Hatodik képregény event - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 5.11.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Segíts, hogy segíthessünk!
    Pontos ID számra, farmnévre van szükségünk a probléma kivizsgálásához, a kérdés megválaszolásához.
     
  2. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Részfeladatként nem teljesíthető az 5. lap feladatcsokra.
    A kék + jelre kattintva farmaranyért a hiányzó tételek megvásárolhatók.
     
  3. mamóka3

    mamóka3 Fórum-zöldfülű

    Sajnos a felröpik miatt buktam az eventet minden más kész. Mit is vártam alacsony szinten?
     
  4. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  5. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

  6. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az event befejeződött.

    Találkozunk a következő esemény alkalmával.


    A még "titokzatos" fák és ólak átváltozásának idejére a topic a rendelkezésetekre áll .
    Kérjük azt, hogy csak ezeket az információkat jegyezzétek ide.

    Köszönjük.
     
    Kukori.és.Kotkoda kedveli ezt.
  7. Enci67

    Enci67 Járnitanuló

    Sziasztok. Tudnátok segíteni? Nem találom a titok ólakat. Előre is köszi. Gazda: Enci67ID: 50143342
     
  8. Livvancs

    Livvancs Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Valakinek van olyan, mint velem? Csak két szárnybontogatót adott, nem hármat. Miért lehet ez?
     
  9. szabinaszikora

    szabinaszikora Fórum-zöldfülű

    A felhősorra is kell szárnybontogató 1 db,valószínűleg oda tetted és azért látod a pajtában a 2 db-t.
     
  10. Tirolo

    Tirolo Utánpótlás-írogató

    Ezúton köszönöm meg minden kedves barát gazdának a nagy segítséget! Sikerült befejeznem az eventet és megkaptam minden nyereményt! Köszönöm szépen BP!
    Végül 15 felröppenő volt már csak hátra, amikor el kellett mennem itthonról és 18 órára nem értem volna haza. Be kellett váltanom FA-ért a hiányzókat és így sikerült teljesíteni.
     
  11. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A 2 titokzatos ólad ekkor érett be (fejlődött ki): 13.11.2014, 13:45:59

    Az egyik: retró hód + a másik pedig narancs juhakol lett.
     
  12. gabcsi41

    gabcsi41 Fórum-zöldfülű

    Kérdésem volna, hogy a Hatodik képregény végén 3 db szárnybontogatót kellett volna kapni, de én csak 2 db-ot kaptam. MIÉRT???
     
  13. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Ne feledd, a 3. szárnybontogató az event egyik felhőpamacsára kerül. Kérlek, ott is ellenőrizd.
     
  14. Kovács_Tamás_[Tomk_]

    Kovács_Tamás_[Tomk_] Junior szaki

    Vége az eventnek, először is köszönjük a hosszabbítást, így többünknek sikerült befejezni. :)
    Az ólakból lett egy béka és mosómedve. xD A fákból xxl citrom, szamóca (ez a fa nagyon elkerült, pedig már régóta játékban van), xl citrom, só, mandulafenyő, ezek cserére jók lesznek.8) BTP-s felhősornak különösen örülök.
     
  15. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Sziasztok Gazdatársak!

    Az event véget ért, a titozatosok kifejlődtek, így a topikot zárjuk.
    Találkozunk a következő alkalommal.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.