.
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Köszi. A "nem"-re nagyobb tétet raknék. :D
    Köszi. :) Kitartás. Sajnálom, hogy így alakult, mert ha jobban megcsinálták volna ezt az egészet, akkor szívesen játszanék vele tovább, de nekem ez már csak szenvedés volt. Túl sokat mérgelődtem és kevés volt az öröm. Fordítva jobb lett volna.
     
    Sali~*.*, Swartsch, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    :( Jó lenne látni, mennyi aktív Gyopár van...
    Ez pont olyan infó lenne mint régen a csíkon ülők, az olvasó jegyesek... Legalább tudtuk, hogy vannak;)
     
  14. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Pár napja figyelem a felröppenőket a kertben, anno abban maradtunk, hogy azért kell az arató, mert akkor kockánként jön a felröppenő, míg kézi aratással a 4 kockát veszi egynek. Na nálam napok óta így van aratóval is, a kertben jött 16 db felröppenő (annyi * 4 területem van jelenleg).
    Akkor mi a fenének vegyek munkást, ha a kézi aratással is ennyi jön, ezt is elb...ták rendesen, de több marad a családnak, köszönjük szépen :)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.24
    -gyöngy-581, Swartsch, farmerSS és 2 más kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Na a ma reggeli aratás is úgy sikeredett, hosszú érésű gazokból, gyopár, kékfű, cikória, 21 ketrecből jött összesen
    4 gombakosár és 3 virágkoszorú. Tegnap is szélnek eresztettem a megrendelőket, talán 2 nap alatt sem jön össze
    1 megrendelőnek a felröpi mennyisége, gépi aratással.
    Az UH ból megint csak 400 ATP és 2 cukorkát kaptam. Nem örültem neki, mert van mostmár 64 cukorkám, csak épp
    tök felesleges, mert még 1* sem sikerül visszahívni a megrendelőket.
    Lejárnak a munkások és agyő, semmit nem veszek a gyopira, a prémet is visszaállítom a normál módba.
     
    Kuzdern, -gyöngy-581, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak tudnám miért babrálnak vele....:music: Egyszerűen nem fér a fejembe:wuerg:
    Szép lassan közelítek ahhoz, hogy én s panaszkodok....:oops: Végülis van már olyan akció amit rég óta figyelmen kívül hagyok... max néhánnyal több lesz:wuerg:
     
    GA-BI-O-Farm és PaySkin kedveli ezt.
  17. Csilla8888

    Csilla8888 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok ! Csatlakozom a két előttem szólóhoz. Gépi aratással alig kapok felröppenőt. Jó esetben 2-3 jön, de volt hogy 1 db főkulcsot kaptam.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Szia

    Ma már a 2. nagy aratást végeztem el az erdőben, gyorsítottam az összes hossszú és közepes érésű fát, mivel nagyon kellene olló, hogy fákat állíthassak elő. 15 ilyen fából 2x-i aratás után mindösszesen 1 olló jött, természetesen aratóval..
    Na ebből hogy a búbánatba állítsak elő Európait vagy Csavart bükköt, amikor mindegyikhez 2 olló kellene, hogy legyen 1 db. nyamvadt fám.
    Alkalmaztam az instás bevetést is, de így sem.
    Mit kellene még csinálni ?
     
  19. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Azért ez sem kispályás kérés!!!

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm... Az instafával én is próbálkoztam..... először kézzel... a felreppenő hiány enyhítésére... eredmény semmi... aztán géppel is... szintén semmi... :wuerg: Pedig annyi haszna igazán lehetne, hogy ad felreppenőt a ritkábbakból..;)
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.24
    farmerSS kedveli ezt.