Visszajelzés Hímes tojás festő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 16.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia! Szevasztok!
    Jó lesz ez a felhősor de mikor lesz már lehetőség a paszulyt gyorsítani. Van pár felhősorunk ami 12 órás, 24 órás, 48 órás. Ha megcsúszik a napi rutin akkor bizony lehet jegelni ezeket addig míg vissza tudjuk állítani a ritmust.
     
    jófarmerlány, Gio, missuzy_53 és 6 más kedveli ezt.
  2. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Nem rossz a felhő, szép mennyiség kell a felhőig egazból meg felrepiből. akkor nem lesz gáz letermelni az egazt ha a felröpik jól jönnek és a farmos területen elég egazt termelni.
    Kis bónuszért szerintem elhasználok pár partypöryt ;)
     
    Gio, genka53, -ágianyu33- és még 1 ember kedveli ezt.
  3. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Bizzunk benne, hogy 14 óra után arathatunk
     
    Gio, genka53, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Döbbentem olvasom ezt a káoszt, amit írtál.
    Van hozzá pár észrevételem.

    Mindenekelőtt: amíg nem voltál itt, sokan aggódtak, aggódtunk érted és igen, bevallom a legrosszabbra gondoltunk. Igen, én is és több kollégám lájkolta az első hsz-edet, amikor újra megjelentél. Hiszen azt láttuk, hogy hál'Istennek jól vagy.

    Ezt el akartam mondani neked, mielőtt a te írásodra térek.

    Azt tudjátok, hogy én felmondtam, ha úgy tetszik, a felmondási időmet töltöm. Nem akarok nagy szavakat mondani, de nekem már nincs vesztenivalóm.
    Na ide figyelj! (És Beko most az asztalra csap)
    Ha valamit nem tűrök, az a kollégáim munkájának becsmérlése. Akár zölddel van írva, akár nem.

    Van neked bármi halvány fogalmad arról, hogy milyen megírni egy eventismertetőt? Több napig gyúrjuk az anyagot ezer tesztet végzünk, hibákat jelentünk, figyeljük a külföldi kollégák észrevételeit, képeket készítünk, adatokat bogarászunk.
    Több óra munka, amíg egy gyik olyan lesz, hogy nyilvánosságra hozható. Tudom, miről beszélek, eddig 74 eventismertetőt írtam meg. Azzal is tisztában vagyok, hogy nincs tökéletes gyik, de mindig törekszünk a lehető legjobbra és legpontosabbra. Igen, előfordulnak benne hibák, mindig megköszönjük, ha szóltok és javítjuk is nyomban.
    Arra is volt már példa, hogy játékos a "jelentés" gomb használatával javaslatot tett arra, hogy legközelebb hogy csináljunk bizonyos gyikot. Korrekt volt és építő kritikával nyúlt a témához. Amit itt is köszönünk neki.
    De amit te írtál, az kimondottan sértő, otromba és nem is folytatom, hogy milyen.

    Az vesse ránk az első követ, aki ilyen feltételek mellett jobban tudná ezt csinálni. Tessék, lehet jelentkezni, megüresedett egy admin hely!

    Ez az ismertető érthető és megfelel annak a mechanikának, ami most következik. Ugyanis olyan, ami még eddig nem volt. Sok eleme hasonlít eddigi mechanikákra, de mégis újnak mondható. A részletek fontosak ahhoz, hogy mindenki jól tudjon teljesíteni. Minden mondata azért íródott, hogy titeket megfelelően tájékoztasson.

    Sem tőled, sem senki mástól ilyen írást nem tűrök meg a fórumon, amíg itt vagyok. Ezt vedd tudomásul!
    Csak, hogy tudd, nem csak Wellwishernek esett rosszul, amit írtál, hanem nekem is.
     
    mamka49, Marcipán31, twmmy58 és 48 más kedveli ezt.
  5. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A fényképezőgép is kevés lesz sajnos ennél az eventnél a maximális bónusz elérésére, mert időigényes a színek ismételt kiválasztása, illetve "keverése".
    A Tojásfőzés-időzítő bónusz használata a legoptimálisabb megoldás.
    Érdemes azt a malomtermékenként 50-50 répát és zellert beáldozni a siker érdekében.
    Olyan mértékben lassítja le a zöld sáv haladását ez a bónusz, hogy "rontással" is maximális bónuszt tudsz elérni.
    A bónuszos malomtermék egy részét érdemes egyben lekeverni, bár a teszt alapján 1 db-ot 1 FA-ért, 10 db-ot 6 FA-ért, 100 db-ot 60 FA-ért készít el a malom azonnal.

    A másik felvetésedre:
    A csíkozás, pöttyözés nem nehezítés, az alapszínek eleve tartalmazzák ezeket a mintákat.
     
    rozo52, maszilva, iboly54 és 19 más kedveli ezt.
  6. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Drága! Jack nem kosárban van, ő egy magányos hős:)
     
  7. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A kérdésedre a válasz: igen, a terményes ólak is adják a felröppenőt a farmos területeken és a bahán is.
     
    rozo52, iboly54, jófarmerlány és 9 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!

    Szerintem nagyon félreérted.
    Az biztos, hogy nagyon csapongnak az árnyak és a ződ színek, de senkit nem akar bántani. A modikat meg pláne nem.
    Ha egy picit is ismered osztrákot, akkor olvasd át figyelmesen. Próbáld meg úgy olvasni, hogy nem bántani akar senkit, csak azt a keresztet rajzolta egy kicsit nagyobbra, súlyosabbra, amit Ti egyébként is "mindenhova" cipeltek. Hogy stílusos legyek. És a stílusnál maradva, benne van az is, hogy nem elég egyszer fölmennetek a Golgotára, hanem eventről eventre,...stb
    Igen, összevisszaság. Első látásra. De, ha egy kicsit is ismered osztrákot, akkor tudod, hogy mintapéldája azoknak az embereknek, akiknek gyorsabban fut az agyuk, minthogy mindent leírnának. Igen, kimaradhatnak nála akár fél és egész mondatok is. Nem vagyok benne biztos, hogy tehet róla. Inkább az ellenkező véleményt osztanám.
    Próbáld meg újraolvasni. Vannak, amiknek nem zöldnek kellene lenni, mert úgy hamarabb tartanád viccesnek, mint így.
     
    times84, denisadina, osztrak12 és 8 más kedveli ezt.
  9. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    osztrák maga az őskáosz. Nem kell ismeri, de látni és megérteni kell ami az írásai mögött van. Nincs benne semmi ártó szándék, viszont sok lelki, szellemi és fizikális gond igen. Biztos, hogy nem szándékos a vélt vagy valós sérelem a részéről. Mint ahogy kisjános helyesírása is hasonló kategória pl.....

    Hogy ne legyek off: a legszebb nemzeti ünnepünkön, március 15-én 200-as lettem. Ez annyit jelent, hogy háromszorosan sem vagyok 100-as:DS idén ez a harmadik esemény, ami kimarad. Így tökéletes, mert számomra a játék elvesztette játék jellegét. Sikeres event-et, és szép ünnepet kívánok mindenkinek!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.19
    miranda7979, nagyjuli, nagymami2 és 8 más kedveli ezt.
  10. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Nem akkora matek ez;)... meg versenyezni se akarok senkivel, maximum a saját szoros időbeosztásommal futok versenyt8), ahhoz meg Jack nagy segítség:). Nem kell egyetértenünk, de nekem így jó, mert én az eventeket szeretem....és szeretem azt is, ha végig tudom csinálni őket. Az elmúlt fél -egy évben kevesebb időm van farmozni, mint szeretnék. Ha több időm lenne, Jack sem kéne. De így jó, hogy van. És cseppet sem érzem rosszul magam attól, hogy veszek valamit, ami segít elérni a célomat. ;)
     
    rozo52, zsona416, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  11. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    ...várom! Nyugodtan zavarjanak csak!! ;)
     
    Kuzdern és Leho69 kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Türelem rózsát terem. Az meg tüskét, és amikor nem figyelsz, a csincsilla beléd is döfi.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Hamargyorsan bejöttem, hogy milyen is az event. Aztán rendbeteszem a farmot, s ma ennyi volt. Nem érünk rá ilyenkor már még itt is ennyit kapálni :D Olyan fáradt vagyok, csak nézek ki a fejemből. Majd kiderül mi lesz, de emiatt az event miatt nem égek lázban :D
    A szokásos húsvéti eventekhez képest ez most kavarósra sikeredett.
    Hogy milyen nehéz avagy könnyű lesz-e tojást festeni, az majd kiderül. Hogy nem vacakolok semmi répás katyvasszal, hogy lopjam az időt, az biztos.
    Majd begyakorlom a kisebb farmokon az ajándék festéssel, aztán megy úgy, ahogy sikerül. Nem fogok kaparni, hogy többet minizzek, mert azzal már tele a padlás. Meg a csillagos érmékkel is. Megvallom őszintén nem kedvelem a boltos eventeket. Olyan nesze semmi, fogd meg jól. Mert mindegyikért, ezért is, őrült sok kapálás kell. Főleg, ha sok mindent kivennék. Aztán mire a vásárlás jönne, gondolkodom, hogy mit is szeretnék venni. Mert igazából mindig ugyanazt szedem ki, pörgetést, sztápot, sztrágyát, kk-t. Akkor minek is teszem be a kapálásért? Nem is tudom :D
    Viszont azon sem túl sokat fogok gondolkodni, hogy kell-e a felhő. Ha sikerül lesz, ha nem, nem. Hálistennek nekem annyira nem tetszik, hogy éjjel-nappal nyúzzam magam érte.
    Ez még mindig az elengedhetős kategória.
    Jó eventezést Mindenkinek!
     
    spagetti24, maszilva, Gio és 6 más kedveli ezt.
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Elmentem egy kis húsvéti nyaralásra ,tudnék játszani de ez az event ahhoz túl melós és stresszesnek tűnik hogy festegessek. Igazából ha kihagyom se lesz semmi. Szóval sók síkert aki csinálja ,majd a következőn tali.;):p
    Addig is kellemes ünnepeket! xD
    Aszem a hosszúak közt egy kis répa és zeller a trágyával jól hozhat a piacra:music:;)
     
    Gio, Döbi65, Koppi és 6 más kedveli ezt.
  15. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    :D:inlove::D
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  16. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Nálam a napi 2 vagy háromszori belépés nem számit szobafogságnak.
    Eventet elkezdem, mert event, habár nem vagyok tőle elájulva, de ameddig eljutok annyi lesz kész belőle, ha lesz felhő, örülök, ha nem hát nem.
     
    Fuhur, Gio, Döbi65 és 7 más kedveli ezt.
  17. alx528

    alx528 Fórum mestere

    Ünnepre ennyit melózni :( lehet ,hogy elérkezett az idő : kihagyok 1 eventet ...
     
    Döbi65, Mica67, Koppi és 5 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    kb 900 ft !20 szor 10h=200h.Az idő alatt minden növényre + 2. Egyértelműen sókkal több haszna van mint ugyanannyiért sztáp ,zöld csepp stb. Ha akciós farmaranyból veszünk max csomagót stb, se nincs ár-értékarányban egyensúlyban vele. Ráadásul nem foglal helyet a bonuszokban! Akár event gazra akár másra de egyértelműen jobban megéri mint más. Valamint ha leérett a 3 társával felhőre tehető ami szintén hasznos.Ha valaki költ a játékra ez nem rossz biznisz szerintem..
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.19
  19. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia Kedves Beko!

    Mindíg is te vagy, voltál a kedvenc moderátorom /azért mindenkit szerettem, nehogy sértődés legyen/ és nagyon egyetértek azzal amit írtál. Sajnálom hogy elmész, de már én sem leszek sokáig.
    A moderátoroknak mostanság nagyon nehéz a munkájuk, mert elszabadult a bp. A régi eventeknél egy ismertető után mikor elindult az event, akkor a csevegő több mint 100 oldalas volt, ahol a gazdák megvitatták az eventeket, segítették egymást, kifejezték a tetszésüket, vagy a nem tetszésüket.
    A mostani eventekre ez már nem igaz. Ellaposodott a játék, most csak a rabszolga munka került előtérbe, illetve akárhányszor belépek mindíg vásárlásra ösztönöznek mert anélkül már nem igazán teljesíthetők ez eventek, de olyan gagyik hogy nem érdemes rájuk pénzt költeni.

    De hogy ne legyek off, elkezdem az eventet lehet ez lessz az utolsó.:)
     
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, sok dologban igazad lehet.
    De ebben a helyzetben szükség van egy ilyen kemény megnyilvánulásra, hogy észrevegye, hogy az az összevisszaság, ahogyan találóan te nevezed az írásait, milyen bántó tud lenni.
    Mindenki felelős azért, amit ide leír.
    Vegye észre magát és tartsa be azt a viselkedési minimumot, amit egy ilyen fórum elvár!
     
    rozo52, ursa11, bukta-agi54 és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.