Visszajelzés Hajótörés! - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 26.1.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. damien

    damien Aktív író

    Itt van ez az event is ugye. Az ember csinálja, mert hát ugye ez a feladat, ez a kihívás! És akkor jön a de! De nehéz lenne valami értékelhető nyereményt is berakni a felhő utáni részre? Megint egy darab piccoló láda, amiből én rendszerint azonnal törlős hülyeséget kapok. Értem, hogy van két kitehető, de kiknek? Nem minden játékosra igaz, de szerintem nagyon nagy százalékban két részre lehet osztani azokat, akik eventeznek. Vannak azok a játékosok, akiknek még nincs meg a kellő erőforrásuk, és csak a felhőig csinálják a feladatot, vagy ameddig jutnak, de nagy eséllyel nem fogják befejezni, vagy megszerezni a sok TTP-t adó kitehetőket. A másik nagyobb csoport, akik már be tudják fejezni az eventet, de mégsem mennek sokra az ajándékokkal, mert nagy valószínűséggel, már elérték a 800. szintet így a két kitehető bekerül a raktárba a többi tucatnyihoz porosodni, esetleg lecserélik valahol, de sokra már nem mennek vele. Ha már vannak ezek az eventek, amikbe ennyit kell beleáldozni, akkor miért nem lehet egy kézzelfogható, megérős nyereményt berakni?
     
    Éva0315, tuxumuxi, lovardatanya és 6 más kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Na csak nehogy úgy felejtsd el mint én xD
    Péntek estére megvolt a felhőm, s csak azon agyaltam, max. vasárnap reggelre végezzek a 2. résszel. Na ez sikerült is,
    vasárnap ki is biggyesztettem mind a 4 dekort a kergébe, kb. 6-7 milla Tp ad darabja a reggeli nagyaratáskor.
    A felhő viszont csak tegnap este esett le, csörömpölt is, így hát ma reggel aktiváltam előszörxD
     
    maszilva, vihence, stb_farmer és 6 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok.
    A felhö már megvan ,de olyan 13000 növény még kell. :sleepy:
    Elég soknak tűnik:sleepy:
    .Nem eröségem az időre való aratás mostanában:sleepy:Kevés az időm,hosszú itt mindent aratni már a gyopárvölgy is csak feltart:(
    Hát lehet a piccolo innen se lesz meg ,mert a kerék se mutat szinte semmit...:(
    Mintha nehezednének az eventek?o_O:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 30.1.23
    Mazsola71, Éva0315, lovardatanya és 5 más kedveli ezt.
  4. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Én örülnék mert nekem 3+1 pannival ad ennyit a 8 órás gaz. A kisebb farmokon még ennyi sem jön 22 és 35 között. Igaz pannik nélkül. Az egyik kicsi farmon a sisakbab összesen 61 felreppenőt adott nem értem miért van ennyi különbség a farmok között. Ugyanaz a növény pannik nélkül miért nem adja egyformán? Bosszantó. Ezért engedem el a szigetes eventeket, mert kisebbeknek esélytelen. 1 db piccolóért én sem fogok küzdeni. A felhő meglesz a többi nem érdekel már sajnos.
     
    maszilva, stb_farmer, Éva0315 és 8 más kedveli ezt.
  5. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!

    Még 21 mellény kell a felhőig és eldöntöttem: csak addig csinálom az eventet. Nagyon nyögvenyelős szinte minden bahás event, nem hiányzik az idegrendszeremnek:( még ez is. Azt is nehezen nyeltem le hogy a szülinapi felhősorokról lemaradtam, pedig aznap is játékban voltam, de valamiért nem láttam meg a sok ajánlat között. Nehezményezem, hogy csak egyetlen nap volt adott az átvételi lehetőségre, pedig szorgalmasan gyűjtögettem az év folyamán a rávalókat. Ez van.
     
    maszilva, vihence, stb_farmer és 13 más kedveli ezt.
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Gondoltam hozok némi érdekességet, igaz nem az eventhez tartozik, de lehet sokan lecsapnak rá.
    Eddig csak 5*100 szezonpontot lehetett venni, most fedeztem fel, hogy van 5*402 pont és 3 szezonzseton.
    Fordultam már pár kört, de azért lecsaptam rá, jó gyorsan.;)
     
    jucus100, stb_farmer, DevilMókus és 12 más kedveli ezt.
  7. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Event kész! xD
    Üdv. Gazdatársak!:)
     
    Éva0315, lovardatanya és Sali~*.* kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Milyen jó, hogy éppen arra jártál. Futottam addig, míg nem kapkodják el.;) Köszönöm szépen, pont ez kellett!:)
    Még kb 7000 egaz a rövidérésűből és addigra meg lehet a hiányzó
    kb 200 felröpi is.
    Sok sikert kívánok mindenkinek, aki már lábat lógat annak gratulálok.
     
    stb_farmer, DevilMókus, cirmi54 és 11 más kedveli ezt.
  9. Csak1

    Csak1 Haladó

    Valamit nagyon nem értek!
    Elvileg a legmagasabb TTP pont most (óra percre vetítve) az event gaznál van! A gaz már régen le van termelve de a mentőmellények 50%-a hiányzik! Ez hogy a "Rézfán fütyülő Rézangyalában" lehet?
     
    Mazsola71, Éva0315, mamszi5107 és 3 más kedveli ezt.
  10. MickiMause

    MickiMause Utánpótlás-írogató

    Én is folyamtosan így járok! Mondjuk az én farmom még igen kicsi, de ahogy számolok esélyem sincs megszerezni a mentőmellényeket!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  11. Kinek miből jött legjobban a ferüpi?
    Nálam nagyon gyér!
    még hiányzik 650-db.
     
    stb_farmer, Éva0315 és mamszi5107 kedveli ezt.
  12. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Sziasztok!
    Nekem nem adott a második részhez semmit a játék. Szélrózsa kellene, de csak palackbambusz van. 9984 db
    Valamit nem tudok?
    Kedves modik megnéznétek? Diti54 ID 26222139 Köszi előre is :)
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  13. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    Ugyanúgy ki kell keverni a malomban, mint először üres üveg nevű elemből (valószínűleg ebből van neked olyan sok). Nézd meg a malmod "események" fülét!
     
    Éva0315 és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Melyik részéből hiányzik? A felhőhöz, vagy a végéhez?
    Én mindig egymagvú tököt ültetek éjszakára, de ha végeztem az egazzal akkor nappalra is.
    Ennek az érés idejét le lehet vinni, maja maszk, gyógykenőcs és a bölcsesség esszenciája alkimista termékekkel, ezek baha zöldségekre hatnak.
     
    maszilva, stb_farmer, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  15. Szuper vagy KÖSZÖNÖM!
     
    Éva0315, lovardatanya és Sali~*.* kedveli ezt.
  16. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Szélrózsa nulla, ha kevernék csak a bambuszból tudnék. Első lendülettel le is kevertem 10 db-ot :)
     
    stb_farmer és Éva0315 kedveli ezt.
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Ugyan ez vonatkozik a sisakbabra is, ha van időd mert kész az egazod, vagy éjszakába nyúlóan nem farmozol akkor érdemes átgondolni. Ami fontos egyik termék sem foglal külön rekeszt.;)

    Szia!
    Sajnos várnod kell, ilyenkor érdemes "dugdosni" hogy mire elérjük a második ültetendő növényt legyen hozzávalónk, jelen esetben térképünk.
    Térkép (eventtárgy)

    [​IMG]

    Hozzájutási lehetőség: A játék kezdetén, tehát induláskor 10 db áll rendelkezésünkre a malomban. (Prémium tagság esetén +5 db! )
    Ha 5 db alá csökken a mennyisége, a rendszer 5 óránként kiegészíti 5 db-ra.
     
    stb_farmer, Éva0315, Sali~*.*.* és 2 más kedveli ezt.
  18. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Szia, így jártam én is véletlenül a hosszúból kevertem.
    Már majdnem feladtam az egészet, de 5 perc múlva frissítettem (F5) és megadta az 5 magot.:)
     
  19. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Frissítettem már, de nem adott még semmit :(

    Szia ! térképem van 120 db, mert vettem csomagot. Szélrózsa nincs, amit automatikusan adnia kellene, ha az első rész kész van a felhőig.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.2.23
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Adj be 30 mentőmellényt, adja a növényt
    [​IMG]
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.