Hetedik képregény event - Madártávlat csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Laboviti, témanyitás ideje: 14.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kornisf

    Kornisf Utánpótlás-írogató

    A képregény eventtel kapcsolatban kérdezném, hogy a fákba a mamutfák, valamint a bahamás fák, és minden egyéb fa beszámít? Másrészt, hogy az ólaknál a bahamás, és az óriás ólak beszámítanak-e.
     
    jólóbarát kedveli ezt.
  2. anita219

    anita219 Fórum mestere

    Méz már van a méhektől és a japán akáctól. Fölösleges lene még a medvének is méz :) De sosem lehet tudni. :)
     
  3. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Igen, minden.
     
    mamika57 kedveli ezt.
  4. anita219

    anita219 Fórum mestere

    Mivel az ismertetőben ólakat írnak,szerintem az is bele számít,mint minden más,ami ól. :)
     
  5. dreameli

    dreameli Utánpótlás-írogató

    A Bahamás majmok = mókusmajom!? Vagy ez valami más? Mókusaim vannak, de mókusmajmaim nincsenek!
     
  6. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Jól jön az, ha majd medvét tenyésztünk vagy ha egy eventen 10 medvét kell időre előállítani. :D
    Gondolod, ha több topicban megkérded, akkor számítani fog?
    Mindegyikre igen a válasz. :)
    De neki nem óljai vannak, most akarja kipakolni, hogy ólak legyenek belőle.
     
    boszieva, Jucus19, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  7. MissL

    MissL Fórumlakó

    Sziasztok,

    Meg tudnátok mondani az ólak és a fa TP növelőket? Én mindig ezzel vagyok gondban, vagy van valahol valami leírás erről?

    Köszönöm :)
     
  8. jólóbarát

    jólóbarát Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Pont ez lenne az én kérdésem is, hogy a Bahán is számítanak a fák... (bár akkor nagy valószínűséggel nemcsak sima TP-t írtak volna :-(

    Jajj, látom egyszerre sokan írnak, így már meg is van a válasz - köszönöm!
     
    csio70 kedveli ezt.
  9. dereret

    dereret Fórumőrült

    Ebben az eventben nagyon szimpatikus az, hogy akinek a főfarmja mellett van még 1-2 kisebb is, azon is érdemes csak az első feladatot elvégeznie.
    Ma kirakja a fáit, ha eddig nem azok voltak ott zömmel, holnap learatja az óra indítása után, nem baj, ha a 60 ezres tépé közelében sincs, majd holnapután megint learatja őket, mielőtt a 24 óra letelne és máris magáénak tudhatja a 10 party pórgetést, az 5 db. kupont és a 25 szupertápot, amiért végül is csak annyit tett, amit egyébként is szokott: learatta a fákat a farmon. Ha kevesebb lenne az első napi, mint 30 ezer tépé, akkor egy 20 %-os rózsalekvár sokat jelent és a piacon 20 ezer csépé alatt beszerezhető.
    De akkor sincs nagy baj, ha csak 50 ezer tépé lesz meg, mert részarányosan akkor is kap szépen az ajándékokból.
     
    csio70, Pharmer500#2, LongNight és 8 más kedveli ezt.
  10. Meellcc

    Meellcc Rutinos

    Emlékszem milyen sokáig nem volt medvém. Akkor jól jött volna egy ilyen medvés event. (nem tudom mikor került játékba, mert ugyan évek óta létezem itt, de volt egy időszak, amikor nem tudtam gép előtt lenni) Jelenleg már van 3 barlangom, de elmegy a 4. is. Ilyenkor arra gondolok most olyanoknak öröm ez, akinek egy sincs. Farkasnak én is jobban örültem volna, de egyszer majd az is meg lesz.
    Egyébként tetszik az event és a majmok is elkészültek közben. :)
     
    boszieva, Harmony12, csio70 és 3 más kedveli ezt.
  11. mdi1

    mdi1 Törekvő

    Lehet, elkerülte a figyelmemet:
    A fákba beleszámítanak a mamutok is?
    Illetve az állatoknál az óriás ólak és a műhelyek (barkácsolt ólak) is?
    Előre is köszönöm a választ.
     
  12. anita219

    anita219 Fórum mestere

    A bahán tudod tenyészteni majmokból,ha már kiváltottad a tenyésztést.
     
  13. -bogyó-45

    -bogyó-45 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!A képregény eventnél csak az állatok számítanak vagy azok fejlesztései is?
     
  14. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Az ólak esetében tesztelési eredmények eltérő "számításokat" mutattak, ezért még pontos információt ezekről nem tudunk nyújtani.
     
    Harmony12 és Pharmer500#2 kedveli ezt.
  15. dereret

    dereret Fórumőrült

    tavaszi és húsvéti lekvár, mindkettő arany rekeszes és mindkettő 12 órán át 30 % tépét jelent. Ha ráeszel egy Pinkie pit, akkor közel 16 órán át lesz + 60 % tépés terméked
     
    csio70, Almaded és -orgona- kedveli ezt.
  16. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

  17. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Az ólak esetében tesztelési eredmények eltérő "számításokat" mutattak, ezért még pontos információt ezekről nem tudunk nyújtani.
     
  18. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Igen.
     
  19. anita219

    anita219 Fórum mestere

    Igen-igen,anno én is örültem nekik. Most nekem is van már 7 db. de folyton csak téli álmot alszanak .... :) De,ha már a nyeremények között van,biztos van valami szándékuk vele. :) Igen,farkas nekem is jól jött volna .... mint a legtöbbünknek. :)
     
  20. MissL

    MissL Fórumlakó

    Köszönöm! :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.