Havas vállalkozás csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 2.12.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Szia Kukori! Koszonom , hogy megint hoztad a szamitasaidat , hogyan vegezzuk el az eventet ,ami mindig nagyon hasznos ;) Kellemes Karacsonyi keszulodest kivanok Neked es az osszes tobbi farmos tarsamnak :)
     
    csio70, heureca3, ada77201 és 13 más kedveli ezt.
  2. apa1971

    apa1971 Fórumprofi

    Sziasztok.
    Ez az utóbbi idők leggyengébb eventje. Nem is kezdek bele, nincs benne semmi, ami motiválna.:(
     
  3. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Meg egy szerencse , hogy amikor belepunk a farmra az az ablak jon fel es igy talan nem felejtjuk el a sutiket kinyitni;)
     
    heureca3, hóóvirág, OJani és 7 más kedveli ezt.
  4. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    A Cseh rokon eventben két farkasbarlangot lehetett szerezni. Az Űrbéli robotok visszatérésében is volt. Nem lehetett volna valamilyen másik ól az ajándékok között?
     
    heureca3, horandrea70, szöszi50 és 3 más kedveli ezt.
  5. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Hacsak nem fogunk nemsoká farkast tenyészteni...;)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.15
    nemethpgabi, kekmaci75, heureca3 és 12 más kedveli ezt.
  6. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia Kukori.és.Kotkoda!
    Az egy érdekes dolog lenne. Sok játékost kizárna akkor az az event. A tápja elég magas szintre sikeredett.
     
  7. Bipné

    Bipné Fórum nagymestere

    Kukori.és.Kotkoda, post: 391030, member: 5055"]Hacsak nem fogunk nemsoká farkast tenyészteni...;)[/QUOTE]
    Szerintem is lehetet volna például jégmadár vagy például megint tatulak,meg farm munkás kopponok 36 vagy 48órások ezek kellenének.
     
    Bátyus és szöszi50 kedveli ezt.
  8. Kukori.és.Kotkoda

    Kukori.és.Kotkoda Fórum ezredese

    Szia,
    pont most írtad,
    hogy 3 farkasbarlangot szerezhettünk a korábbi eventek jutalmaként és most jön a negyedik.
    Átírtam zöldre a hozzászólást,
    mert csak félig írtam komolyan a tenyésztést, de szerintem 4 óllal már lehet mit kezdeni...
     
    Utoljára szerkesztett: 2.12.15
    csio70, kekmaci75, Lindus1226 és 12 más kedveli ezt.
  9. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Nekem 24 db Farkasbarlangom van:D
     
    csio70, Peszi2, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  10. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Szép estét:) Ahol 24 db elfér,ott a 25-nek is lesz helye.;)
     
    iboly54, heureca3, ada77201 és 7 más kedveli ezt.
  11. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Kedves Gazdatárs! Biztos van aki örül a nyereménynek. Lehet választani, hogy csinálod a játékot és a pajtádban pihenteted, majd ha farkas tenyészet lesz jól jön még, de csere napon túl adhatsz rajta. Azt nem írom , hogy az állat gőzösbe is be teheted, mert úgy látszik az már nem tér vissza akárcsak a "Boldog fa nap",vagy a Nublion. Ezek helyett van más. Választhatod azt is hogy nem hajtasz a farkasbarlangra, így nem lesz gondod a 4. ólra. Sem kioktatni, vagy megsérteni nincs szándékom a játékos társakat , csak sokszor elégedetlenkednek hogy miért ez vagy az a nyeremény. Képzeljétek el mi lenne az eredménye annak ha megkérdeznék, ki mit javasol mit kapjunk ajándékként. További jó játékot.
     
    csio70, Peszi2, heureca3 és 10 más kedveli ezt.
  12. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Bizony:) amúgyis nem valami sürün kapok farkast ugyhogy örülök hogy eventbe azt ad:)

    Mert ha titokólat ad akkor nem nagyon szokott Farkast adni...
     
    Peszi2, heureca3, ada77201 és 5 más kedveli ezt.
  13. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Nekem meg mostanában mindig ad egyet a titok:D,de nem baj,hogy egyel több lesz.:inlove:
     
    Peszi2, heureca3, missuzy_53 és 4 más kedveli ezt.
  14. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Nekem már nem mer adni:D
     
    panda_30, Peszi2, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
  15. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Vagy úgy,nekem még meri adni,mert még fele annyi sincs mint Neked.:)
     
    panda_30, Peszi2, heureca3 és 2 más kedveli ezt.
  16. Fakopács61

    Fakopács61 Utánpótlás-írogató

    Ez nagyon összehajigál event lesz :) Túl sokat nem emelt a vérnyomásomon :)
     
    Peszi2, heureca3, Cyra65 és még 1 ember kedveli ezt.
  17. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Ez retro event:)

    régi cuccokat ad:) felhő sincs:D de azért megcsináljuk:)
     
    panda_30, csio70, kisszakács75 és 9 más kedveli ezt.
  18. mamika57

    mamika57 Fórum admirálisa

    Meg persze ! Már csak presztizsből is, ha 1 zoknit adna is csinálnánk, ezért játszunk .:p:p:p:pVolt már jobb is, de ez van, tényleg retró.;)
     
    panda_30, kisszakács75, Peszi2 és 12 más kedveli ezt.
  19. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Titokólnál "szerencsés+ vagyok ,mindig kapok belőlük,hiába szeretnék jégmadarat,vagy kacsacsőrút, makacsul ragaszkodik a farkashoz, el birnék viselni most már egy kis változást az elosztásban,csakhogy ne legyen ennyire egyhangúan unalmas.
     
    Marika312 és .sylvia72. kedveli ezt.
  20. Hanka9911

    Hanka9911 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Ez az én eventem lesz! :) Már ha sikerül persze... Se farkasom, se egyik kitehetőm se nincs, tapasztalatpontok is jól jönnek, pláne a bahamás!
    Egy nagy bánatom van, hogy reggel óta csak most tudtam érdemben olvasgatni a fórumon, ezért nem tudtam, hogy mi minden kell hozzá.... Nehezen összezabolt vagyonkám bánta ezt :cry:, mire megvettem a kellő mennyiségű lovat és malacot, szedret, tojást.
     
    csio70, Lindus1226, iboly54 és 21 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.