Hiányzik még néhány felröppenő? Megoldás lehet a hirdetőnk!

Kategória: 'Törzsasztal', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Sziasztok! Nyári játék szórólap hiányom van, Aki tud még nagyon szépen kérem küldjön nekem, sajnos nem tudom viszonozni, ma már elküldtem az összes ajándékozási lehetőségem.Csere napkor kitehető dekorral viszonoznám.
    Előre is köszönöm.
     
  2. -tiesto78

    -tiesto78 Járnitanuló

    sziasztok aki tud küldene felröppenőt.
     
  3. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia!
    Melyik felröppenőd hiányzik?
     
  4. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Sziasztok!
    "SOS" segítségre lenne szükségem, ugyanis meggondolatlanul feltöltöttem az újrahasznosítós eventnél a bal oldali tartályt, és nem lesz elég nublion akkum a felhasználásához; van itt esetleg egy-két olyan jótét lélek, aki felvenne szomszédnak, és ma+holnap ajándékozna egy-egy nublion akku-t?
    (Persze cserébe én is küldöm, amit szeretnétek!)
    Előre is köszönöm, bárki segít, jöhetnek a szomszédnak jelölések!
    A nevem: SherlockHolmes
     
  5. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szia Detektiv!

    Küldtem a"bogyót" remélem kapsz eleget:D
     
    SherlockHolmes kedveli ezt.
  6. katica063

    katica063 Haladó

    Sziasztok!
    Tudna valaki segíteni?
    A felhőhöz már "csak" 3 pizzás pakli hiányzik!
    Előre is köszönöm!
    Üdv: Katica
     
  7. betti0203

    betti0203 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Nagyon szeretném megszerezni a felhőt, de sajnos nagyon kevés felröpit ad (ásatási szerszám). Ha valakinek van/lesz felesleges tud küldeni? Viszonzom én is.
    Köszönöm
    betti0203
     
  8. moszerke78

    moszerke78 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, szükségem lenne bonbonos kosarakra mivel nekem nem ad valami sokat. Viszonzom annak aki küld, előre is köszönöm :)
     
  9. -sáRa912-

    -sáRa912- Utánpótlás-írogató

    11 db babacsörgő hiányzik! Kérlek kedves gazdák segítsetek összegyűjteni! Természetesen viszonzom !