Hiányzik még néhány felröppenő? Megoldás lehet a hirdetőnk!

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. fanyűvő76

    fanyűvő76 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Akinek van lehetősége kérném, hogy küldjön nekem felröppenőt! Már csak 80 db hiányzik! Estig még aratok, de jelenleg a hosszú gazt kell termelnem és lehet nem fog a szükséges mennyiség összejönni! Viszonozni fogom, vagy a cserenap miatt esetleg mással honorálom majd! Köszönöm!
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  2. libra.libra

    libra.libra Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szükségem lenne még mellényekre a teljesítéshez. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni és küldene. :)
     
  3. AnaCryson

    AnaCryson Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Van nekünk (vagyis a gyereknek) egy Bogyócska17 nevű farmja. Szüksége lenne még felröppenőre, mert van vagy 2 ezer növénye talonban. És így nem nem tud "kirakózni" :p. Hálásan köszönjünk, aki küld! :)
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  4. Demona560704

    Demona560704 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni!
    4 db sál hiányzik a befejezéshez.Örülnék ha küldenétek.
     
  5. stöpi

    stöpi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Hiányzik 10db kockavető pohár. Aki tud légyszi küldjön. Előre is köszönöm.

    stöpi
     
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nagyítót kérnék, vagy 800 db- ot! :D ;)
     
    aida2330 és stb_farmer kedveli ezt.
  7. Picur152

    Picur152 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!!!
    Üzemanyag kannát szívesen fogadok!!!
    Köszönöm előre is!!!
     
    stb_farmer és Sali~*.* kedveli ezt.
  8. dudute2

    dudute2 Rutinos

    sziasztok! Buvárusszont szivesen fogadnék párat mert hátha meglesz.köszi elöre is
     
    aida2330 és stb_farmer kedveli ezt.
  9. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok!Segitséget szeretnék kérni,nem akarnak az uszonyok röpködni felém.Pedig nem tudok úszni,sajnos!:cry:xD.Sokszor megfogadtam,hogy a szigeten nem eventezek,mert így járok mindig,köszönöm szépen előre is a segitségeteket,ha valakinek kell cserébe felajálok érte maja maszkot.szöszi50:)
     
    Sali~*.* és aida2330 kedveli ezt.
  10. dudute2

    dudute2 Rutinos

    sziasztok! Kérek mindenkit aki tud segitsen a szomszik nem nagyon aktivak és még sok felrepi kell a végéig akinek van lehetösége küldjön már nekem juniusi holnapba vissza küldöm csak ezt már elkezdtem és be is szeretném fejezni .elöre is köszönöm aki tud segiteni .
     
  11. szöszi50

    szöszi50 Fórumfelvigyázó

    Szép napot kívánok mindenkinek!Köszönöm szépen a segítséget minden kedves farm társamnak aki küldött röpit!Készen vagyok teljesen a szó-szóros értelmében!xD;):)eventtel is meg magammal is!Aki még csínálja annak sok szerencsét,aki készen van gratulálok!
     
    aida2330, Sali~*.*, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  12. Rozalindaneni

    Rozalindaneni Járnitanuló

    Sziasztok 2 db búváruszony hiányzik segítsetek légyszi
    köszönöm előre is
     
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Ha tudtok búváruszonyt küldeni, nagyon megköszönném!
     
  14. nnygabor

    nnygabor Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Sajnos nagyon megszorultam búvárfelszerelés felröppenőből, ha valaki tudna segíteni, hálásan köszönöm!
     
    05Zsuzsa kedveli ezt.
  15. 05Zsuzsa

    05Zsuzsa Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Tudna nekem valaki buvárröpit küldeni. Köszönöm szépen!
     
  16. aida2330

    aida2330 Fórumgróf


    Remélem sikeresen befejezitek!;)
    Hajrá!:inlove: Hajrá!:inlove:
     
    Kuzdern és bogárka2011 kedveli ezt.
  17. renti

    renti Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Sajnos nem lett elég a búvárfelszerelés, tudtok segíteni? Köszönöm előre is aki tud küldeni. Ha kell még én is tudok küldeni.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  18. -Pancsi2000-

    -Pancsi2000- Utánpótlás-írogató

    Szeretnék kérni tortadobozt ,előre is köszi.
     
  19. delfin61

    delfin61 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Eddig még nem kértem semmit, de most szeretnék kérni tortadobozt, előre is köszönöm.
     
  20. cseszcsi

    cseszcsi Junior szaki

    Sziasztok!
    "Nyári játékok szórólap" felröppenőre lenne szükségem. Aki tud küldjön legyenszíves. Viszonzom. A bahamarama mindig olyan szűkösen adja és a szupertránya készletem elég gyér :( Előre is köszönöm :)