Visszajelzés Házikecske - gazdaköri feladat sorozat - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 6.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Mind! :)
    Éppen most olvastam egy másik topikban, hogy egy társunk áramszünet miatt egy dekorra nem tudott szert tenni. Én felajánlottam neki azt a bizonyos dekort a következő cserenapra, ajándékba. Ha van még valaki, aki hasonlóképpen járt, akkor jelzem, hogy van még egy Virulóm és egy Nyílóm. Ez egy jó felhősor, szeretném, ha más is élvezné, aki megdolgozott érte csak éppen valamiért pórul járt (vagy szimplán feladatát végezte az életben). Szeretném ha ez amolyan becsületkasszás lenne, tehát aki csinálta, de valamiért lemaradt róla, annak jelentkezésést várom, aki direkt megspórolta a munkát vele az majd a megmaradt darabjaimmal találkozhat hirdetésben vagy a hajón cserenapon (elvégre eleve erre számított, hogy így szerzi be).
    Áldott napokat kívánva nektek:
    mandityalexandra
     
  2. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok!Hajnalban én is beüzemeltem a felhőt még 200 zsálya kell, hogy teljesen befejezzem. A lényeg megvan sőt minden dekorból van plusz 1 db. Még nem tudom porosodik vagy keressek neki helyet. Majd a következő cserenapon kiderül kell-e valakinek. Várom a következő ismertetőjét addig komótosan termelgetek. Persze csak rövid érésűeket, mert ha felröpi is lesz akkor még ma ültetni kell, hosszút. Az eső nálunk is esik, de sajnos nem csak a kertben. Ott szükséges, de nagyon nem szeretek bőrig ázni. Kár, hogy nincs olyan választási tétel, hogy csak a földeken essen az eső. Szép napot mindenkinek aki még nincs kész kitartást biztos sikerülni fog.
     
  3. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Óhh, egy napos internet hiba miatt - sikerült befejezni a felhőt is.
    Nagyon tetszik a véleményed. Én 3 hónapig kórházban voltam és lemaradtam a 0 percezés lehetőségéről. Jó volt, hogy a Panni utóbbi időbe megszerezhető. FA fám is lett a múlt héten. Remélem egyszer megismétlik a 0 percezést is és semmi akadály nem lesz!! Minden jót kívánok!!! üdv
     
    Nagyii58, mandityalexandra és Fuhur kedveli ezt.
  4. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Már három felhő van a növényes 0 percezéshez és ha elérted a 145. szintet, akkor kinemesítheted a krókuszt is, ahhoz felhő sem kell!
    Ezeken a helyeken olvashatsz róla részletesen:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-985344
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877441

    Event befejezve :)
     
    agica48, jófarmerlány, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  5. mija

    mija Járnitanuló

    Sziasztok 6 feladat készen van , és felhő aktiválva .
     
    jófarmerlány, Nagyii58 és Kuzdern kedveli ezt.
  6. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Event kész, felhő beüzemelve. :D
     
    jófarmerlány, Nagyii58 és Kuzdern kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Köszönjük ezt a taktikai elemekkel fűszerezett eventet , melyben mindenki tudott csemegézni .
    Ki ezt a részt csinálta meg , ki azt a részt csinálta meg .
    Változatos volt , hogy hol és mikor kellett ültetni , és a felröppenő szerzést is izgissé tették .
    Sok takikai tanács elhangzott , aztán mindenki a maga belátása szerint eventezett .
    Remélem később is visszatér ez a 24 órás gazdakörös event , és újra tudunk eggyütt számolgatni újra .

    Kedves kecske mekegett eggyet , s elszelelt . Kedveltelek . ​
     
    Fuhur, Kuzdern, bocsinet és 2 más kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok, kedves Játékostársak!

    Ismét a végére értünk egy izgalmas, ám több lépcsős eventnek.

    Volt aki az áramszünettel, más meg a net kimaradással küzdött eventezés közben, de bízzunk benne,
    hogy reményei szerint azért mégis végig tudta vinni ezt a változatos mini-eseménysorozatot.

    Ismét köszönet illeti a segítő, taktikájukat megosztó játékostársainkat!
    A Csevegő ezennel zárja kapuját.

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.