Visszajelzés Halloweeni Szörnyvadászat - 2022. október

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 25.10.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Szia!
    Ismételten köszönöm, hogy megosztottad a taktikádat :), az időrabló játék hirtelen szórakoztatóvá vált számomra és új rekordom is lett:
    [​IMG]
    megyek is termelem tovább a növényeket, már nem annyira elérhetetlen az a fa
     
  2. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    Sok szerencsét! Igen lehet volt, de én csak olyan júni. vége óta vagyok vhogy, azóta vagy nem tűnt fel, vagy olyan volt az event hogy nem erőltettem a dolgot :)
     
    transzfarmer és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa

    Lenyűgözött ez az event. Soha nem láttam még ilyen játékot, így 72 évesen tanultam a magam kárán-hasznán, hogy mivel tudok jó eredményeket elérni. Mindent félretettem, hogy meg tudjam csinálni.
    Mivel általában véve nem rohanok az eventekkel, így elég sok tartalékom képződött, amit most jól használtam fel.
    Az előző eventnél, amikor meg lehetett volna szerezni két fa-fát, ott nem mertem elhinni, hogy sikerülhet, pedig sikerülhetett volna, mint ahogy ezt a lehetőséget is kihasználtam. Ráadásul még maradt bőven növényem is, mert nem figyeltem, hogy közel már a végeredmény.
    Sajnos nem tudom hogyan kell képet betenni, így csak írásban hozom az eredményeket.
    132 játékkal
    45.500-as átlaggal
    126.310-es rekorddal
    6.007.650 végeredménnyel
    megkaptam a jól megérdemelt nyereményemet.:) Jó játék volt. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.22
    maszilva, vihence, Arwen69 és 28 más kedveli ezt.
  4. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Az megvan, amikor lecsúszik a kezed az egérről persze egy jó kör majdnem végén? :wuerg:
    Lassú kezdés után, ma egy kicsit besűrítettem a növényt. 59 játék, 114.210-es rekord, 2.747.110 pont (28. nyeremény). Itt fejezem be, mert messze lenne még a vég. Jó játék volt, de számomra túl sok időt vett igénybe.
    Mindenkinek szerencsés játékot!
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Othep :)
    Gratulálok a rekordodhoz, ügyes voltál.8):inlove:
    Jelentem én megpróbáltam majdnem fejtetőre állva is, de úgy sem lett jobb. Képmetszővel kivettem a képet és paintba kötöttem össze amit láttam, tervet készítettem, de még így sem jött be. (ez utóbbi nem vicc, hanem komolyan megcsináltam, zölddel azért írtam le mert viccesnek találtam ..xD:cry:xD)
    Búsulni nem búsulok jókat nevetek magamon. Gyakorlok a jövőre nézve, hátha lesz olyan elvetemült a játékmester, hogy berakja még eventbe ezt a minijátékot. Jelenleg éppen pihetetem a szemet és a szörnyeket is. Remélem addig úgy ugrálnak ahogy szeretném, de ha mégsem, akkor majd megpróbálom úgy kötözni őket, hogy az jó legyen valamire, akármire, bármire.xD:cry:xD
     
    vihence, mamszi5107, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  6. levi5

    levi5 Törzsjátékos

    Hát aki ezt az eventet kitalálta annak alaposan elgurult a gyógyszere jóóó messzire. xDA játékmester bizonyára egy nagyon nyugodt egyén kell, hogy legyen aki azt képzeli, hogy minden játékosnak végtelen türelme és ideje van... Remélem hamar megleli az elgurult gyógyszert ,és ilyen event már nem tér vissza. Borzalom az egész, becsukom a szemem, és csak szines golyokat látok.... :mad:
     
  7. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Sziasztok!
    46 játékot végig szenvedtem, jelenleg 1.507.830 pontom van. Nem az én játékom ez a "szörnyű vadászat" :music:A felhő meg van a többit elengedtem. Még termelek némi növényt, mert a farmmunkás kupont még szeretném. ;)
    Volt egy 72.130 rekordom, magam sem tudom, hogyan sikerült, rejtély. xD
    Aki hajt még annak sok és hatalmas bekerítést kívánok! Hajrá! :inlove:
     
    marcsi152, jutka190226, Anulu73 és 5 más kedveli ezt.
  8. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nem vagyok elkeseredve, hisz főként magamnak köszönhetem a sikertelenséget. :( Ma alaposabban megnéztem a nyereményeket és a piccoló utáni kettő item jobban fáj, hogy nem tudtam megszerezni. Sok minden összejött az életben is, a játékban is mostanában. A héten főleg. Úgy döntöttem, hogy kedden abba fogom hagyni a játékot. Alapjába véve tetszik nekem ez az event. Kicsit túlgondoltam szerintem, igazából meg sem tudom fogalmazni, hogy mi lehetett a gond. Valószínű én magam vagyok a probléma. :D Ahogy apám szokta mondani gyerekkoromban, ha egy csöpp eszed lenne fiam, még féleszű is lehetnél. Ez most ért célba. :D ;)
    Gratulálok mindenkinek!
     
    marcsi152, mamszi5107, kovacstne és 10 más kedveli ezt.
  9. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Gratulálok az eredményedhez! És mindenki másnak is, aki legalább megpróbálta. Tudom milyen az, amikor egy event "nem fekszik" és a többiekhez képest csekélyke eredményt némi csalódással és némi elégedettséggel bekönyveli az ember. Így nagyra becsülöm, aki tud magán nevetni / el tudja engedni az eventet.
    Most számolgattam, folyamatosan javuló átlagom már 47 ezer feletti, 90 játéknál tartok és kb. úgy fogok végezni, mint te, mostani átlaggal 127 játéknál. Én viszont azt néztem el, hogy elhatároztam, hogy felröpi gyűjtés végett kirakom a Pannijaim, csak sokkal később jutott eszembe meg is tenni, úgyhogy nekem most tervezgetnem kell. A jelenlegi átlaggal még 6 játékra való növényt kell majd letermeljek és kell még 1073 felröpi. Reális, hogy meglegyen, de ugye az élet közbeszólhat, ahogy tegnap is megtette. Hát, majd meglátjuk.
     
    jutka190226, PZoli64, Anulu73 és 7 más kedveli ezt.
  10. KicsiVid

    KicsiVid Járnitanuló

    Sziasztok! Részemről az event kész. :) 43 játékkal meg van a felhő, nekem ez volt a cél. A rekordom 81.350 pont, a jobb oldalt 1.394.280 ponttal zárom. Mielőtt nekifogtam olvasgattam a taktikákat. Köszönöm, hogy segítettetek dönteni. A mini játékot az elején élveztem, de nekem is sok volt. A narancssárga, rózsaszín, lila kombináció egy idő után már nagyon bántotta a szememet. A jobb oldal pontozását túlzásnak érzem. Nem is néztem végig az ajándékokat.:wuerg:
     
  11. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Nekem is pihentetnem kellene. Farm után olvastam, és a betűk mindenáron be akarták keríteni egymást xD:DxD
     
    margot1964, vihence, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia :)
    Mondanám, hogy szakmai ártalmat szenvedtél, ha ismernélek annyira, hogy esetleg főállásban farmozol, de mivel ez az ismeret nincs meg így csak jobbulást kívánok és szemcseppet a száraz szemednek.
    Apja!
    Tudod, hogy hirtelen ahogy olvastalak a frászt hoztad rám. Megálltam az olvasásban amíg vettem egy mély levegőt és csak utána olvastam tovább és megnyugodtam. Jelentem kedden én is abba fogom hagyni a játékot, mert kénytelen leszek xD:DxD8).
    De már keresem a neten a hasonló játékokat, hátha találok valami hasonlót.... eddig nem sikerült, nem adom fel, majd csak egymásra találunk újra...:music::D
    Szóval komolyra fordítva a szót én sem tudom mi a baj, miért vagyok sikertelen, de elfogadom, hogy ez van, az árnyékomat nem tudom átlépni. Bízom benne, hogy a játék kárpótolni fog majd valamilyen formában az elmaradt itemekért :inlove::inlove:
     
    vihence, marcsi152, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  13. Luca_511

    Luca_511 Fórum biztosa


    Köszönöm szépen. :)
    Nemesített növények segítettek a ropi gyűjtésben. Nulla perceztem, és egy éjszakára is nemesített növény került a földekbe.
    Jobb eredményt is elérhettem volna, de amikor már nagyon fáradtam, akkor sem tudtam abba hagyni, s így többször hibáztam, mint mikor pihenten álltam hozzá. Úgy voltam mint a gyerekek, amikor képtelenek kilépni a játékból, úgy belemerültem.
     
    GA-BI-O-Farm, Holdsarló, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  14. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Hallihallo mindenkinek!

    Szívböl gratuláolk az okosoknak:D , a kitartóknak:D, a tehetségeseknek:D, a sas szem brigád tagjainak:inlove:
    Mit gondoltok.... lehet a "tehetségtelent" fokozni? Inkább azt mondom vannak tehetségesek,
    és vagyok énxD egész délután próbálkoztam a szörnyeket a karámba imátkozni:cry:
    sajnos a szörnyek más vallásúak igy fütyültek az imámraxD szóval rájöttem ez nekem túl magas.

    Az utolsó 10-12 "szörny-orgia" lehetöséget vakon elpufogtattam. Sokkal rosszabb eredményeket nem kaptam, mint mikor hosszú percekig .... bocsánat.... tököltem :cry:
    A felhö sikerült. A többit inkább titkolom;) A pár maradék bekerítési lehetöséget még meggondolom,
    holnap itt biztos szörny mentes zóna lesz:inlove::inlove::inlove:
     
    vihence, marcsi152, mamszi5107 és 9 más kedveli ezt.
  15. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Sziasztok! Én is megszereztem két farmon a farmaranyfát.
    farm1 (2) - Képküldés - Képfeltöltés (kepkuldes.com)
    20221030 - Képküldés - Képfeltöltés (kepkuldes.com)
    Nagyon tetszik ez a minijáték, de jóval több időt kellett rá szánnom, mint szerettem volna. De most azt mondom megérte és remélem lesz még ez a minijáték a későbbiekben is.
    Aki még küzd annak kitartást és sok szerencsét kívánok. Aki már megszerezte a farmaranyfát, vagy amit szeretet volna elérte, annak gratulálok!

    Nekem megvan! :) Tegnap éjszaka épp egy nagy kört húztam meg mikor belealudtam, arra riadtam, hogy elengedtem az egeret! -.-:D
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.22
    Othep, maszilva, vihence és 13 más kedveli ezt.
  16. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    [​IMG]

    Közel már a cél, jó hogy a legrosszabb eshetőséggel számoltam, mert ez az esti pár játszma nem sikerült a legjobban. Még 12 játékra elegendő eventnövény, reggelre várhatóan 7-8 játékra elegendő felröppenőm lesz. Ha minden jól megy legkésőbb hétfő estére kész leszek. Mára ennyi voltam, jó éjszakát! :)
     
    ördög0, mamszi5107, GA-BI-O-Farm és 7 más kedveli ezt.
  17. zolix93

    zolix93 Junior szaki

    Gratulálok! A mini játék egyébként nekem is bejött, de azért most már kezd nekem is kicsit sok lenni, meg lehet ez az óraátállítás is felborította már kissé a bioritmusomat :D De mindjárt vége, és igen kitartást mindenkinek aki még küzd vele :)
     
  18. Nesztor1978

    Nesztor1978 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Olvastam erről az eventről ilyet is meg olyat is, amit írtatok.
    Szerintem szőrnyűűűű!
    Kár az időt tölteni vele.
    Paszuly meglesz a többi meg 111.

    Sok sikert annak aki rendesen játszik vele.
     
    marcsi152, sutimami57, erzsike511 és 2 más kedveli ezt.
  19. pici33

    pici33 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nem tartozok az ügyes játékosok közé a kitartók közé talán.
    142 játék és sok idő kellet a végéig.
    Köszönet -BombadilToma-nak, hogy megosztotta velünk a taktikáját.
    Nem ez lesz a kedvencem, de szerintem még találkozni fogunk vele.
    Sok sikert mindenkinek aki még dolgozik akár a felhőért vagy a FA fáért.
     
    Holdsarló, GA-BI-O-Farm, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  20. mesix73

    mesix73 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Személy szerint nekem tetszett az event, végre valami új! Meg van az ötödik fa is 129 játékból,
    de kicsit sok lett a növény 19 játék , 3400 gaz és 550 felröpi kimaradt. Csak azt sajnálom
    hogy a maradék játékok lejátszásáért nem jár semmi.
    Sok sikert mindenkinek aki még játékban van!!!
     
    Holdsarló, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.