Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Húúúúú !!!
    Nézem, hogy mit adna cserébe ennyi aranyért ! Hát egy nagy semmit !
    Valakinek nagyon elgurult a gyógyszere, amikor ilyen "árakat" határozott meg.
    Max 5 FA-t adtam olykor-olykor, de azzal közel 600 rózsát vagy 400 sbarackot váltottam ki, mert annó kicsi volt a tárolóm, és sehogy se tudtam volna összehozni a kiszolgálást.
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Eddig 22, 27, 50 aranyas kiválthatóságot ajánlott nekem... 22-es variáció a 34. szinten eltűnt...:music:
    Azért döbbenet, hogy még ez sem egyforma....
     
    farmerSS, GA-BI-O-Farm és PaySkin kedveli ezt.
  3. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Szia!

    Mivel nem érdekel a gyopáron való gyors haladás, nem szoktam instát használni, most az egyik megrendelő kedvéért, de főként próbaképp megtettem. 11 db meggyfa volt kint utolsó fázisban, arra tettem instát és kaptam 3 db virágzó ágat!!!, semmi mást!
    Közel a 30. szint, addig megyek és befejeztem ezt a részt, nem kínlódok tovább, ennyit egy szotyidomb nem ér!
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az instafa nem olcsó:oops: Faterméssel tele a padlás akkor is ha ingyen játszunk... Ennél többet várnánk tőle...
     
    farmerSS és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Hát szerintem semmit nem kell tenned.
    Egyszerűen nem hagynak más lehetőséget, minthogy bevegyük a le ...... tablettát a gyopival kapcsolatban.
    Szerintem nem jött be a számításuk az újraindításkor, s így akarnak ösztökélni, hogy töltsd a napod a gyopin és lehetőleg
    költs rá eleget.
    Viszont , ha se motiváció, se sikerélmény, akkor .......?
     
    Sziszi1950, -gyöngy-581 és farmerSS kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azért azt nekik is látniuk kell, hogy a fatermés mennyiség gyorsított aratásokkal felhasználhatatlan....
    Az uh, és a megrendelők mellett a jelvények sem bírják elnyelni ha nincs felreppenő...
    Gyorsítóra és felreppenőre is költeni... Hm... azért, hogy utána meg valamit töröljek...
    No akkor jöjjön az az a tabletta....:oops:
     
    GA-BI-O-Farm, bence66 és farmerSS kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Azt hogy nálad mi a baj amitől felborult ennyire az egyensúly sajnos nem tudom:oops::music:
    Ma csak egy aratást végeztem el, a megrendelőket kiszolgáltam egy még várakozik a kankalin beérésére.
    Sajnos nem mentettem el az aratáskor a felröpiket, így csak a maradékot tudom megmutatni ezeket hagyták a kiszolgálás után a raktárban Lassan törölnöm kell a virágzó ágakat és a főkulcsokat, mert elfoglalják a helyet a többitől:

    [​IMG]

    Az UH 1200 ATP-t adott, szóval én nem panaszkodom, minden rendben van nálam :)
    Remélem a 4 megrendelőm sem panaszkodik, bár azért néha hozhatnának cukorkát is, sokkal jobban örülnék neki, mint a sok rakétának :)

    Barna ezt kérte tőlem:[​IMG]
    Beérett, arattam:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 18.5.24
    GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsére mindig van ellen példa...:music: Ezért változást sem lehet várni...:wuerg:
    De a világ így kerek:inlove:
    1óra múlva nálam is kiderül, melyik megrendelőt tudom duplán visszahívni... a 3 rendszeresből...
    A hétvégi már 3 cukorkát kérne... annyit nem kap... 8)
     
    farmerSS kedveli ezt.
  9. bence66

    bence66 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok :) Nálam 22 -s szinten alig jön felröpi az alpesi kertből :( a papucsbokorhoz 4 lapát kellene hogy végre Füles karcsit ki szolgáljam ,de 1 hónap alatt sem jött össze a 12 db. Főkulcs nálam olyan ritka mint a fehér holló és a többi felröpi is nehezen jön. Nagyon nehéz a kiszolgálás.
     
    farmerSS kedveli ezt.
  10. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Szia

    Néztem a tegnapi képedet, azon 47 olló van, a main 46.
    Megkérdezhetem, hogy mennyi európait vagy cs. bükköt állítottál elő ? Mert ha csak 1-2 db-ot, akkor nálad is visszaesés van.
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Jó szemed van, tényleg 2 darab eu bükköt és cs bükköt is kettőt készítettem. Minden fából vésztartaléknak két darab szokott lenni a pajtámban. Kivétel ez alól a s barack amit tízes kötegekben gyártok le.
     
    GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nehezen jön össze ;) Kitartás!
    Sajnos nem tudom azt mondani, hogy később könnyebb lesz:wuerg:
    Akkor azért ez nem óriási felreppenő eső... nálad sem...
    Talán csak azért halmozódik nálad, mert kevesebbet használod a felreppenőket;)
    Ebbe nem látunk bele, s igazából nem is igazán jegyzeteljük...
    Csupán a saját játékunknál tapasztaljuk a változást...
     
    farmerSS kedveli ezt.
  13. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    sziasztok
    nem akarom elkiabálni, de nálam rendeződni látszik a felröppenő mizéria a kertben. a reggeli és a mostani aratásnál is úgy adta a felröppenőket, mint azelőtt. remélem, ez nem véletlen, hanem önmérsékletet gyakorolt a játékmester.
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Esetleg meghallgatásra talált a panaszunk:music:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. kisegércsaj

    kisegércsaj Junior szaki

    Nálam sajnos elképesztően rossz a helyzet feröppenő tekintetében. Hiába váltottam ki a munkásokat, sajnos szinte ugyanannyi felröpi jön, mintha kézzel aratnék.
    Pl ma reggel 3! borostyánkő lett a jutalmam a régebbi 19-22-vel szemben. És ez már nem az első eset. Talán hibáztam, hogy egymás után többször is munkásokat hívtam, hogy Skarlet segítségével végre szintet tudjak lépni.

    Most elértem a 34. szintre, ideje lazábbra fogni a gyeplőt a jelek szerint.
     
    GA-BI-O-Farm és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én is a saját játékomban tapasztalom, hogy nálam nincsen változás.
    Halvány fogalmam sincsen róla, hogy hány fát is építek napi szinten, mivel játszom és nem vagyok statisztikus...
    De már sokszor leírtam, hogy egy nyugodt kiegyensúlyozott játékra törekszem, tehát nem erőltetek semmit sem. Nincs hová rohannom, mert nincsen cél előttem... Csak játszani szeretnék. Így nehezebben ér utol bármilyen egyensúlyzavar...
     
    farmerSS és Kuzdern kedveli ezt.
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nyugodt kiegyensúlyozott játékra törekszem én is;) Ez egyén függő... :inlove:
    Csak Barnát sikerült duplán visszahívni és kiszolgálva elküldeni... Scarlet és Fedor a sima visszahívásnál elakadt...:wuerg:
    Ma ennyire futotta a készletből... Talán holnap jobb lesz... Vagy nem:music: Tabletta kéznél van;)
     
    farmerSS kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Lekakkantó tablettád van? :D Én már sikeresen kezeltem magam Gyopár ügyileg.
    Ma kisakkoztam, hogy idén simán elérem a 33. szintet.
     
    GA-BI-O-Farm, farmerSS, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Nálam az idei terv kicsit magasabban van... Legalább is jelen pillanatban... 8)
    Még tart a cukorka tartalék...:music: Ha elfogy... - 1-2 szint múlva... tuti lassabb lesz a haladás...:wuerg:
    De azt hiszem soha nem fogok arra a szintre eljutni, hogy Önmagamnak gratuláljak... esetleg köszönetet mondjak a befektetett munkáért:p ;):D Én csak játszom.... magam módján;)
    Szóval csak kispályán játszom;)S a lelkesedés megcsappanása, miatt egyre többször előkerül a tabletta... :wuerg: Ez nem jó..... Vagy mégis???? :) Majd az idő eldönti...
     
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Kispályán én játszom. Inkább kispadon. :D Majd írd meg, amikor szintet lépsz és gratulálok. Cukorkád mindig lesz, amíg jön nekem a kis ablak, hogy Holdfény gazda cukorkát küldött neked, nagyon szeret téged, apja. :D ;)