Visszajelzés Hódító neon - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 1.2.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. játéKOSka

    játéKOSka Járnitanuló

    milyen szép is lenne, ha így lenne és csak !!! ennyibe kerülne. Annak ennyi, akinek teli a pajtája ezen 3 jószág tenyészetével, vagy több ezres alapjószággal, de akinek még csak a denevér épp hogy ki lett váltva, az az 1-2 óllal nem sokat tudott beraktározni, és tudom adott a piac!, de ott inkább eladni szeret a gazda, nem pedig több millióért venni. Nem irigylem azokat, akik több /akár 10-20/ millió csépét kell kiadjanak a vágyott neon ólért cserébe.
     
    gabocagaba, vmoni, genka53 és 8 más kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Legalább 1 hónapja tudjuk hogy ezeket az állatokat fogják kérni. Volt rá idő felkészülni. Aki most fog venni állatokat annak tényleg sokba fog kerülni.
     
    zotmar, Dalmacska20, genka53 és 25 más kedveli ezt.
  3. Rylee86

    Rylee86 Fórum admirálisa

    A legtöbb esetbe a sztáp mennyiség szokott lenni a gond. Ezekért az ólakért, ez a táp mennyiség nem sok. Ha elő akarná valaki állítani akkor még több millió csp vagy sztáp kellene hozzá.
    Csp-t lehet csinálni az event alatt is. Az állatokról pedig rég tudjuk, hogy jönnek. Akik nem olvasták, vagy nem járnak fórumra, nekik sajnos marad a drága piac.
    Hozzá teszem, én még az ismertető olvasása után is eléggé olcsón tudtam venni tenyésztett állatokat az eventhez. :)
     
    zotmar, genka53, meszimarsi és 15 más kedveli ezt.
  4. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Elgondolkodtam kicsit,1-1 ól bőven elég,hiszen a többi is csak a pajtába porosodik.Az viszont nem mindegy,hogy 70 vagy 540 tápot tenyésztek el a banán miatt! Van még 24 órám eldönteni mi legyen!:(
     
    zotmar, Dalmacska20, genka53 és 17 más kedveli ezt.
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Bizony érdemes. 490 táp kell az egészhez. Egy farmnak a 7 AB kb. másfél szintlépés, persze minél magasabb annál több időt igényel, de majd belehúzunk:) 270 táp kontra 7 AB, ez itt a kérdés.)
     
    zotmar, genka53, meszimarsi és 20 más kedveli ezt.
  6. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Szia!
    Összesen 2 db deni ólam van, a tenyésztés sincs kiváltva. mióta lehet tudni, mit fogunk tenyészteni, folyamatosan vásárolgatom az albínókat a piacon. Szinte olcsóbb volt, mint az alapállat. A madárijesztős felhővel kukoricát termeltem ezerrel napokig, adtam el a piacon jó áron ezresével. Így meg volt a fedezet a denikre. Több, mint 500 db jött össze. Most eladhatom a felesleget min. 3x-os áron.
     
    RegiHU2011, zotmar, Dalmacska20 és 32 más kedveli ezt.
  7. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Nagyon arrafelé hajlok,hogy inkább kapálok! Most 7-8 naponta lépek szintet megerőltetés nélkül,majd próbálok jobban figyelni a dolgokra,a pontos aratásra stb.Inkább maradjon a tápom!;)
     
    zotmar, genka53, meszimarsi és 16 más kedveli ezt.
  8. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Sziasztok!
    Lehet, hogy már valaki kérdezte, de nincs most időm 4 oldalt visszaolvasni, ha jól látom bármilyen állat tenyésztéséből jön lakat, nemcsak a 3 beadandóból? Kérlek, erősítsetek meg, mert ezekből nincs annyi készletem.
     
    genka53, meszimarsi, Gio és 3 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, bármelyikből.
    Szerelemlakatot minden tenyésztéskor kapunk, mindegy milyen szintű és fajtájú állatot tenyésztünk!
     
    zotmar, almáspite48, potyi120 és 15 más kedveli ezt.
  10. hagnes534

    hagnes534 Fórumszaki

    Köszi
     
    genka53, meszimarsi, -Palika17- és 4 más kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem ér annyit. Ezt elpuskázták. Ha még beletettek volna 70 szupit ide, akkor már hajlanék rá, de így magasan elutasítom. Jön a páva.

    Minimum 72-96 órád van, mert még akkor is javában bummozunk.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.2.17
    zotmar, genka53, meszimarsi és 22 más kedveli ezt.
  12. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Igazad van, így nézve nem is olyan vonzó az a 7 ABxD
     
    meszimarsi, Gio, -kaktuszable- és 11 más kedveli ezt.
  13. tla.

    tla. Haladó

    A békákat tömöm a létrásba, hogy meglegyen ebből is a 300-as tartalékkészlet. A tojást a békatápba meg a pékség 5-ös szintjébe, ami legalább már csak nem egész 7000 pontra van a végcéltól. Egy kicsit nehéz lesz a kezdés béka, békatáp és tojás nélkül...:oops:
     
    zotmar, genka53, meszimarsi és 14 más kedveli ezt.
  14. tanyasinagyi47

    tanyasinagyi47 Haladó

    Szisztok
    Hol a felhősor a kitehetőkkel? Ez mivel van összegyúrva, nem is értem,semmi maradandót nem ad, csak az ólakat, amiből piros- narancs jutott bővel már eddig is, 1 db neon dísznek jó lesz, azután tenyésztünk, ha van szupertápunk . A matrica itt egyedül a maradandó, ha szeretettel gyűjti valaki, azt lehet megszerezheti gyorsan az elején. Nem tartozik mostantól ez az event sem a kedvenceim közé, pedig nagyon örültem neki.
     
    genka53, meszimarsi, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Professzor Uram:) Ez most a felállás:
    1-1-1 ól = 70 sz.táp
    2-2-2 ól = 220 sz.táp
    7 AB, 2 kupon, 8 party, 7 csillag = 490 sz.táp

    AB-t szerencsére lehet máshonnan is szerezni, a partyn vagy bosszankodunk egy sort vagy kapunk 1-2 jót is (de a denevértől is kapunk 5-t, elég az:)), csillagot is lehet máshonnan . A kuponokat sajnálom, de megy vissza a feladónak. Az arany középutat választom, annyit megér 6 neon.:)
     
    zotmar, almáspite48, genka53 és 26 más kedveli ezt.
  16. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok! Most értem ide, most olvastam az ismertetőt és Benneteket! Szilárd elhatározásom, hogy csak 1-1 ólat szerzek meg, a többi nem érdekel, nem éri nekem meg. Tartalékolom a tápomat, talán a pávás jobb lesz és majd azt csinálom végig. Vannak óljaim, állataim, annyira nem hiányzik az a neon, elég abból egy is.
    Mérlegeljen mindenki, döntsön belátása szerint! Szép, jó napot továbbra is! :)
     
    zotmar, genka53, meszimarsi és 17 más kedveli ezt.
  17. Ananke

    Ananke Rutinos

    Így igazxDxD
     
  18. játéKOSka

    játéKOSka Járnitanuló

    Már én is kimérlegeltem magam, jó sok millió csépét szereztem a 3 alap jószággal, amit majd elköltök arra a színes pávára, amit a tölgy ad, és a sok kicsi farm tesz a piacra.
    Mivel ritkán van kint ól a farmomon, még a vadaskertek is a menüben vannak zömmel, pedig az egyik már totál felfejlesztve, így 1-1 neon nekem is elég.
     
    zotmar, meszimarsi, Gio és 6 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    50 tápot visszakapsz a békánál és a kutyánál.
     
    almáspite48, genka53, meszimarsi és 9 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia:)
    Nagyon sajnálnám kedves steve, ha így lenne:) Azért próbálkozz, hátha sikerül valami okosat kitalálnod.:)
    Szia:)
    Egyetértek veled, pontosan így gondolom én is:) Ezek az ólak ráadásul most még szépre is sikerültek:), ami a ló pulyka és disznó neonólakról nem igen mondható el. Remélem a vadaskertben is jól fognak mutatni:) Szeretném végigvinni az eventet.
    Sok sikert és jó tenyésztést kívánok mindenkinek:)
     
    zotmar, genka53, steve223 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.