Havas vállalkozás csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 2.12.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Szép jó reggelt Mindenkinek!

    Ez [​IMG] illetve még ez [​IMG] lehet a menüdben. :)
     
  2. Hanka9911

    Hanka9911 Fórumlakó

    Jó reggelt! :)

    A csillagokra is felcsillant a szemem! :D

    Muszáj volt piacra mennem :( Sajnos ekkora darabszám semelyik állatból sem gyűlt még össze nálam, főleg hogy a tenyésztős gazdaköri feladatok elejébe is dobtam be a csillagok miatt. De majd event után visszaszerzem a vagyonkám! ;)
    Ma reggel mikor beléptem a farmra olyan rossz volt nézni a pengőállományt... sokkal szebben mutatott a 6 számjegy! Majdnem olyan érzés, mint mikor hó végén soppingolok, és meglátom a telefonomon a bankszámlám egyenlegét xD

    Én is nagyon várom azt a téli dizájnt :) Majd szépen berendezem a kerge kertet, ha meglesznek az ajándékok!
     
    csio70, kekmaci75, kisszakács75 és 16 más kedveli ezt.
  3. ercsi05

    ercsi05 Junior szaki

    Én ritkán írok ide, de lassan az olvasástól is elmegy a kedvem. Nagyon nem tetszenek a kritikák!! Miért kell állandóan szapulni az eventeket? Nem csak öreg játékosok vannak, hanem kezdők is, nekik is kedvezni kell! Nem csak régi nyeremények vannak, újak is, és jól fizetnek. Én már több mint 5 éve játszom, de még nem panaszkodtam! Szerintem azért csináljuk, mert játszani szeretünk. A kicsik is szeretnének! A készítők ahogy látom, megpróbálnak mindenkinek kedvezni. Ezt értékelni kell, nem pedig kritizálni! Szerintem a Karácsonyi és Újévi event nem retró jellegű lesz, ott majd élvezkedhetnek a nagyobbak is!
    További jó játékot!
     
    csio70, Netudki50, kekmaci75 és 36 más kedveli ezt.
  4. csopke1

    csopke1 Fórum hercege

    Sziasztok! :)
    Teljesen kiment a fejemből,hogy du event.Szépen elkezdtem learatni a Bahát,és az esőerdőt,amikor bevillant.
    Gyorsan a kezemre ütöttem,és kiléptem.:)
    Tegyetek lakatot a farm kapujára,nehogy ti is így járjatok!!! :D
    Szép napot,sok sok felröpit!
     
  5. (Erzsébet)

    (Erzsébet) Fórumprofi

    Sziasztok!
    Nyitott ma valaki naptárt?
    Ha tudjátok mi van benne megírnátok?
    Szép napot és jó eventezést mindenkinek:)
     
    szellorozsa és cherryqinn kedveli ezt.
  6. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A harmadik napi Téli naptár jutalom 20 egység szupertrágya.
    [​IMG]
     
  7. (Erzsébet)

    (Erzsébet) Fórumprofi

    Kedves Laboviti!
    Nagyon szépen köszönöm a gyors választ:)
    További jó munkát!
     
    sziszi1965, szellorozsa és bindi5454 kedveli ezt.
  8. Hanka9911

    Hanka9911 Fórumlakó

    Én a főfarmmal jártam így xD Váltottam ki aratógépet, és gondoltam még egy kör áfonya/pipacs vizezve pont belefér (ezek a leghosszabb növényeim), erre mindent learattam... pedig tegnap elalvás előtt is a farm volt az utolsó gondolatom :D A taktikát dolgoztam ki fejben, hogy kézzel learatom a növényeket, fákhoz-ólakhoz nem nyúlok, és géppel kis kockákat rakok le... ehhez képest lásd fent xD
    Ja és az a 6 számjegy az természetesen 7 volt, most lett 6 xD Látszik, hogy nagyon korán volt...
     
    kisszakács75, _Cygnus_, Peszi2 és 10 más kedveli ezt.
  9. Sőrés_Róza_[Rózsika]

    Sőrés_Róza_[Rózsika] Fórumfelvigyázó

    Teljesen egyetértek veled. Nekem is van minden régiből legalább egy, de akkor is nagyon tetszik, hogy gondolnak a kicsikre is. Én sem az elejétől játszom, így tudnék örülni egy-két kitehetőnek a játék első évéből. ;) Talán egyszer ez is eljön.
    Reggel learattam (szándékosan), van mit ültetnem az event kezdetéig. 3 és fél órával kezdés előtt szegfű locsolva-trágyázva-szupitrágyázva. Kezdésre beérik. Magszaporítás, és ha meg lesz a 600 mag, teljes tarolás. Időhiány miatt muszáj leszek letermelni gyorsan az eventnövényt, utána visszarendezés, a felröpik ráérnek.
     
    -Teena-, kisszakács75, brozsa és 16 más kedveli ezt.
  10. maszatka2010

    maszatka2010 Törzsjátékos

    Én is egyet értek veled, szinte a kezdetektől játszom a farmeramát, és valóban a kezdőknek is fel kell zárkózni valamilyen szinten a szintekhez. Nekem mindig nagyon jól jönnek az eventek, sőt az utóbbi időben nagyon, nagyon jó eventek vannak. Úgy hogy aki csinálja sok mindenre szert tehet. Én csak gratulálni tudok a játék készitőinek, nagyon kreatívak, ügyesek. Én nagyon szeretem a farmeramát!
     
    csio70, Mikulás48, -Teena- és 13 más kedveli ezt.
  11. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Jó kis mazsolázgató eventet tervezek:) majd menet közben kitalálom hogy mit váltok ki még az újdonságokon kívül.
    Sok felröpis kezdést Mindenkinek!
     
    csopke1, kisszakács75, _Cygnus_ és 7 más kedveli ezt.
  12. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    A kritizálóknak ugyan olyan joguk van leírni a véleményüket mint most neked. Te meg más játékosokat kritizálsz!!
     
    Erzsike5110, csopke1, brozsa és 8 más kedveli ezt.
  13. gyfa

    gyfa Fórum hercege

    Sziasztok!
    Elnézést kérek, hogy beleszólok, nem terveztem, de most mégis megteszem.
    Most már szinte állandó az a folyamat, hogy még el sem kezdődik egy event, de a csevegőben már megy a vita.
    Az én álláspontomat most egyszer írom le, többször nem terhelek vele senkit, ha elolvassátok, megköszönöm:
    Szerintem mindenkinek joga van leírni a véleményét, legyen az pozitív vagy negatív. A játékkészítőknek is segítség ez, mert látják, hogy egy-egy megoldás mennyire nyeri el a játékosok tetszését. Az már más kérdés, hogy ezzel mit is kezdenek, felhasználják a fejlesztéseknél, vagy figyelmen kívül hagyják.
    Viszont az, hogy egymást kritizálják a játékosok, csak rossz hangulatot teremt. Gondolom ez senkinek sem jó.
    Én szeretem elolvasni, hogy ki mit gondol, akivel egyetértek, azt "tetszikelem", akivel nem értek egyet, azt nem. Ennyi.
    Nem azért írtam, hogy újabb vitát gerjesszek vele, nem ez volt a szándékom, és SENKIT nem akartam vele bántani, csak elmondtam, hogy én hogyan látom. Ezen változtatni nem fogok, akkor sem, ha negatív kritikát kapok érte.
    Köszönöm szépen, hogy elolvastátok!!
    További jó játékot, sok felröppenőt, sikeres eventezést kívánok mindenkinek!!
     
    csio70, kekmaci75, Erzsike5110 és 53 más kedveli ezt.
  14. lev

    lev Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. A nyeremények között "lapul" 75 szupertáp is. Nekem eléggé motiváló:)
     
    csio70, északiboszi, csopke1 és 18 más kedveli ezt.
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok:) Péntektől Telihold:). Én most inkább növényeket ültettem szegfűt...az volt a tapasztalom a legutóbbi eventnél..hogy legjobban a növények adták a felröpiket. De lehet nem jó fákat meg ólat teszek ki?? ..nem tudom. Azt tudom minél hosszabb az érésidő..annál nagyobb esély a felröpire...tehát akkor nem XXl-es fákat kell kipakolni ha jól gondolom hanem simákat...meg nem tyúkólat Most is adnak a terményesek felröpit?
    Mindenkinek Jó kezdést az eventhez:)
     
    hóóvirág, _Cygnus_, heureca3 és 6 más kedveli ezt.
  16. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Na jó, jó! De most tényleg! Mekkora lavór? :(Mennyi víz? :sleepy:Langyos, hideg vagy meleg víz?:wuerg: Finom só vagy durva?:eek: Az áztatás idejét már meg sem merem kérdezni xD
     
    csio70, kekmaci75, -szida- és 12 más kedveli ezt.
  17. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! A szegfű mindig jól adja, én is ezt tapasztaltam. Ha kicsit kevésnek érzem a röpit, biztos szegfűt ültetek, a feljebb említett sztrágya, trágya, víz, némi ártatlansággal, komfortban, tényleg 3,5 óra és megnyugtató, hogy pont annyit ad, amennyi komfort kockát kiteszek;)
    A fákkal az a helyzet, hogy az esőerdőben xxl fák és 20 órás titokfák vannak, a bahán meg a top óta xl és alap fák. Egy teljes aratás az esőerdőben kb. 35 röpit ad, a baha talán 40-et, de mivel az esőerdő 2/3-át 2x lehet aratni, összegezve nem rossz az xxl, ha sok van belőle. Az ólak nálam mindig a lutri kategóriába tartoznak, óriás ól mindig ad, de nagyon hosszú az érése, a narancs, a piros és a pink terményesek általában adnak, meg a hosszabb piros és pink ólak, és a hosszabb érésű titokólak. De még ez sem mindig biztos...:oops:
     
    Erzsike5110, Cyra65, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha már mindenképpen lábat akarsz áztatni az eventig vagy alatta is, hagyd a sót. Inkább almaecetes vízben topicskolj. Egy fél deci elég. Ne legyen se hideg se meleg. A komfort érzet legyen meg. És még az eventhez is kedvet kapsz.
     
  19. brummika

    brummika Aktív író

    Kicsit sok a beadandó a nyereményekért, de én örülök neki. A karácsonyfának meg főleg, mert áron el lehet adni a piacon. Ha másra nem, arra jó, hogy sok csp jöjjön össze a terméséből.
    Nekem nem jött a baháról egy kesztyű sem. :( Pedig írták, hogy a tesztek alapján jön onnan is.
    Többiről jött 84.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.12.15
    szellorozsa, _Cygnus_, heureca3 és 3 más kedveli ezt.
  20. kiszab

    kiszab Junior szaki

    Nekem a baha és az esőerdő tele volt magas TP-s fákkal, 0 darab kesztyűt dobott aratáskor. Ezek szerint a baha és az esőerdő nem ad felröppenőt vagy csak fákra nem ad.
    Tapasztalatok?
     
    csúnyabácsi, _Cygnus_, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.