Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    A főfarmon nullpercezel? Mert csak onnan jön a felröpi. :)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. -Szemecske-

    -Szemecske- Junior szaki


    Köszike! Ezt benéztem :-( .
     
  3. veronika011355

    veronika011355 Junior szaki

    T. Modik, problemam van a banki oldallal. Uj hitelkartyam van, a regi lejart es az ujat nem fogadjael. Az allapotnal azt irta töröljemaz adataimat es a meglevö csomagokat, törölte, semmi nem valtozott a fizetesben es atetejebe meg apremium tagsagot is törölte vagyis nem fog meghosszabodni. Mi a teendö ?
    veronika011355 ID339692212
    elöre is köszönöm
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    amennyiben törölted a régi bankkártyás adataidat és az új kártya adatokat nem sikerült felvinned egy ki/be lépést követően sem, akkor kérlek keresd fel a Supportot, ebben a kérdéskörben mi nem tudunk itt a Fórumon segíteni Neked.
    A Supportos bejelentésben olyan e-mailcímet adj meg, amit rendszeresen olvasol.
    Ha a bejelentés beküldésénél problémába ütközöl a "nem vagyok robot" igazolásakor, akkor állíts át a képernyőméretet a CTRL és - gomb, vagy a CTRL és egérgörgő segítségével (természetesen a bejelentés elküldése után visszaállíthatod a jelenlegire, CTRL és + gomb, vagy a CTRL és egérgörgő segítségével).
    A Supportról itt olvashatsz bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

    A biztonságosabb internetes bankkártyás vásárláshoz a bankok bevezettek erős Ügyfél-hitelesítést, ha esetleg az okozta a problémát az új kártya felvitelénél, hogy ezeket a jelszavakat, azonosítókat nem ismered, akkor a bankodat szükséges felkeresni, ebben ők tudnak segíteni Neked.

    A közvetlen bankkártyás fizetés mellett van más opció is a vásárlásra, többen használják ezeket a Játékosok közül - nézz körül, hátha vmelyik megoldás lehet átmenetileg számodra is:
    - az egyik a Paysafecard (PSC), amit Postákon, illetve bizonyos benzinkutakon lehet beszerezni, itt találsz egy térképes keresőt:
    https://www.paysafecard.com/hu/ertekesitesi-pont-megtalalasa-1/
    Érdemes az oldalon az általános tudnivalókat is elolvasni róla.
    Itt találsz információt a PSC-vel történő fizetés menetéről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paysafecard.2301/
    - a másik megoldás a PayPal-lel történő fizetés lehet (itt is bankkártyával fizetsz, csak közvetetten), ezen megoldásról itt olvashatsz, ha nem ismered még: https://www.paypal.com/

    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  5. veronika011355

    veronika011355 Junior szaki

    Köszönöm, igazad volt, a bank kerte az erös Ügyfel hitelesitest, igy sikerült a tranzaktio.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  6. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Sziasztok! Nem tudom törölni a területen lévő kis kockákat, ha kézzel szedem le, a nagyobbakat sem tudom a munkásokkal kitenni. Ki-beléptem, több böngészővel megpróbáltam. Megnéznétek mi az oka?

    Gazda: ktamás ID: 18468436
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.24, 13:34
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    természetesen szívesen benézek Hozzád, de ehhez szükségem van a Farm nevedre és Farm ID-ra.
    Böngészős játéknál javaslom a Gyorsítótár törlését belépés előtt.
    Várom az adatokat az ellenőrzéshez!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Időközben pótoltam, elnézést, hogy lemaradt.
    Köszönöm, most ismét működik.

    Lehet, hogy rövidzárlat, de hogy kell törölni a Gyorsítótárat?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.4.24, 13:57
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    örülök, hogy rendbe jött időközben.

    Gyorsítótár, Cookie-k / Sütik törlése böngészőkben az alábbi módon történhet: jobb felső sarokban találod a három pontot egymás alatt:
    upload_2024-4-16_15-3-35.png
    Ha erre kattintasz feljön egy ablak, abban keresd meg a fogaskereket - Beállítások menüpont.
    Ekkor feljön egy újabb ablak, ebben a baloldali oszlopban kattints az Adatvédelem / Biztonság menüpontra, s ezen belül fogod megtalálni a lehetőséget:
    upload_2024-4-16_15-5-18.png
    A képek Chrome böngészőben készültek, de hasonlóan találod meg a többi böngészőben is.
     
  10. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Köszönöm szépen.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.24, 14:32
    Dolphin kedveli ezt.
  11. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Sziasztok!

    Van egy megjelenítési problémám. Mind böngészőben, mind kliensben jelentkezik. A Víztartályt feltöltés után is üresnek mutatja a játék. Takarítás, kliens újra installálás,(nem részletezem a manőver leírását itt, mert már így is regényt írtam) mindezek utáni újraindítás mit sem segít. Lehet, másnál is előfordul? Kérlek nézzetek utána, mert engem kissé zavar, hogy kétszer kell ránéznem a tartályra, hogy fel töltöttem-e.
    [​IMG]

    Gazda: kigyo51 ID: 16990724