Visszajelzés Hímes tojás festő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 16.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    Biztos????:p
     
    Sali~*.*, Samborg, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  2. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Persze!!

    1. aratás 0:00
    2. aratás 4:41
    3. aratás 9:22
     
    jófarmerlány, Gio, -vadocka70- és 9 más kedveli ezt.
  3. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Hát már megint jól meg akarták szervezni az ünnepünket, tényleg már leszokó félben vagyok. Az biztos hogy nem bontok farmot, amennyi időm lesz ültetek aratok és a boltból kiveszem az értékesebb dolgokat, a felhő nem igazán érdekel mert semmi extrát nem ad.
    A kerékpörgetést is hanyagolom egy ideig, mert soha nem ad extra bónuszt.
    Lehet legközelebb már több mint 100 ezer növény kell és minimum 10000 felröppenő ha így haladunk.
    Azt hiszem hogy a még meglévő kuponokat elhasználom, aztán abba hagyom az egészet.:sleepy:
     
    SMAR57, fufupapa, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  4. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Nem tudom, de ez egy kicsit nekem sok, húsvét,meg nálam ilyenkor vendégek is szoktak lenni, főzni is kellene meg sok minden mást is ilyenkor. Az event tetszik ,de a mennyiség sokra sikeredett,nekiállok de hogy meddig jutok az más kérdés,vasárnap nem fogok eventezni,igy már bukta a befejezés. De ki tudja,lehet hogy a felhőig ellehet evickélni valahogy.
     
    fufupapa, spagetti24, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  5. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Husvetra ilyen mennyisegu novenyt igenylo eventet berakni egy kicsit tulzas, de ez van :(
    A felhoig megcsinalom mert az kell nekem :p Erolkodni nem fogok hisz unnep lesz , jutok ameddig jutok, ennyi ;)
    Fotozni szerintem ido nem lesz ra , a tortasnal en mindig fotozni szoktam , de majd megoldom , sok kave es a memorim mindjart a top-on lesz es ugy fogom festeni a tojasokat , mint egy szorgos nyuszi .
    Gyekennyel fogom varni az eventet 2 teruleten , egy terulet vegyes , a bahan 2 terulet fa , 1 terulet vegyes .
    Sok sikert mindenkinek .
    Kellemes Husveti Unnepeket kivanok !
     
    ildiko44, spagetti24, maszilva és 14 más kedveli ezt.
  6. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Igen, biztos. Jack hatóideje 10 óra. akkor aktiválod, mikor leérett a növényed, tehát aratsz vele 1x azonnal, majd még 2x, mielőtt lejár.

    Nekem tetszik, végre használhatom mindazt, amit összeszedtem cserenapokon (pannik), kinemesítettem (krókusz), illetve vettem (Jack-ek). A 3 farmos területen gyékénnyel, a bahán 20-22 órás fákkal várom a kezdést. 587 db 1x1 kockán fogok termelni. Szeretnék a lehető legtovább eljutni a jobb oldali listán, remélem az időbónusz segítségével sok hibátlan tojást tudok majd festeni, 30 másodperc azért nem kevés...
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.19
    spagetti24, Lillapilla73, Gio és 7 más kedveli ezt.
  7. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Hasonlóan gondolom én is. Sajnos büntibe kerültem én is, (ki lettem zárva) és ezalatt 4 nap alatt volt időm rá jönni, hogy a farmon túl is van élet. A mostani eventet nem tudtam befejezni, ami évek óta először fordult elő. Én sem vettem már munkásokat, van még néhány gazdaköri, amiből ki lehet venni, van még kuponom,malmot sem vettem már.190-es szinten vagyok, egykicsit szomorú leszek, de mostanában egyre lehetetlenebb dolgokat kérnek. Nálam a 12 órás gaz is kiverte a biztosítékot, de mostani mennyiség is borzalom.:sleepy:
     
    ildiko44, Domos52, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Az az idő már elmúlt... a múlt héten.


    Közben olvasgatom az event leírását és a csevegőt párhuzamosan. A malmot lehúzták rendesen. Első blikkre ez jön le, így aztán a répazeller nem lesz leves.
    Ez semmiben sem különbözik az utálatos cukrászkodós eventtől. Annyi, hogy nincs annyi máz, de a taktika ugyanaz lesz nálam, mint ott. Ebből kifolyólag az event gyatra. Persze, ha valami bug folytán a szerepek felcserélődnek... Vagyis mi tesztelhetjük a játékmestereket, akkor egész jó kis event lehet még belőle.

    Megnéztem a két kitehetőt, amit a bótból lehet megvenni. Bocsi, de ingyen sem kell. Van elég békás megmentőm, szemetet nem gyűjtök. A váratlan meglepi 35x szint/23 óra. A békás 44x szint/11 óra.

    A bót 1 darab FA ládája érdekes lenne, ha nem 1 lenne, így csak azért van benn, hogy látszódjék, hogy a bótót valami bug már rég kiürítette. A maradéké meg lehet marakodni.

    Megnéztem a jobb oldalit is. Asszem a központban vitriollal fognak locsókodni. Jó az nekik.

    Megnéztem a felhőt is, alsó közepes kategóriájú. Mivel felső közepes, vagy alsó luxus több évenként egyszer fordul elő, a 70 cuccot le kell tolni.

    "A felhősorig 70 minijáték kell, ehhez 33.950 eventnövény és 3.010 felröppenő szükséges." Ehhez tartom magam.
    Ha bejön a taktikám, akkor ezzel az 57. sorig juthatok, ami 400+12*75+7*50=1650 fabatka. Ezzel a bótot ki lehet fosztani, mivel a kitehetők csak pórfogók. 1025nél már vakarom a fejem, hogy mi mindent vegyek, ami sosem fog kelleni. Van egy 100% S bónusz 60nál, azt még lehet, hogy becserkészem, mert a kerék nemigen ad már mandragórát sem.

    Egy szó, mint száz, ez egy záptojásos event.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.19
    Cyra65, SMAR57, Dana64 és 33 más kedveli ezt.
  9. .-kiki.-

    .-kiki.- Utánpótlás-írogató

    Szia! Akkor már most tudom ,nem fogok végig érni. Bele esik 2-3 nap munka, amikor csak 2X tudok aratni. Itt a húsvét is, meg a jó idő, nem mindig tudok pontosan aratni. Nekem a játék kikapcsolódás ,nem hagyom hogy idegbaj legyen. Pedig a játék tetszik, és a nyeremények is. Igyekezni fogok minél messzebbre jutni. Jó játékot mindenkinek!
     
    jófarmerlány, osztrak12, Gio és 7 más kedveli ezt.
  10. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Én a 205-ös szinten vagyok, de már a 200-nak sem tudtam örülni, kupont már a gazdaköriből nem tudok kivenni, mert már mindent kivettem amit lehetett, eddig vettem munkásokat de most már nem veszek.
    Sok event volt az utóbbi időben amit ezen a szinten sem tudtam megcsinálni, ezért írtam hogy elkezdem, kiveszem az értékesebb dolgokat és befejezem.
     
    Cyra65, osztrak12, Gio és 7 más kedveli ezt.
  11. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Szia, mi ez a Jack amiről beszélsz?
     
    osztrak12, Kuzdern és Leho69 kedveli ezt.
  12. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Jack ajándéka
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 2000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint +2 termésbónusz a növényekre (eventnövényekre és a teliholdas növényekre is) 10 órán keresztül
    Learatható: 20-szor

    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.

    Kihelyezhető:

    • a bónuszt adó dekor a futtatóba és minden területre (a teliholdas farmot, a gombaerdőt és a felhőket kivéve)
    • a speciális tulajdonságát elveszített dekor a felhőkre és minden területre (a teliholdas farmot és a gombaerdőt kivéve)
    Játékba kerülés ideje: >>2018. október<<

    Tematikus felhő tartozéka: >>Arkádia felhősor<<
     
    Gio, -vadocka70-, Fatther és 2 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jack a pénzzabáló. Veszel olyan kosarat, amiben van Jack. Amikor kell több eventnövény, Jacket aktiválod és 10 órán keresztül +2vel több eventgazod terem.
    Vigyázat! Jacket nem érdekli, ha csak dekorok vannak kinn! Amikor aktiválod akkor elkezd ketyegni.
    Ha törölted, akkor egy sima dekor lesz belőle. Nem lábatlankodik, ha esetleg nem tetszik.

    Én komforton sem tudtam a kriptamécsest 2022 órára felvinni, Te mivel szórtad meg a Bahát?
     
  14. edit5511

    edit5511 Fórum veteránja

    Én titkon vágytam húsvét gyanán egy csincsillára majd csk lesz egyszer
     
    Fatther, bendi1121, vcsaba18 és 2 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Megtaláltam a lehetséges kombinációkat , amiket kér képben is . :p

    A kért színekpiros
    [​IMG]
    sárga
    [​IMG]
    kék
    [​IMG]
    [​IMG]X
    [​IMG]X
    [​IMG]X
    [​IMG]XX
    [​IMG]XX
    [​IMG]XX
    [​IMG]XXX

     
    zebrina04, maszilva, Lillapilla73 és 19 más kedveli ezt.
  16. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    DETTO:)
     
    Zsuzsikan, Fatther, bendi1121 és 6 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ezt eltaláltad. Csak egyszer lesz. Utána majd többször is. S ha már meguntad, akkor csak az lesz.
     
    Cyra65, nagymami2, osztrak12 és 12 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Lepd meg magad 1 állatkereskedésbe Húsvét alkalmából....xD....hoztam neked tessék [​IMG] de ünnepek után vissza kell vinnem...
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.19
  19. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha bármit ki tudtam volna belőle venni, biztosan abbahagytam volna már.
     
    Fatther, simi1955 és Kuzdern kedveli ezt.
  20. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Én már unom!!!! ...hogy nincs. Tehát? :oops:
     
    ildiko44, osztrak12, Gio és 2 más kedveli ezt.
  21. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Mindig az van, amit már unsz. Tehát, ha unod, hogy nincs, akkor mindaddig nincs, amíg unod. Minél jobban unod, hogy nincs, annál inkább nincs. Ha majd megszoktad, hogy nincs, akkor majd megzavarnak eggyel, hogy kibillentsenek az egyensúlyból.
     
    Cyra65, jófarmerlány, nagymami2 és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.