Halloween 2014 - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 24.10.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Hihi! Úgy olvastam véletlenül, hogy "karmailag", - valószínű én már így is lemerültem a sok eventtől, meg most a letermelenő gazoktól, de ezt akartam, hát itt van. ;):p:)
    Noci, köszi a vígasztalást, és a számolást, így már habkönnyű lesz. :D
     
    kutyaszálló és Marika312 kedveli ezt.
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia FArmer.) Köszönjük ! Én a D) eset vagyok aki akkor szedi le amikor eszébe jut, pedig ki van írva papírra az orrom elé hogy mikor kell aratni xDxD Ezért aztán csúszok minden nap 1-2-3 órát xD
    Felhősor aktiválva. Még holnap kiváltom a szupertápot meg a partyt, a többi marad a köv. horrorra. A 3 db XXL-es barkácsból 3 db fémet kaptam
     
    Utoljára szerkesztett: 25.10.14
    kekmaci75, _Cygnus_, Pharmer500#2 és 2 más kedveli ezt.
  3. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    ...és ennél még jobb, mikor a kávéra a tejszínhabot "rányomod" a következő magokat, természetesen előtte semmi gyorsító, növelő nélkül. :oops::D
     
  4. tszabina6

    tszabina6 Fórum biztosa

    Igen, köszönöm! Ezt én is sajnálom.
     
  5. nemethpgabi

    nemethpgabi Fórumelemző

    Az már nekem is lassan kellene. Szerintem akcióban vásárolható lesz az event alatt.

    Ne is mondd Dereret!
    A családom itt áll mellettem ugrásra készen, hogy a vizesborogatást a homlokomra rakja, mert nem tudják hova tegyék az előttem heverő számításokat. xD
    Noci!
    Anyucit nem bántani, mert mindent után olvas, azt megkoppasztja azt a szép fófehér fejbúbodat... xD:wuerg:
     
  6. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Valóban irdatlan, talán nem is jutok a végére. Ugyanakkor nem értem azt, amit a felhő ad:" 20% TP a teliholdas éj növényei számára 12 órán keresztül és 5000 TP/ 24 óra. " Naponta egyszer 5000 TP, ezt értem, de mi lesz a 20%-al? Vagy csak telihold event idején az éppen elvetett növényekét növeli 20%-al?. Bocs a nehéz felfogásomért, de ilyen felhő még nem volt, amely %-ot ad. Vagy nem tudok róla.
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia kislyányom! Nagyon aranyos vagy hogy megvédtél, Nóci azt hiszi hogy szenilis vagyok, pedig igen xD Néha azért még jól működik az agyam, de egyre gyakrabban ;) Hogy állsz a horrorossal? Meglesz a felhő?
     
    nemethpgabi és _Cygnus_ kedveli ezt.
  8. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Van egy hasonló felhősor, ami ólak érésidejét csökkenti X órával, de a "visszakapcsolási" idő hosszabb. Most is ez áll fent: az elindítás pillanatától 12 órán át adja a plusz 20% TP-t, de újra bekapcsolni csak 24 óra elmúltával lehet. Amikor nincs Teliholdas event akkor "csak" az 5000 TP-t kapod meg.
     
    Marika312 kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A 20 % TP csak a teliholdas növényekre vonatkozik, de ide is másoltad.) Tehát mikor beírják hogy lesz Telehold akkor ne szedd le a felhőről csak amikor elindul az event. A közbenső időben meg adja a sima TP-t.
     
  10. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!
    Jól érted: naponta 5000 TP és csak a telihold event idején, az éppen elvetett növényekét növeli 20%-al :) olyankor érdemes úgy időzíteni a leszedését, hogy minél többet lehessen kihozni belőle ;)
    Pharmer #79 sz. hsz-a részletesen taglalja e lehetőségeket... (bár gazda legyen a talpán, aki első olvasatra azonnal megérti :pxD)
     
  11. dereret

    dereret Fórumőrült

    még másodikra se, de nem árulom el neki. Gyorsan - még olvasás előtt - letetszikelemxD, oszt azt hiszi, hogy ez azt jelenti, hogy: na, ez legalább megértette. xD
    Épp Pharmer hsz-einél jutott eszembe, hogy a 'tetszik" gomb mellett lehetne egy olyan is, hogy "nem értem" vagy lenne még egy jobb ötletem: a "kifejtenéd bővebben?"xDxD
     
  12. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Támogatom az ötletet :D nyomtam egyet, de nyomatékosításul le is írom: ez most nagyon teccik xD remélem Pharmenek is... :p
    melyik csevegőben is vagyunk??? asszem eventes... egyre jobban félek ettől az eventtől... hétközben meló, hétvégén a szokásos nov. 1.i program... utazással (értsd: jó messze a géptől :oops:) pedig nagyon kell az a kis barifelhő :p
     
    Pharmer500#2 kedveli ezt.
  13. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Na jó, minden lehetőségre még én sem gondolhatok.

    Na persze - gondolva Rád is - nem mintha ne lett volna benne a paklimban, de hát már így is panasszal vagytok a terjedelemre: muszáj voltam szelektálni...:-D

    Viszont amit leírsz, az merénylet az erdők ellen: javaslom, inkább készíts el előre 48 papírkát (napi félórás bontásokban), és akkor csak mindig elő kell szedned azt, ami aznap aktuális...!
    xD

    Ez esetben ajánlom figyelmedbe egy a másik (teliholdas) csevegőbe postolt hsz-emet - az még ennél is hosszabb, és még több számot tartalmaz (ugyanakkor kb. annyival hasznosabb is;))
     
  14. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Én is, de nem most. :D Ehhez a hozzászóláshoz kipihent agy kell. :D Azért a tetsziket tőlem is megkapta, nehogy azt higgye, hogy baj van a felfogóképességemmel. :D
    Összefogtatok ellenem? most krokodilkönnyeket potyogtatok hattyú létemre is. :cry: xD
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nagyon köszönöm hogy nem soroltad fel az összes variációt mert lehet hogy kerestem volna egy kötelet xD Így is eléggé elzsibbasztod az agyunkat, de mi így szeretünk;) Lehet hogy senki nem olvassa már el amit írsz, csak lájkolnak hogy örüljél mert tetszett xD Szerintem mikor meglátják hogy Te írtál, menekül mindenki amerre lát xD
    Szia Nóci.) Látom Te se bírsz Farmerrel xDxD Dehogy fogtunk össze ellened, de tudod a mi családunk összetartó ;) Hogy haladsz a penészke ültetésével? Meglesz a felhőd?
     
  16. bakfis

    bakfis Fórumszaki

    Olyan jó olvasni titeket! :) Én mindig jól szórakozom... és boldog vagyok hogy ezt a tetszik gombocskával ki is fejezhetem :D

    Úgy határoztam, ez lesz az az event, amikor "visszatérek a játékba", azaz megkísérlem végigvinni, végtére is titokól mániás vagyok, vagy mi a szösz. Már nagyon várom, de úgy érzem itthon megint szóvá fogják tenni, hogy már megint a virtuális jószágokat gondozom :p Pff...
    De mit tegyek, ha egy eventben titttokzatos valamicsoda a nyeremény, akkor sajnos nincs mit tenni...
     
    nemethpgabi, csio70, bettykati83 és 11 más kedveli ezt.
  17. Bözse

    Bözse Rutinos

    Régen én is cetlikre irkáltam az aratások időpontját. De vagy elkevertem a cetlit:eek:, vagy leöntöttem kakaóval:cry:, vagy mindig volt vmi bukta:sleepy:. Úgy lábatlankodtam a farmjaim között, mint Bob Gareth-ék táborában ;)xD(bocs 1 kis The WD humor). Már 1 ideje a telómra hagyatkozom. A kellő időpontban jelez és még ki is írja, hogy melyik farm, vagy melyik terület van soron.:D Ha az eventes hozzávalók termelését is számon kell tartani, akkor azt WordPad-be mentem el. Kéznél van és még sosem kevertem el, vagy öntöttem le kakaóval.:)PL most: mit akarok kiváltani, mi kell hozzá (az aláhúzott még nincs megtermelve teljesen, az aláhúzott félkövér van épp elvetve) és hol termelem.
    Drakula nyúl:
    1000 koponyafa, 500 rémtök, 1750 kísértet, 1500 sírkő, 250 vámpírparadicsom Sünpoca
    Több farm esetén kell vmi szisztéma. Sőt akár 1 farmnál is, mert a fő részen mást ültetek, mint a szédültön és a tölgyesben, megint mást Bahán. Ahány cucc, annyi leérési idő.
    Szia Nóci!
    Ment a bagoly. Csak szólok, hogy tudd.
     
    nemethpgabi, gyulagazda45, csio70 és 4 más kedveli ezt.
  18. Numiz

    Numiz Fórum veteránja

    Hah. Simán olvasható elsőre.
    ( ...o_O istenemre,kinyomtatom és a reggeli kv mellett 2x elolvasom, mert bár elsőre olvasható, 2x-re értelmezendő xD)
     
    nemethpgabi, kukori80, -vadocka70- és 3 más kedveli ezt.
  19. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Ajjaj - eddig azt hittem, én viszem túlzásba...o_O Pedig nekem (")csak(") annyi az összes írásos anyagom, amit a fórumra kitolok...:music: És van, aki szerint már az is "(!)sok"(!) - ráadásul ugye amíg a családtól/ismerőstől kapja meg az ember, arra lehet legyinteni, hogy "persze-persze, de hát Ők szeretnek, elfogultak", na de amikor már játékostárs teszi szóvá, akkor az ember úgy érzi, kihúzhatja magát, az már jelent valamit. És erre mi derül ki?: Magamba kell szálljak, mert sehol hol nem vagyok - KISPÁLYA, annak is a széle!!!:cry::D
     
    Utoljára szerkesztett: 26.10.14
    omami1949, kekmaci75, kukori80 és 2 más kedveli ezt.
  20. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Szia! Én pontosan arattam, de nekem se lesz meg, csak a felhő. A rávaló majd kér-három teliholdas event után. Már bánom, hogy végig csináltam a felhőig és nem a kerberuszra hajtottam. Így a felhő ott árválkodik a sorban, de nincs mit rátenni. A kerberusz pedig adott volna btp-t. Na, de már mindegy. Aki még teheti, legyen okosabb nálam.
     
    kukori80 és Matold kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.