Visszajelzés Hódító neon - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 1.2.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia tanítvány! :)
    Nem járt le az aratód, és emiatt kézzel egyenként kell aratni? Látni kellene...
    Írd meg az ID számodat és kérj segítséget a hiba topikban, ők meg tudják nézni, és konkrét javaslatot adnak a baj orvoslására.
     
    bindi5454 és kutyaszálló kedveli ezt.
  2. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Üdvözletem!

    Event letudva,kész. Ólak szépen kint a helyükön.
    Végén még is csak rászántam magam a teljes befejezésre.
    Az aranybanán fontos és szükség is lesz rá valamikor.;)
    Aki pedig még dolgozik rajta, azoknak nagy tenyésztéseket kívánok!:)
     
    zotmar, vmoni, meszimarsi és 10 más kedveli ezt.
  3. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia alpha58 :)
    Mindenkinek saját magának kell döntenie, hogy meddig visz egy feladatot, elképzelései és lehetőségei szerint. :) Engem az a mondatod ösztöntött szólásra, amiben azt írtad, reméled, az AB miatt nem bánod meg, hogy az utolsó feladatrészt nem csináltad meg. :sleepy:Egy biztos, ez a tenyésztés most van, a páva a hírnökök szerint márciusban várható. Addig még minimum egy hónap van. :)
    Ezért is gondoltam, hogy az eddig ismert infókra szívesen felhívnám a figyelmet, mert ezeknek a szobroknak a kiváltására szükségünk lesz amikor az új játékelemekkel folytatni akarjuk a játékot. ;):)
     
    zotmar, libuskafarm, alpha58 és 5 más kedveli ezt.
  4. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Tegnapelőtt én is eldöntöttem: az utolsó marad talonban. Igen, sokszor elcsábultam én is, de be kell látni, hogy van egy bizonyos érték-arány. Érdekes, hogy a német szomszik sem teszik.... A politika pedig: nem a politikai vonal emlegetése volt a szándékom, hanem a sokszor meggyőző érvelésed. Az agit.prop. (van ennek egy eredeti jelentése, de én itt inkább csak képletesen említettem ) :)
     
    zotmar, bindi5454, Leho69 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Van egy neon kutyus ólam ! :inlove: Ennyi alég asszem , hisz úgyse fogom használni xD:eek:o_O:cry:xD

    Na jó , kiraktam , megetettem , eldobtam a botot , de asszem megfürdetem elötte :p
     
    zotmar, kkcsászár, Tüsike56 és 8 más kedveli ezt.
  6. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    ugye?
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/szupertáp-akció-és-baby-boom.14730/#post-643259

    Egyébként végigcsináltam az eventet, az utolsót is. Nekem megérte, mert úgyis akartam tenyészteni, és meglett a korcsolyás struccom a levesmesterbe, és még a gazdakörbe is jutott belőle. Ezen kívül alap hódból kaptam egy őshódot!!! :D :inlove: :) 8)
    Régebben vettem már egyet a piacon, így meg tudtam építeni a rózsa hódfaüzemet!
    Ilyen szerencsém még sosem volt! :D
    Imádtam ezt az eventet! Ja, és a csp számlám is elég jól gyarapodott!;)
     
    Utoljára szerkesztett: 6.2.17
    genka53, zotmar, katimami51 és 6 más kedveli ezt.
  7. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia! Bejött a megérzésed :)
     
    Gio, genka53, CoraQueen és 2 más kedveli ezt.
  8. csigus

    csigus Utánpótlás-írogató

    Sajnos rossz volt a gépem és sem az eventet,sem a neont azt hiszem nem tudom befejezni.....De gratula mindenkinek akinek sikerült...
     
    Gio kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kedden délután ismét bumm és szupertáp akció. Még befejezheted a neont.
     
    zotmar, meszimarsi, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia! Milyen szoborról v játékelemről van szó? Mennyi AB kell?

    Tudom, hogy biztosan jó lenne az a 7 még az utolsó sorból, de nem csináltam meg, most sem szándékozom, hogy lesz még 1 boom. Sokallom a szupertápot érte. Annyit kér, mint az eddigi összesért. Merész vállalkozás annyit beleadni. Csak kíváncsi vagyok, mi a csodabogárra kell már megint a banán :D (nekem jó az alma v a kivi is, tán több is benne a vitamin :)
     
    genka53 és Gio kedveli ezt.
  11. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Most úgy látom mindenki a tenyésztés ellen van pedig lehet hogy most éri meg mert horribilis áron adom el a tenyésztett állatott a pávát meg ölcsőn fogom venni mert az elején nem lehet magas az ára én inkább ott nem tenyésztek és vásárolni fogom a tenyésztett pávát8):D
     
    libuskafarm és genka53 kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia libuskafarm :)
    Azokra szobrokra gondoltam, amelyek alapján kiválthatjuk a majmok szentélyében a jogot, hogy az új állatot, növényeket és fákat majd megvehessük. A pontos ideje nem ismert még, de hamarosan (márciusban?) már ideérhetnek akár. :)De amíg nincs róla hivatalos, addig minden csupán pletyka, de rákészülni lehet. ;):) A szobrok száma lehet akár 2/3-ad tucatnyi, de ez sem 100%, így a szükséges AB pláne bizonytalan még. Feltételezhető, hogy átlagosan hasonló AB mennyiségekkel kell számolni, mint amennyibe a korábbi szobrok kerültek, (vagy nem xD) .
    :)
     
    libuskafarm és HéricsBáró kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Köszönöm az infót.
    Akkor lehet nem herdálom most el ami van. Raktárakra akartam költeni(2 még van), de az végül is annyira nem sürgős. Még 1-1 pandás, majmos csomag nincs kiváltva. Mindig is sajnáltam 20 banánokat adni 1 tenyésztett állatért, mikor máshova jobban kellett :)
    Szerintem sokkal jobb volt, amikor a bahán szintlépéssel kaptunk növényt, fát, állatot. Hú, de rég volt :) (kevesebb btp kellett)Ha jól meggondolom így is majdnem ugyanaz, mert haladás nélkül banán sincs. Viszont nagyon lassan lehet halandi 300 szint felett. Sajnos. El tudnám itt már képzelni a 10 banánt is 1 szintért :D
    Most sokkal nehezebb ott előrejutni, mint a nagy farmon. Kis területe ellenére a baha sokkal húzósabb. Szerencsére már elfogadtam, hogy szép lassan egyszer majd meglesz minden :) Vagy nem :D
     
    genka53, zotmar, mebajah és 3 más kedveli ezt.
  14. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    A pink kutyaól és a neon kutyaól grafikája egy és ugyanaz...kicsit több kreavitás kellett volna
     
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    A többit is szemügyre vehetnéd. Mindegyik egyforma, csak a színük más.


    Kutyaól 4. szint, rózsaszín:

    [​IMG]
    Kutyaól 5. szint neon
    [​IMG]


    Békató 5. szint neon
    [​IMG]

    Békató 4. szint rózsaszín
    [​IMG]
     
    genka53, tereza6517, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  16. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Hála a hétvégének és Béby Boomnak Kész lettem az Eventtel ahogy terveztem (90%-ban 16/15 feladat kész!)!
    Utolsó csak azért nem csináltam meg, mert röviden nem éri meg. Inkább pazarlás annyit sztápot kiadni nem egyenlő értékű ajándékokért :) Jó lesz az a sztáp a következőre inkább :)
    Amúgy jó kis event volt ha úgy nézzük :)
    Itt úgy is a neonok voltak a kincs az Eventben :D
    Most már11 Neon ól Boldog tulajdonosa vagyok! :)

    Gratulálok akik szintén befejezték és kitartás akik még csinálják :)

    Üdv: DRAGON86
     
    genka53, zotmar, Gio és 3 más kedveli ezt.
  17. babi358

    babi358 Fórummogul

    Sziasztok ! Hát én is úgy döntöttem az utsó feladat meghaladta a sztáp energiám, így csak 1-1 neon óllal is beérem ,de egyre inkább
    kedve szegett a hozzá állás, mikor látom milyen sok sztáp kell a feladathoz.Jó lett volna befejezni de anyagi csőd és nekem egyre többnek tűnik. Na most nem sok jutott a jóból. Akinek még van hátra hajrá,,,,,,, sziasztok
     
    genka53, Gio, durnieva és még 1 ember kedveli ezt.
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    A hódító neon event végeztével a topicot zárjuk.


    Köszönjük a hozzászólásaitokat, a tapasztalataitokat és a véleményeket is!

    Találkozunk a következő program csevegőjében!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.