Visszajelzés Házikecske - gazdaköri feladat sorozat - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 6.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Ne felejtsd el, hogy tenyésztésből is jönnek a röpik. :)
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Néhány tenyésztést bekergetek... hátha lesz valami szép magas szintű állat bónusznak;)
     
    Nagyii58, szellorozsa, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Feladatrész letudva;)920 virágom maradt...nem számolgattam, még 1 kört ültettemxDa röpi váró növényem megúszta...nem arattam reggel...szégyen nem szégyen mindent ki kell írnomxDa bolti vásárlásom is kis papírral történik...és amikor a kis papír otthon marad, na akkor van nagy gubanc, nézek mint Alice CsodaországbanxD:Dés akkor kérek segítséget...és jön az sms
     
    marcsi152, Nagyii58, sutimami57 és 8 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Növények teljes számban várják hogy bemehessenek a gazdakörbe... :music:
    remélem a röpi is hamar megjön;) - ezt 100 tenyésztéssel megtámogatom;)
     
    Nagyii58, sutimami57, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  5. DZA001

    DZA001 Fórumszaki

    Sziasztok
    Úgy belelendültem az üvegházak kirakásába hogy még a mikulásra tartogatott piccolokat is sikerült kitennem.:cry:Eme kecske event engem teljesen megkever.Így az üvegházak mellett most ott sasol egy levéltánc és egy végtelen kincskeresés.
     
    marcsi152, Nagyii58, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  6. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Szeretem ezeket a 24 órás gazdakörös eventeket. :) A következő részre is letermeltem már a növényt.
    Az egyik nyeremény titokfából pedig lett végre egy Tule fám, aminek nagyon örülök! :)
     
    marcsi152, Nagyii58, sutimami57 és 6 más kedveli ezt.
  7. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Köszönöm, de nekem olcsóbb 4-5 kör 0 percezés,mint a tenyésztés.
     
    Fuhur, Nagyii58, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia! Valóban olcsóbb;) Csupán kinek mire van szüksége... kinek miből van több feláldozni valója a farmon;) Ezért jó hogy választhatunk!
    Én indítottam 100 tenyésztés kerékről nyert ládából jött állatokkal... a amit hoznak az xxl fáim... ennyi lesz az induló... aztán ha nagyon muszáj akkor egy kevés 0 perc is lehet;)
     
    marcsi152, Fuhur, magdi06 és 4 más kedveli ezt.
  9. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    202 hortenzia 7+1 pannival adott 170 kertészkesztyűt.
    Ez nagyon jó körnek mondható. Azt kívánom senkinek ne legyen rosszabb köre.:);)xD
     
  10. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! 1 terület hortenzia széleken fákkal (köztük a vadonat új most cserélt lepényfám) 3+1 pannival 143 kesztyűt adott! Meglátjuk, amit meglátunk!
     
    Kuzdern, Nagyii58 és szellorozsa kedveli ezt.
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Hajdina 10+1 pannival 182 röpit hozott, nem rossz :) Növényem is majdnem kész. 2 óra múlva aratom, meg is lesz :) Én sem tenyésztek, hanem 0 perces krókusszal meglesz a felröpi is :)
     
    marcsi152, Fuhur, Nagyii58 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    elárulod milyen az az XXL-es fa ami segíti a tenéysztést és még ládát is ad? Leszámítva a bájitalfa fejlesztését én nekem nincs ilyenem..
     
    marcsi152, Nagyii58 és HéricsBáró kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A felreppenő jöhet tenyésztésből és fa arátásából is;)
    Azokat az állatokat tettem be amik ilyen olyan ládából jöttek... illetve a keréktől estek le;) a tenyészterepre..... innen jön felreppenő.... s az xxl fák aratásából.... s ezt majd ha muszáj ki tudom egészíteni 0 perccel is;) hiszen a növények is adhatnak felreppenőt!
    De ezt Te is tudod;)

    Kár többet látni egy hozzászólásba mint ami benne van! :music:
     
    marcsi152, Fuhur és Sanyat kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Próbáltam XXL bájitalfát küldeni, de még nem engedi. ;)
    Event nekem kész, csak még nem adogattam be mindent, nem akarok az elsők között végezni. :D
     
    marcsi152, inanna11, magdi06 és 4 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Így már értem, köszönöm a felvilágosítást. (ezt a tanácsot Te is megfogadhatnád..)
    Már azt hittem lemaradtam valamiről és tudsz valami olyan amiből tanulhatnék:)[​IMG] De azt hiszem magát az event működését elég jól értem :) Nem nulláztam és a sárgaborsó egy óra múlva lesz csak aratható, elkéstem az ültetésével :)
    Szia Apja :)

    A Tölgyem sokáig azért nem volt üres, mert nem voltam hajlandó beadni a csillagokat a bájitalfák miatt, aztán legyőztem magam és behunyt szemmel a fogamat szívva beadtam.
    Köszönöm a szándékot és a jóakaratot, hálás vagyok érte Neked :)
    Megelőztelek én beadtam amit kért :):D:D:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 11.4.21
    marcsi152, Nagyii58, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  16. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Az 5. feladatot (is) sikerült befejeznem.
    A növényeket még tegnap letermeltem.

    A kezdést gyékénnyel és egy teljes kör tenyésztéssel vártam.
    A gyékény 6 + 1 Pannival 173 felröpit adott.
    A tenyésztés minden sora adott 1-1 Kertészkesztyűt (132 db)
    Így meglett a szükséges felröpi.

    Aki végzett annak gratulálok, a többieknek akadálymentes játékot,
    sok felröppenőt, sok sikert.
     
    marcsi152, Kuzdern és Nagyii58 kedveli ezt.
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A bájitalfának nincsen XXL-es fejelsztése, csak XL és alap változatban létezik a játékban.
    Játékostársunk, viccnek szánta az XXL bájitalfa küldését, azért se "engedni elküldeni" mert nem létezik.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fák-a-játékban.17269/#post-926055
     
    marcsi152, Fuhur, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm a felvilágosítást soha sem volt kint bájitalfám, nem szeretem őket, XL-es azt hiszem van, de XXL-t nem is kerestem belőle.. No mndig tanul valami újat az ember lánya.
    Bár úgy tudom, hogy a viccesnek szánt mondatokat zölddel illik írni, a fórum szabályzat szerint, de lehet, hogy tévedek ebben is. :D
     
    Nagyii58 és HéricsBáró kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Igen, ez a zöld mindig elfelejtődik nálam, de a mögöttes fogsoros smiley ezt próbálja kárpótolni. :D ;)
    Most, hogy megtudtam, hogy nem szereted a bital fát, remélem bevezetik a játékba az XXL- t és akkor majd én szívesen fogadom őket. :)
     
    PZoli64, Nagyii58 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Apja!
    Kívánom, hogy legyen a bevezetés után a Tiéd az összes koronás bájitalfa ami megjelenik a játékban. Fáradj át az állattenyésztő topikba nézd meg kérlek a legjobb tenyésztéseimet, öröm van, mert sikerült a 3. napelemgyárhoz is kitenyésztenem, a szükséges színes állatokat, már csak meg kéne építenem :D
     
    HéricsBáró és zsani_apja kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.