Havas vállalkozás csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 2.12.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Rosszul gondolod!
    A gömböt adó karácsonyfa (Karácsonyfa 2011.) az event 5/ gyémánt feladatában megnyerhető.

    A Karácsonyfa dekorációs tárgy a 2/ezüst részben található.
     
    sziszi1965, Dyny, -vadocka70- és 3 más kedveli ezt.
  2. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Egy laza kis event, legalább a bahás fáimat nem kell megzargatnom ;)
     
    OJani, tina07141983, stellácska26 és 5 más kedveli ezt.
  3. akárki49

    akárki49 Junior szaki

    Jajj ne!Semmi felhő?Nem mondom jó az event meg az ajik is,de hát a felhő az csak felhő!Mindenkinek jó és sikeres eventezést kívánok.
     
    csio70, ada77201, sziszi1965 és 9 más kedveli ezt.
  4. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok !
    Jó event lesz ez is, nagyon tetszenek a kitehetők, örülök, hogy olyan kitehetőt is meg lehet nyerni, mely régebbi (akkor még nem játszottam, mikor ezek megszerezhetők voltak). Nóci, köszi a leírást a teljesítésről (igyekeznem kell, vasárnaptól nem nagyon érek rá).
    Mindenkinek sikeres eventet és sok-sok egyujjas kesztyűt kívánok !
     
    csio70, ada77201, meszimarsi és 16 más kedveli ezt.
  5. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Annyira hiányzik a felhő,mint a matrica.A farkasbarlang helyett lehet kérni felhőt? Abból ugyis sok van,de egyszer az is jó lesz valamire.
    Az event szerintem nagyon jó lesz, a kitehetőkkel bajban vagyok,minden dugig tele,pedig mindig cserélgetem őket,hogy melyik ad több tp-t azt rakom ki. Át kellene szervezni az esőerdőt,csak XXL-es fákra és kitehetőkre,de akkor hova rakom az állataim?
     
    csio70, genka53, alpha58 és 6 más kedveli ezt.
  6. stellácska26

    stellácska26 Fórumelemző

    Sziasztok!
    Jó kis event! :D Csak nehogy megint learassak idő előtt,mint a múltkor! :D De azért a felhősort egy kicsit hiányolom! :(
    Jó játékot és sok-sok felröpit kívánok mindenkinek! :D
     
    genka53, sziszi1965, alpha58 és 4 más kedveli ezt.
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok! A Bahára nem ültethetünk, az tiszta, de a Baháról is jön a felröpi?:oops:
     
    északiboszi, genka53, sziszi1965 és 5 más kedveli ezt.
  8. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A tesztelési eredmények szerint a szigeten is felröppen az egyujjas kesztyű.
     
    ercsi05, hóóvirág, meszimarsi és 14 más kedveli ezt.
  9. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Köszi a gyors válaszod.:)
     
    genka53, sziszi1965 és tina07141983 kedveli ezt.
  10. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Nekem még jól jönnek a kitehetők, nagyon örültem az előző eventen is a dupla kitehetőknek. A Kincses szigetem már tele van BTP-ot adó kütyükkel, de magát a szigetet csak félig tudom berakni - és még az esőerdő is kütyü mentes övezet.:D:D
    Most az egész farmon fákat tartok - meg is látszik a haladásomon:oops: - de néha rám jön a kapkodás és olyankor hetekig kitehetőkkel haladok.:D
     
    csio70, kekmaci75, ada77201 és 16 más kedveli ezt.
  11. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Sziasztok!
    Vegyesek az érzelmeim az eventet illetően:( a hózsonglőrön és a jégszobrászon kívül semmi újat nem tudtak alkotni a fejlesztők? A karácsonyfa tp-je egyenlő a 0-val, azért van vagy a felhőn, vagy a pajtában, a hógömb szintúgy. Gömböt adó karifája is legtöbbünknek van. Ez az event csak a kisebb farmoknak ad némi újdonságot meg örömöt, ez az "öregeket" nem igazán fogja megmozgatni:(
     
    csio70, genka53, gabianyus és 6 más kedveli ezt.
  12. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Jó event lesz, az ajándékok is jók. :)
    Magszaporítás után, délután 1x1-be éjszakára komfortba fogom ültetni.;)
     
    ada77201, genka53, sziszi1965 és 7 más kedveli ezt.
  13. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Lehet előbbre lennék én is ha kint lenne az összes kitehető,a kapálás nem sokat hoz,de akkor miből lesz csp-m.
     
    kekmaci75, genka53, sziszi1965 és 5 más kedveli ezt.
  14. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Sziasztok!
    Egész jónak tűnik elsőre az event, szép az eventnövény is :inlove:.
    A nyereményeket még nem nagyon néztem át, csak egyet: Hózsonglőr:inlove::inlove::inlove::inlove:!!!!! Keeellllll!!
     
    csio70, hóóvirág, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  15. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Én úgy gondolom,nekik ez is lehet nehéz.Főleg,akinek kevés a fölszabadított területe,és még dolgozik is.
    Mi meg bezsebeljük a" könnyű" ajándékot,aztán töltögetünk.
    Örülök,ha rájuk is gondolnak!
     
    Magdusnéne, lev, északiboszi és 16 más kedveli ezt.
  16. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Örülök megint az eventnek,tényleg nem egy nehéz sor lesz.Ajándékot,még nem néztem, de biztos azok is jók lesznek.Miért is nem néztem? Minden eventet megcsinálok! Ha jó, ha nem jó az ajándék! Leköt és egy kicsit előírja,hogy mit is termeljek./ a megfelelő darabszámban/ Tehát délután elő kell készíteni a felröpiknek a földeken vethető ,növényeket.Bár nekem mindenütt vannak fák, állatok,2 helyen/ baha és fófarmon még növények is.Meglátjuk mennyi felröpi lesz első aratáskor, majd ahhoz igazodok.
     
    meszimarsi, genka53, sziszi1965 és 4 más kedveli ezt.
  17. szundi82

    szundi82 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok:)
    Segítséget szeretnék kérni,lehet,hogy elnéztem valamit?Az event kiírásban 1100 szedret kérnek,de nekem sima szedrem nincs,vadszedrem,vörös áfonyám van.
    Létezik ez a növény,vagy rosszul lett kiírva?
    Köszönöm előre is a választ:)
     
  18. -skorpio1977-

    -skorpio1977- Haladó

    Szia :) Vadszeder kell.
    Meg most nézem, hogy szeder is kell :) Ez két különböző, az egyik növény a másik fatermés.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.15
    genka53, sziszi1965, kisszakács75 és 2 más kedveli ezt.
  19. szundi82

    szundi82 Fórum-zöldfülű

    Szia:)
    Köszi a választ,de a leírásban külön van felsorolva a vadszeder,és külön a szeder-lehet hogy ez kevert meg:)
     
    bindi5454 kedveli ezt.
  20. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia!

    110 az az 1100. :) A szeder a fák közt van, biztos neked is van olyan.
     
    hóóvirág, genka53, sziszi1965 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.