Hamis körüzenet a postán

Kategória: 'Központ archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. _tHUNder_

    _tHUNder_ Fórum császára

    Üdv' Gazdák!

    Napi gyöngyszem az account kéregetőtől:

    "
    tundibundi44 ezt írta (2013.11.24.):
    Szia! Az én nevem Nagy Tímea, én már a kezdetektől fogva játszoma FARMERAMA játékot,
    és teljesen függő vagyok, 39 éves vagyok, van 2 lányom, az egyik 12, a másik még csak 6 éves.
    Jelenleg háztartást vezetek, időm nagyrészében a gyermekeimre szentelem az időmet.
    Szeretek főzni, kertészkedni, és farmozni! : D
    Már 3 éve játszom ezzel a játékkal, ami teljesen megfogott, 3 farmom van,ez a 88-as szintű, egy 92-es szintű, és egy 55-ös szinten lévő farmokkal játszom!
    Az eventeket leginkább csak a főfarmomon csinálgatom, a facebook közösségi oldalon szoktam
    játszani még pár játékkal, *****,*****, *****, nem tudom, hogy ismered-e ezeket??!
    Remélem, hogy nem gond a szomszédfölkérés, gondoltam bejelöllek, mert most nálam a szomszédok terén üresedés van! További jó játékot kívánok, és terményektől roskadozó pajtát! : ))
    Timi
    "​
    Egyértelműen ugyanaz a célja mint mindig, facebookra csalni Benneteket, és mivel ott lehetőség a levelezés ellenőrzésére nincsen, így ott akarja kicsalni Tőletek felhasználói fiókotok adatait. Becsal továbbá benneteket olyan csoportokba, ahol tudja, hogy szabadon tevékenykedhet minden felügyelet nélkül, és ott garázdálkodik.

    Legyetek nagyon körültekintőek, mert nem csak a Farmerama felhasználói fiókotok kerül veszélybe általa, hanem facebook profilotok is!

    Kifejezetten fontos, hogy a felhasználói fiók védelmének érdekében rendszeresen cseréljétek a gazdasághoz tartozó jelszavakat, és a gazdasághoz regisztrált e-mail fiók jelszavát is!

    Egyiket se adjátok ki soha, soha senkinek!


    Teendőtök a már eddig is megszokott:

    Nem kell mást tennetek, mint a feladót a levelezési listáról tiltani, és soha, de soha,de soha ne adjátok ki adataitokat senkinek!

    Legyetek nagyon körültekintőek, és óvatosak!


    Értesítsétek Barátaitokat, Gazdaszomszédaitokat is a veszélyről!

    a Farmerama csapata​
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.