Visszajelzés Hóegér 1-6. csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 5.1.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nálam is minden rendben működik.Remélem sokan maradunk a játékban,sokunknak fog működni ez a verzió is.Kedves Kriszta.Kérdezted,honnan tudom hogy mi lesz a következő eventbe? Nem tudom! Táp az biztos kell! A farmomat visszarendeztem eredeti formába, mert a főfarmot és a szédült szántót másra kellet használni az elmult 6 napban .Holnap ehet,hogy megint változtatni kell az elrendezésen,ha megkapjuk az event kiirást, de minden eventkor ez van.Várom nagyon,hogy a születésnapi event milyen jellegű lesz.Sok ajándékra számolk,hiszen szülinap lesz!
     
    Marika312, Fenyvesi1010, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  2. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Szia!
    Köszi szépen, én is ugyanígy tettem! :) Én is sok ajándékra számítok, elvégre a szülinap, az szülinap! A malom az nálam is csúcsra van járatva...xD
     
  3. zsilinszkiorsi

    zsilinszkiorsi Aktív író

    Sziasztok!
    Event kész. :p Ez volt az első ilyen eventem, örülök hogy sikerült.

    Sok sikert a még eventezőknek :)
     
    mamszi5107, Fuhur, jófarmerlány és 7 más kedveli ezt.
  4. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Gratulálok, még sok-sok sikeres felhőt kívánok Neked!:music::D
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Megvan a felhő , és csak egy dekort szereztem rá . :D Többet vesztek ha farmot bontok miatta . :inlove:
     
    Nagyii58 és Éva0315 kedveli ezt.
  6. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Event kész :)
    Sok sikert a még eventezőknek ! :)
     
  7. huska1971

    huska1971 Fórum-zöldfülű

    szia! nekem mindenből dupla van, csere mehet, a részleteket megbeszéljük.
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  8. vzsuzsa26

    vzsuzsa26 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Az event kész... Máskor jobban kell figyelnem az ismertetőre, mert elpocsékoltam kb 150 FA-t, mert nem vettem észre, hogy minden kitehetőből 2 db-ot kapunk. Hát így jártam....
     
  9. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Ez tetszett! Toma takarékos felszaporítási módszerével indultam neki az utolsó feladatsornak, most végeztem és 65 növényem maradt. Ebből 15 a rendszer ajándéka.
     
  10. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Az Eventet befejeztem:D:cry::cry:a felhő beüzemelve:cry:szép napot mindenkinek:inlove:
     
    mamszi5107, Kuzdern, Fuhur és 5 más kedveli ezt.
  11. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! A kalapos gyereket kivágtam a hóra! Tegnap szépen dolgozott,ma beadta az unalmast!Event kész, a felhő üzemel!xDHa valakinek hiányzik majd felhőre való szóljon időbe!
     
  12. -szerencseföld-

    -szerencseföld- Junior szaki

    Sziasztok ! Eventet sikerült befejezni, felhő üzemel.
     
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Remélem lesznek még ilyen 24 órás küldetések . :inlove:
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen , reméljük;) Majd akkor ha az összes hibát kijavították!
     
    Kuzdern, TaraWels50, Fuhur és 2 más kedveli ezt.
  15. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Sziasztok:)
    Nos,az én farmos pályafutásom egyelőre véget ért!!!!
    A Unityről szót sem ejtek>:(
    A klienssel 10 perc alatt-míg repked a bagoly-géppel alig tudtam végig aratni a területeket!
    Igen tudom,nem a leghiper+szuperebb a gépem-DE!!!!!ne a kabátot vegyük a gombhoz!
    Bosszankodni nem fogok,reggel megrakom komforttal bele krókusz és adjon Isten!
    Belépek Rackózok,szenvedve elküldöm a napi ajándékokat és részemről ennyi!Hála az égnek,nem vettem aratót-5 farmra!:eek:
     
    mucus252 kedveli ezt.
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Kedves Játékostársak!

    A végére értünk az idei év első növénytermesztési eventnek.

    Szorgos, kitartó munkánkért cserébe kaptunk egy jó kis felhősort,
    s emellett még több, egyéb ajándékot.

    Külön köszönet a játék fejlesztőinek, hogy a megnyerhető dekorációkat két példányban kaphattuk meg,
    mert így, aki nem tudott minden feladatot teljesíteni, ez által esélyt kaphatott arra, hogy később
    akár ajándékozás formájában, vagy csere útján, megszerezhesse
    a hiányzó dekorációját.

    A duplázással arra is lett esély, hogy az eventben megszerezhetővé vált tematikus felhő mellett más,
    nem tematikusra is felrakható dekort kaphatott.

    A játék dekoratőrei ismét a toppon voltak, mert igen impozánsra sikeredett az event grafikája.

    Ismételten köszönet azoknak a játékosoknak, akik önzetlenül, segítő módon támogatták a játékostársaikat.

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
    -ágianyu33-, Kuzdern, Ninett79 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.