Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. lili12467

lili12467 Fórumlakó

Nekem sem ad semmit.

2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia lili12467!
    ID szám megadása nélkül nem tudjuk megnézni, de azt javaslom, hogy írd fel az FP állást mielőtt beadod, és után nézd meg a változást. A különbözetet kaptad.
    Másik ellenőrzési mód: a farmkeret alsó deszkájának a közepén van egy zöld kis háromszög, arra katt, felnyílik és ott látod, hogy mennyi FP-t kaptál.
    Kérlek, írd meg, hogy melyik böngészőt használod, amelyikben a hiba felmerült.
    Ha módodban áll, próbáld meg másik böngészőben, és jelezz vissza kérlek, hogy a központba a hibajelzéshez meg tudjuk adni.

3. csendi1

csendi1 Törzsjátékos

Köszönöm szépen, hogy megnézted! nem mutatta, azért nem tudtam!

4. Havasi_Gyopár

Szia LelkesZsuzsa70!
    Mindnyájan megkaptuk, csak nem mindenkinél látszik a jobb szélen levő tartályban.
    Azt javaslom, hogy írd fel az FP állást mielőtt beadod, és után nézd meg a változást. A különbözetet kaptad.
    Másik ellenőrzési mód: a farmkeret alsó deszkájának a közepén van egy zöld kis háromszög, arra katt, felnyílik és ott látod, hogy mennyi FP-t kaptál.
    Megírnád, hogy milyen böngészőt használsz? Fontos lenne a központba küldendő hibajelzéshez. Köszönöm, ha megírod.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

Szia, kérlek írd meg, hogy melyik böngészőt használod a játékodhoz (amelyikben hibás volt a kapott FP megjelenítése).
    Ha lehetőséged van rá, megnézed másik böngészőben, és megírnád, hogy ott látszik-e?
    Fontos lenne a központba küldendő hibajelzéshez. Köszönöm.

6. tercsi

tercsi Járnitanuló

Sziasztok.
    Nagyon mérges vagyok magamra, figyelmetlenségből egy kattintással beadtam 3 mill. értékű növényt a nublonnál, akku persze csak 124 és sokat már nem is várhatok holnap 2-ig. Nem lehetne állítani valamit a zabra-masina étvágyán, hogy ne lehessen 3 milkó értékűt beadni, amikor éppen csak 90 akkuhoz valót szeretnék??? Tudom ez már veszett fejsze, vagy a nyele mindegy, majd legközelebb jobban figyelek. Vagy legalább visszakérdezne, hogy tényleg ennyit akarok-e beadni, ez a módszer más beadogatós játékoknál már működik. Minden esetre ez így nem jó, hanem nagyon bosszantó és gondolom más is járt már így nem csak én.
    Egyébként a kapott farmpengőt most nekem sem mutatta mint máskor, de én megnéztem lent a naplóban 90+1+1-et kaptam, szóval ráadásul még smucig is.

Más téma: 3 farmon játszom és nem vezetek naplót a dolgaimról, de időnként nagyon megfogyatkozik valamelyik tápom mennyisége ahhoz képest amennyinek emlékezetem szerint lennie kellene. Most éppen a pandáé kb.400 helyet csak 192 van és emlékezetem szerint mostanában nem voltak panda ólak kirakva. Hová tűnhetnek el a tápok?
    Ha lenne lehetőség utána nézni, kíváncsi lennék az eredményre, előre is köszönöm. tercsi ID: 1643102

7. emmucika

emmucika Járnitanuló

Köszike de én nem a gallérosgyíkot keresem hanem a smaragd varánusz lakot keresem a gallérosgyíkot én is tudom hol van de azért kösz

8. zsani_apja

zsani_apja Fórumőrült

Szia!
    Tessék parancsolni kérem szépen!! :D ;)
    Smaragd varánusz
    Bahás állat
    Szükséges szint: 1. baha szint
    Kategória: hüllő
    Pajtaérték: 5.546
    Tenyészthető: nem
    Terményese: nincs
    Táp hozzávalója: 1 db pillangó, 2 db acai bogyó, 3 db papaya
    Táp keverési ideje: 15:00 perc

Smaragd varánuszlak

Gazdaboltban NEM megvehető.
    Szükséges szint: 1. baha szint
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .....................................
    NévTulajdonságok
    .......................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]Smaragd varánuszlakTermény: 1 db Smaragd varánusz
    Érési idő: 21:00 óra
    Tapasztalatpont: 400 BTP
    Trágya mennyisége: 5 db
    -2019. március
    eventnyereményként
    - Ólválogatásban szerepelt.
    .

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  9. Havasi_Gyopár

Szia emmucika!
    Elnézést, de amelyik írásodban megadtad az ID számodat, ott gyíkot emlegettél:
    upload_2020-11-17_21-8-56.png

Arra jogosult kollégám időközben ellenőrizte, és megállapította, hogy ezen a farmon nincs smaragd varánusz lakod.

zsani_apja kedveli ezt.
  10. -emmucika-

-emmucika- Járnitanuló

Köszike hogy ezt elküldted nekem de ezzel még nem kaptam vissza smaragd varánusz lakot mert én arra lennék kíváncsi hogy hova tűnt el..

11. Havasi_Gyopár

Szia!
    Ami nem volt, az nem tűnhet el.
    A kollégám tüzetesen ellenőrizte, és megállapította, hogy nem csak most nincs, hanem nem is volt.
    Kérlek fogadd ezt el, de amennyiben nem vagy elégedett a válasszal, jogodban áll írni a supportra, de mivel ők is ugyanezt tudják majd megírni, mert ez az igazság, így nem látom sok értelmét.
    A supportot így éred el, a lenyíló ablakban az Általános kérdés sort válaszd:

-ágianyu33- kedveli ezt.
  12. cyrano56

cyrano56 Fórum-zöldfülű

Szia,93db Nublion akkum volt. 2x25db-ot leadtam és nem kaptam érte farmpengőt. Légy kedves megnézni,mi lehet az oka.Köszi

13. -dudoloteve-

-dudoloteve- Törzsjátékos

Én szintén nem, az aksikat leemelte, farmpengőt nem adott.

Tyúkanyóó kedveli ezt.
  14. Tyúkanyóó

Tyúkanyóó Utánpótlás-írogató

nekem is ugyan ez a problémám

15. .hangyóca.

.hangyóca. Haladó

Sziasztok!
    Igaz, hogy a felugró ablak nem jelenik meg, de ha lenyitjátok alul középen a kis nyilat, láthatjátok, hogy a rendszer jóváírta a farmpengőket.

jófarmerlány kedveli ezt.
  16. nemethnelzsuzs02

nemethnelzsuzs02 Kivételes tehetség

Nem írja ki a játék az alábbiakat
    - mennyi TP kell még szereznem a következő szintig
    - mit és mennyi ideig csinál a répás almás csatni
    - ue répás kenyér
    - stb

17. Havasi_Gyopár

Szia nemethnelzsuzs02!
    Kérlek csinálj légyszíves egy alapos géptakarítást, mert ezek a jelenségek azzal meg kell, hogy szűnjenek.

18. Csőrike2011

Csőrike2011 Utánpótlás-írogató

Sziasztok,
    nem tölt be a játék....megvan a keret,de totál fekete az egész.Nálam van a hiba ?
    Köszönöm

19. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Kuzdern kedveli ezt.
  20. Csőrike2011

Csőrike2011 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen a gyors választ.

Kuzdern és Kékmadár1 kedveli ezt.