Visszajelzés Halloweeni tündérmese - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 24.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. (Erzsébet)

    (Erzsébet) Fórumprofi

    Teliholdas területre nemrég érkezett titokfák.
     
    osztrak12, heureca3, csopke1 és 2 más kedveli ezt.
  2. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Mondjuk 1064 rózsa, 757 süldő malac, 250 alkonyi árnyvirág a gazdaköribe. Ezzel a gazdaköri 1-2-3 beadós rész letudva, ha jól számoltam.
     
    osztrak12, heureca3, Cyra65 és 11 más kedveli ezt.
  3. csimbokarc

    csimbokarc Járnitanuló

    Igazad van, kifelejtettem:D:D
     
    heureca3, Maszatka47, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  4. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Szerintem jól hangzik, nekem tetszik ez az event. És a normál területeken meg folytathatom a pajtatöltögetést, ez különösen tetszik. :)
     
    kusziera, imi010, amilocrystal és 18 más kedveli ezt.
  5. csiren53

    csiren53 Aktív író

    Sziasztok! Az event ideje alatt a teliholdas terület is nyitva lesz? , csak azért kérdezem mert a nyeremények között szerepel a trutyiszörnytócsa és a macskatündérlak ,vagy a fáknál a boszorkányalma , lidérc ,polip stb. Esetleg ezek a következő teliholdas eventig a pajtában fognak porosodni ?
     
    osztrak12, heureca3, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  6. l.jucus49

    l.jucus49 Fórum mestere

    Szia biztos én vagyok a figyelmetlen, de hol találok süldő malacot, melyik az. köszi Jucus
     
    osztrak12, heureca3, hanny65 és 4 más kedveli ezt.
  7. mucus253

    mucus253 Járnitanuló

    Szuper jó és 1 hónap múlva ki is rakhatjuk, vagy kinyitják a teliholdas területet?
     
    osztrak12, heureca3, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  8. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Disznó:). Nem Te, hanem az ominózus állat. Csak így szebben hangzik. De lehet, hogy neked másból van több. Ez a rész fakultatív.

    "Az alkonyi árnyvirág nem farmos."
    Nem, hanem holdfényes a gk. 3-hoz.
     
    Ditti58, kisvacak65, osztrak12 és 22 más kedveli ezt.
  9. bubor75

    bubor75 Utánpótlás-írogató

    Igen de a 3. sorba teliholdas kell. :)
     
    heureca3, Maszatka47, Gio és 5 más kedveli ezt.
  10. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Jó az 157 disznónak is!:DBocsika,most látom,hogy oda nagyobb értékben kell leadni!:)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.17
    osztrak12, heureca3, Maszatka47 és 5 más kedveli ezt.
  11. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Igazad van, elnéztem.:sleepy::(
     
    osztrak12, heureca3, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  12. l.jucus49

    l.jucus49 Fórum mestere

    Szia köszi, tényleg szebben hangzik, de engem megijesztett, hogy sehol nem találom.
     
    kisvacak65, osztrak12, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
  13. Fifike170

    Fifike170 Aktív író

    Állat kaka naaaaa
     
    osztrak12, heureca3, csio70 és 6 más kedveli ezt.
  14. taga1

    taga1 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Ha jól számoltam (kéretik ellenőrizni) akkor az event + gazdakör teljesítéséhez:
    méregcseppbogyó 1490
    holdfényfű 2600
    életadólehelet 197 db szükséges

    Teljes terület felszabadításához 975 db méregcseppbogyó szükséges, de a gazdakörbe is kell 515 db (már levonva a gazdakörből kapott 210 db)

    Holdfényfű 350 db szükséges a gazdaköri feladat teljesítéséhez (+ a 100 db tündérfadíszhez a házikókat a 3.szintre szükséges fejleszteni, ehhez kell 34x4 db varázsétek = 1700 db)

    9 db mágiatanykönyvre van szükségünk (event ismertető)

    Röpi: mivel mindkét különleges termékhez (varázsétek, mágiatankönyv) szükséges, igy összesen 197 db-ra van szükség, már levonva a gazdakörben kapott 11 db-ot.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.17
    fregolinyi, imi010, amilocrystal és 30 más kedveli ezt.
  15. Fifike170

    Fifike170 Aktív író

    Kukori várunk!!!!!!!!!
     
    ZitaGAZDA03, heureca3, csopke1 és 4 más kedveli ezt.
  16. Ivibaba54

    Ivibaba54 Fórumelemző

    Sziasztok !
    Egyik izgi eventet követi a másik. Bár átolvastam, kis káosz van a fejemben, én ugyanis inkább vizuális alkat vagyok. Ezért majd holnap biztosan jobban kitisztul minden. Mindenesetre majd böngészem az írásaitokat, sokat fog segíteni bizonyosan. Várom a holnapi kezdést és sok sikert hozzá Mindenkinek ! Legyen szép napotok !
     
    heureca3, csio70, Mevilla és 11 más kedveli ezt.
  17. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Sziasztok! A felhőt "csak úgy" kapjuk! Mert nem találom ...... :p
     
    osztrak12, heureca3, revaa és 2 más kedveli ezt.
  18. Matold

    Matold Haladó

    A házikókat csak kilencszer kell fejleszteni, itt csak 900 holdfényfű kell.
     
    heureca3, Maszatka47, ursa11 és még 1 ember kedveli ezt.
  19. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Most már kezdek belegabalyodni a jó megoldásokba:D
    A Malalásnál 2x2 volt a jobb nem, s ahogy még kifért 1x2,1x1 nem? Ilyen sorrendben. Remélem jól emlékszem, bár lehet nem. Akkor most is ez lesz a trendi? Mivelhogy nincs bónuszelőny.
    Alig várom az ebéd utánt, hogy kukori hozza az ötleteit :) Bár, ha sokáig kukoricázik és kapirgál :D, csak késő este tudom olvasni, mert ma el kéne mennem dolgozni. Még azért elolvasom párszor a leírást, hátha megvilágosodok én is :D Amúgy egyes hozzászólásokból jobban megértem a lényeget sokszor, mint a leírásból. Az számomra jobb, ha az egyértelmű és első lépéseket meg lehet beszélni, aztán utána már belejön az ember, mint kiskutya az ugatásba :)
    Az tuti, hogy nem kell pakolászni, röpit várni(majd csak event alatt), ez jó.
    Azért most lehet jól jön ki a lépés nekem, mert még 1 napot dolgozok a héten, a maradék napokra nagytakarítást terveztem, közben egész jól lehet ültetgetni.
     
    osztrak12, heureca3, revaa és 6 más kedveli ezt.
  20. Matold

    Matold Haladó

    A 100. tündérfadísz leadása után jár.
     
    amilocrystal, osztrak12, heureca3 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.