Visszajelzés Húsvéti fesztivál - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 27.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Sziasztok!
    Nálam 37/40 az állás, úgy gondolom ez az event is meglesz. Igaz, hajnalban felébredtem, ha már felkeltem, akkor gyorsan be is arattam. Belépéskor megjelent valami "gazdaoszkár" üzenet. De olvasás helyett gyorsan visszaaludtam, gondoltam, majd reggel elolvasom. Azóta nem találom sehol. Csak álmodtam volna?
     
    Rékuci1111, Gio, Sali~*.* és 4 más kedveli ezt.
  2. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    az evet álása nállam 23 a 40 bőll hu tallán esetleg de godolom :)
     
    Gio, Sali~*.*, Rebcsok és még 1 ember kedveli ezt.
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    SZia!
    Nem álmodtál, a hírek felületen megtalálod. Az őrült bolondos-bogaras event plakátja. >>IDE GYERE!<<
     
    Gio, Sali~*.*, marcsi152 és 3 más kedveli ezt.
  4. gumicsizma26

    gumicsizma26 Aktív író

    A ferjem telepitette is ,de a flash playert hasznaljatok telefonon is? Mert azt sehogy nem tudjuk felinstalalni.Sehogy nem akar menni,samsung galaxy j5m van 2016os. :( :( :(
     
    gyemant1 és kisjanos78 kedveli ezt.
  5. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Kellemes húsvéti ünnepeket!
    Rövid helyzetjelentés. 29/40 -re állok.Az áprilisi event nagyon tecc,meglátjuk mennyire futja időben.Próbálom kiváltani a teliholdas területet is ééééés mivel nagyon nem szeretem az időkorlátos cuccokat,pár napja belefogtam a Zuhatagos időkorlátnak is.Szurkolok magamnak,hogy legyen hozzá türelmem :D:p
     
    emocy91, Gio, era68 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. lüszike69

    lüszike69 Törekvő

    Most arattam 17 felröpi, 26 beadva, nagyon necces lesz a vége szerintem. Mindenkinek Boldog Békés Húsvéti Ünnepeket Kívánok!
     
    Gio kedveli ezt.
  7. Beccaria

    Beccaria Járnitanuló

    Sziasztok ! Én a 10. beadandónál tartok és elképedve olvasom az írásaitokat, 34, .....stb, mindent úgy csinálok, ahogy leírták, elültetem, keverem, de nekem csak ennyi jön, ez az event a büdös életben nem lesz kész nekem, hol a hiba?
     
  8. lüszike69

    lüszike69 Törekvő

    Szia. Én is most csinálom a "zuhanyzó" szigetes időkorlátos feladatokat. Drukkolok hogy mielőbb sikerüljön neked is. Én az utolsót csinálom. A fák miatt picit lassan megy de legalább nyugiba meglehet csinálni.
     
    Gio, Rebcsok és spagetti24 kedveli ezt.
  9. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Ügyes vagy! Én még nem tartok ott de haladok :)
     
    Rebcsok kedveli ezt.
  10. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Köszönöm szépen. A bolondos-bogaras eventtel találkoztam (már szaporítom a gazokat) tetszik. De a "Gazdaoszkár" felületre nem találok. De ezek szerint nem maradtam le semmiről.
    Most olvasom, hogy a gazdaoszkár kártámadás miatt törlésre került, és kármentesítési akció néven fut tovább.
    Mentségemre szolgál, hogy elszöktem Balatonra és itt csak egy pici gépem van, az internet sem az igazi.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.18
    Gio, spagetti24, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  11. GN12

    GN12 Haladó

    Szia.Nekem Samsung valamim van szintén 2016-os.
    A - Photon Browser - azon megy a játék.
    Részletesen le van írva a használata a technikai ismertetőben.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.18
    gumicsizma26, Gio és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. GYuGYu1003

    GYuGYu1003 Fórumszaki

    Szia :) a Puffin böngészőben már benne van a flash nem kel külön telepíteni már semmit!! Ha a puffin böngészőt telepíted utána már mehet is a játék :)
     
    gumicsizma26, Gio, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  13. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    nekem már csak két fészek hiányzik és ennek is vége........ el sem hiszem, hogy igy sikerült. Ha ennek vége, akkor lehet foglalkozni a bogarakkal.......jól ellepték a frmot mit ne mondjak. No nem baj, ha szeretik.....nekem nincs ellenemre..
     
    Gio, spagetti24, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  14. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Egyetértek veled. Én is 20-nál tartok. pedig a kezdetektől csinálom, igaz nem nemesítettem. Szerintem sima ültetéssel aratással nem lehet befejezni. Megint jól kitalálták. Ahogy ezt a bogaras eventet is az 5 órás növénnyel>:(:mad:Még csak annyit, hogy 4-szer aratok, de mindegyikből csak 2 keverésre való növény van
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.18
    Sali~*.* kedveli ezt.
  15. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Sziasztok!

    Boldog Húsvétot kívánok!

    Kész a felhősor.
     
    Rékuci1111, Gio, spagetti24 és 10 más kedveli ezt.
  16. lüszike69

    lüszike69 Törekvő

    Ügyes vagy gratulálok. Sajnos én még csak valami kis szikrát látok az alagút végén de igyekszek :) Az előző aratásnál megint csak 13 felröpi volt. De nem baj nemsokára a kezembe veszem a légycsapót ha learattam ott is :D
     
    Gio, spagetti24, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  17. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    hát 25 a 40 malomtermégből halesz elég felrőpenőm még megis lehet ja és 1x1 csinálom én ugy vetem észre nekem az jőt be ahogy halladok reménykedem de a végén elldől hajrá :)ja és 4 oráként aratokés 15 ha jolszámolom a végére talán megleszmidekinek miden jot :)
     
    Gio, spagetti24, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  18. hagnes534

    hagnes534 Fórummogul

    Sziasztok!
    Ez a húsvéti event igen tréfásra sikeredett. A húsvéti sonka evés közben ültettem némi lábgombát, reggelire készítettem agyvelőlepényt. a tányérom viszont tele lett valami fémes bogarakkal.
    Kellemes ünnepeket és jó eventezést mindenkinek.
     
    Gio, spagetti24, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  19. rokaro1

    rokaro1 Aktív író

    Sziasztok!

    30/40-en állok, mint irtam már sikerült nemesitenem, és egy 4 FA-os vétellel Tojásvarázst kapnom.
    Szép húsvétot mindenkinek!
     
    Gio, zsani_apja, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  20. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Köszönöm viszont kívánom! És gratulálok! :)
     
    Gio, Swordfish, kemesréka és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.