Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Andzsi1971

Andzsi1971 Fórumszaki

Sziasztok! Még mindig nem csinálták meg azt a hibát, hogy pl. ma a vadasparkba akartam állatokat rakni, és minden egyes állatnál használnom kellett a keresőt. De utána, mikor területre akartam kipakolni, minden egyes alkalommal előhozta a vad rövidítést, amivel eredetetileg, jó pár perccel azelőtt a vadasparkot kerestem a raktárban. A növényeken kívül semmit nem lehet a tp mennyiség és tp hozam szerint sorba rakni, a növényeket is csak tp mennyiség szerint lehet sorba rakni.Bosszantó, időrabló hibák, ettől jobban megüt a guta, mint attól, hogy a növények érésénél nagyon sokszor megjelenítési hiba van. A játék 10 percenként biztos, hogy lefagy. Sajnos, ezek már régóta fennálló problémák.

steveb87, Enikő65 és Kristály-farm kedveli ezt.
  2. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A keresőbeli, megjelenítési hibák jelentve vannak. Javításuk ütemezéséről sajnos, nincs tudomásunk.
    Csak a türelem és a megoldások keresése az, amivel a várakozási időt áthidalhatjuk.

Amivel addig is segíteni tudok, az Bombadil Toma gazdatársunk pakoláskönnyítő felfedezése:

"A raktár feltöltésénél beírom a keresőbe, amit be akarok tenni, és beteszem az első fát vagy ólat. Utána kikattintok a játékra, ezzel bezárom a raktár ablakát. Mikor ismét belépek a raktárba, és tenném be a második fát vagy ólat, ott vár a keresőkifejezés, sőt, innentől meg is jegyzi (még a következő raktárra is kitart)."

A játék biztos, hogy nem fagy le 10 percenként.
    A hiba az internetkapcsolatban, vagy a géped teljesítményében keresendő, esetleg a böngésződ, vagy a windows programod nem a legfrissebb.
    Aki pedig a kliens használata mellett sem tapasztal a játék minőségében javulást, annak mindig is azt javasoltuk, hogy forduljanak informatikai szakemberhez.

3. Andzsi1971

Andzsi1971 Fórumszaki

Szia! A pakolás könnyítő trükköt köszönöm. Nincs semmi gond sem az internetkapcsolattal, sem a gépem teljesítményével/ezt annak idején megírtátok, mi kell, és a gépem többszörösen felülmúlja/, a Windows 10-et használom. A fiam ennél nagyobb teljesítményt igénylő stratégiai játékokat játszik ezen a gépen.Sajnos, a játékra 10 percenként ennek ellenére rá kell frissíteni, akkor az ok ismeretlen marad. Kliensben nem játszom, nekem az a minőség nem megfelelő. Chrome, Edge, teljesen jó, ettől a 10 percenkénti lafagyástól eltekintve, mert gyors.

4. bodizolee

bodizolee Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Én klienssel játszom, s többször észrevettem már, hogy tenyésztés lejárta után, nem tudom "összeszedni" a tenyésztett állatokat. Nem mutatja mik az új tenyésztések. Mindig újra kell indítanom a klienst s addigra már a raktárban van. Nem tudom ismert-e hiba, de nagyon bosszantó már. Nem szoktam reklamálni, de ez kicsit dühítő. Régóta játszom már, sajnos a klienssel nagyon sok problémám van. Van esetleg valami megoldás, hogyan tudom könnyebben betakarítani a tenyésztett állatokat?

5. Othep

Szia.

Kérlek, takarítsd ki a gépedet CCleaner-rel.
    Sütitörlésre a Kliens használatánál is szükség van.

Aratógép használatával pedig egy kattintás betakarítani a kész tenyészeteket. Más mód nincs.

Ha nagyon sok a problémád a Klienssel, megpróbálhatod, hogy törlöd (mindenhonnan: Programok közül, letöltőmappából, lomtárból) és újratelepíted.

6. P.Szilvi

P.Szilvi Járnitanuló

Szia. Nekem olyan gondom van, hogy nem tudok kitenni egy vadaskertet a zuhatagok szigetén. Mi lehet a gond?

7. Othep

Szia.

Általában az szokott a gond lenni, hogy 5 db Raktárház tehető ki fajtánként egy területre, és többet szeretnének a gazdák kihelyezni. :)
    Lehet, hogy Nálad is ez a helyzet?
    Kérlek, jelezz vissza, ha rosszul gondolom, és még nincs kitéve a Vadaskertből maximum 5 db a Zuhatagodra.

8. P.Szilvi

P.Szilvi Járnitanuló

Szia Othep!
    A darabszám a gond köszi. Nem játszottam már egy ideje ( vagy 1 éve) így ezt nem tudtam. Lehet azelőtt is így volt, de eddig nem volt vele gondom :) Köszönöm :)

9. Othep

Szívesen. :)
    Örülünk, hogy visszatértél a játékba.
    Minden kérdésedre szívesen válaszolunk, illetve az aláírásomban megtalálod a Farmenciklopédia linkjét, abban is találhatsz válaszokat, ha nem tudsz valamit.

P.Szilvi kedveli ezt.
  10. CsipcsiAnnus

CsipcsiAnnus Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    2018 szeptemberében a Viking Saga VI. részében megszereztük a viking hosszúházat, amihez volt 3 fejlesztés (függöny) amit ha ráraktunk a tp szorzó 50%-ra emelkedett.
    A mostani Vikingben jött egy Ingrid tojás, amihez szintén volt 3 fejlesztés, ugyanezekkel a tulajdonságokkal. A régi a tojásos területen van nekem, az újat a bahamás legújabb területre raktam. Most vettem észre, hogy a régi hosszúházam elvesztette a fejlesztéseit, pedig nem nyúltam hozzá, csak 5%-ot ad. Ahogy ráviszem az egeret azt mutatja az ablakban hogy 1. szint fejlesztés, pedig a 4-esen volt. Kérem a gazdatársaim, hogy nézzék már meg náluk is ez a helyzet? Köszönöm :)
    CsipcsiAnnus ID: 23064398

11. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Időközben a Farmárudából is szerezhettünk egy alap Viking hosszúházat fejlesztések nélkül. Szerintem azt találtad meg.

Havasi_Gyopár és HéricsBáró kedveli ezt.
  12. CsipcsiAnnus

Kedves Toma! Egészen biztosan nem ott vettem, anno megcsináltam az eventet, és fullra fejlesztett házam volt. Most kettő 4-es szintű helyett van egy 1-es és egy 4-es.
    Nálad rendben van a régi? Valaki esetleg megnézte még, hogy rendben van-e a régi háza?

-BombadilToma- kedveli ezt.
  13. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szervusztok!

Szia CsipcsiAnnus!

Minden rendben van a hosszúház fejlesztett dekorjaiddal!

Van 2 db Viking hosszúház 4. szint a tulajdonodban. Ezek a Házi kedvenc futtatódban és a Hajótöröttek partja területen "szolgálnak".

Van 1 db Viking hosszúház 1. fejlesztésű dekorod is, az is a Házi kedvenc futtatódban.

Javaslom, kutasd át a területeket Te is.
    -BombadilToma- Játékostársunk jó iránymutatással szolgált.

Azt nem tudom, miért kérsz "közvéleménykutatást" a fejlesztéseket illetően?

Ami adatokat leírtam, azokat az ellenőrző panel információi bizonyítják.

Remélem megnyugszol, mert megtalálsz minden dekort a leírt helyen.
    Hidd el, rendben van minden megszerzett fejlesztésed, azok működnek is. :)

Havasi_Gyopár és -BombadilToma- kedveli ezt.
  14. CsipcsiAnnus

Kedves Mamarygen és Toma!

Mea Culpa! Egyszerűen bepánikoltam, már a szemem folyt ki éjjel, de akkor sem találtam a 3. házat. Nem is tudtam, hogy kiváltottam a fp-ős boltból.
    Ez már csak azért is érdekes, mert rég nem férek a sapkás területen, és ott hagytam egy 5%-os tp bónuszt adó tárgyat, miközben van már jobb is :) Bocsánat, hogy dolgoztattalak.
    Még egyszer köszönöm, szép napot:
    CsipcsiAnnus

-BombadilToma- kedveli ezt.
  15. -Allied-

-Allied- Járnitanuló

Sziasztok van termény bonuszom 100% -os és aratáskor nem számolta be nekem az event növénynél

16. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ellenőrizd, hogy mire szól a terménybónuszod.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  17. -Allied-

-Allied- Járnitanuló

Termésbonuszom van

18. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Egy kicsit részletesebben kellene leírnod: miből gondolod, hogy nem hatott? Milyen földön arattál, hány növényt kaptál, és szerinted hányat kellett volna kapnod? A csatni aktív a gyémánt rekeszben?

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  19. -Allied-

-Allied- Járnitanuló

Bocsánat nem figyeltem a csatnira

-BombadilToma- és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. ^^Ayumi^^

^^Ayumi^^ Kivételes tehetség

Sziasztok!

A levelezésben nem látom az elküldött üzeneteket, csak azokat tudom megnyitni, amiket nekem küldtek. Ez egy ismert, javítás alatt lévő probléma vagy csak nálam van?
    Köszönöm a választ előre is.