Visszajelzés Házavató - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 25.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Már majdnem , de tényleg majdnem , csak egy iciri piciri kellene , de oly közel , és mégis távol . :D

    [​IMG]
     
    Ribiszke, Gio és osztrak12 kedveli ezt.
  2. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Szia Tamás!
    Elnézést ha én értelmezem válaszod rosszul.
    Event ablakban,ahol ültetsz,ott zöldek a + jelek. Azonban,ha ott belépsz valamelyik házba és ott zöld pipát kell keresned.
    Ha ott is zöld + jelet találsz 1-1 sornál és zöld pipát,akkor azzal a sorral még nem vagy készen. A + jel esetén hiányos a termelésed,pipa esetén pedig nem választottál 3 ajándék közül. Ezt tedd meg kérlek és 1 házban ,mind az 5 sorod készen,akkor helyükön 1 nagy kép jelenik meg.
    Ezt követően a lila szalagon találod kitevőt, amit bizonyos kis Tüzike termeléssel megszerezhetsz. Ha ez is meg van,akkor színesben látod az addig szürke dekort és ezzel készen is az a lakás. --A lakásoknál az utolsó zöld + jel, 1-1 dekor megszerzése után tűnik el.
    A dekor vagy munkád visszanézésére ott marad az ültetési területen a zöld + jel,de ez senkit ne zavarjon,mert a feladat nem kezdhető újból! ---Nehogy kioktatásnak vedd és megsértődj Tamás,mert nem ez volt szándékom!:p Csupán azért írtam,mert Te írod, "a házba lépéskor zöld pipát kell keresni".:pHa azt talál valaki,akkor zöld + jelet is,mert ott még nincs 3 variáció közül valamely sornál ajándék kiválasztva. Dekorra pedig csak nagy kép és a feladat alatt az 5 db sárga Vészvillogó világít akkor lehetőséged is kivenni azt is.

    Azért,hogy ne legyek OFF, így jegyzem,hogy 3-dik lakás utolsó Tüzike ültetése 11 órára érik a dekorhoz be és ezzel, ezen event is letudva!;)xDxD
    Szia!
    Úgy ahogy írod,hiszen ez utolsó ház,utolsó sora és a növény hiányod itt 3 db. :p
    Na és még + a dekor kiváltásához is pár 100 db.
    Mikor csináltad ezt a képet? :music:Első este ?:music:Mostanáig tartogattad nekünk, kedv csinálónak?;):inlove:xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 31.3.20
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Na akkor tegyük tisztába, mindenkinek minden tiszta legyen

    Eventablakba belépve (alatti kép)
    Piros négyzetbe ott marad a zöld plusz jel
    Sárga négyzettel jelölve: Bekerülnek a díszek ha a kész az adott "szoba"
    Fehér kerettel jelölve a kosár vásárlási jel szürke lesz ha kész az event

    eventföld1.png

    Ha pedig belépünk a egyik szobába (itt csak az adott szoba dolgai derülnek ki!!!)
    Fehér kerettel látjuk, hogy arany színűek a csillagok, azaz adott szint teljesítve
    Piros kerettel jelölve láthatjuk a zöld pipát (ez igazából a 6. feladat) így kapjuk meg a dekort.
    Kék kerettel jelölve láthatjuk, hogy a 3 szobából mennyi van kész teljesen, azaz hány dekort szereztünk meg.
    Ha megvan mind a 3 szoba 100%-ban akkor ott 3/3 lesz és megkapjuk a felhőt.

    Stimmt?


    eventföld2.png
     
    tewo, nyuszi63, bummka55 és 4 más kedveli ezt.
  4. zuzu-Dávid

    zuzu-Dávid Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Csak azt nem értem hogy ha az összes lakást berendeztem, az összes ajándékot megszereztem, akkor miért nem tudom a felhőre kitenni a csigacsúzdát, a csodálatos katicát és a kötözködő pók-ot? Köszönöm a válasz segítséget! És nagyon vigyázzatok magatokra !!!
     
  5. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Szia! Mivel +-os kitehetők, előbb szabad földre tedd ki őket, ha 10-szer learattad, elveszti különleges tulajdonságát, leszeded és rakhatod a felhőre!
    További szép napot! :)
     
    tewo kedveli ezt.
  6. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    A dekoroknak különleges jutalmazó tulajdonságai vannak. Előbb üres területre kell kihelyezni őket és learatni X alkalommal.
    Miután elfogytak a különleges jutalmaik. Kitörlöd őket és már feltehetők a felhőre.

    https://board-hu.farmerama.com/threads/házavató.19292/#post-1083280

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  7. sasapu

    sasapu Fórum-zöldfülű

    sasapu. nálam se megy, miért???? még három gazda!+!!!
     
  8. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Olvasni kellene kicsit,lehet azért?!
     
    Puszpang kedveli ezt.
  9. sasapu

    sasapu Fórum-zöldfülű

    sasapu+3 gazda: köszi!!!!!!!
     
    Arwen69 kedveli ezt.
  10. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    tudja valaki, hogy a csiga fotelja miből van? A házak berendezését olyasmikből szedték össze az állatok, amiket az emberek használnak aztán kidobnak/elveszítenek, de a csiga foteljének az eredetét nem tudtam megállapítani.
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Szerintem az ülő része radír lehet , a karfa meg ceruza méretre vágva ? :inlove:
     
  12. -Enéh-

    -Enéh- Utánpótlás-írogató

    Minden szobám kész és nem tudom a felhőt el inditani koszi a segitséget.
     
  13. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Meg kell várni míg a leérnek a kitehetők. Mondjuk én hely hiány miatt nem vártam meg , kiraktam töröltem és fel a felhőre.;):)
    Ad Fa -t és tökfilkós ládikót szóval döntsd el hogy kell-e ?o_O
    Vagy törlöd és egyből él.:music:
     
  14. KicsiA007

    KicsiA007 Fórum-zöldfülű

    sziasztok... befejeztem a házavatót és nem értem, hogy ha minden ki van pipálva akkor miért nem kapom meg a matricákat amik az égig érő paszulyhoz kell
     
  15. torjan56

    torjan56 Junior szaki

    Hadd kérdezzem már meg mi adja a kövér labdát?
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nem ez lesz a kedvenc eventem , de megvan a felhő :D
    A fóka terményese , és a műhelyben tudod megépíteni .
     
  17. zánkamama

    zánkamama Járnitanuló

    Sziasztok! Segítséget kérnék:Mindhárom szobát kitakarítottam,de a három felhőre rakhatóból nem találom a ,,csigacsúszást". Hol keressem, a váza alatt nincs ( a másik kettő ott volt).ID3430937. Köszönöm....
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Azért nem tudod kirakni a felhőre , mert adnak valamit .
    Aminek ilyen jele van (+) , azt ki kell rakni , majd x idő múlva már nem ad semmit se , mert lejárt .
    Utána lehet a felhőre rakni .
    De csinálhatod úgy is , hogy kirakod , majd azonnal törlöd . De akkor elveszted azokat a dolgokat , amit a kitehető ad .
     
    Fuhur kedveli ezt.
  19. mezeivirágok

    mezeivirágok Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni illetve kérdezni ! A Házavató Eventet megcsináltam kész mind a 3-om állatka otthona. A felhő is rendben. A Csigacsúzdát engedte kitenni,de a másik 2-őt nem a felhőre. Azt írja ki nincs a birtokomban ! Hl ott ott vannak a Dekorációk között. Szeretném kérdezni mi a teendőm. Választ illetve segítségedet köszönöm. mezeivirágok ID : 53944946
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Azért nem tudod kirakni a felhőre , mert adnak valamit .
    Aminek ilyen jele van (+) , azt ki kell rakni , majd x idő múlva már nem ad semmit se , mert lejárt .
    Utána lehet a felhőre rakni .
    De csinálhatod úgy is , hogy kirakod , majd azonnal törlöd . De akkor elveszted azokat a dolgokat , amit a kitehető ad .
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.