Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Én is jöttem nagy boldogan, még piac előtt, hogy a tegnapról maradt 100%-os bónuszból még a holdra is jut, de hát ezt - úgy tűnik - megette az éjszaka. o_O Pedig a szombat 00.00 óra, az már megvolt. Talán nem erre gondolt a költő... :eek:
     
    mamszi5107 kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy a telihold event mikor fog elindulni? Mert jelenleg lakat van minden területen sajnos.

    A választ előre is köszönöm, szép hétvégét kívánok mindenkinek!
     
    Swartsch és Luminary kedveli ezt.
  3. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,

    Sajnos kicsit csúszik a kapunyitás. Itt olvashattok róla bővebben:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/telihold-event-rövid-időtartamban.24839/#post-1383626

    Megértéseteket köszönöm:)
     
    Swartsch és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  4. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem zavarsz és játékostársad lényegében megválaszolta a kérdésedet. Nem véletlenül lehet különböző árkategóriában pc-t, laptopot venni. Számít a processzor, a RAM, videókártya, hálózat és nem utolsó sorban a karbantartása a számítógépnek. A böngészőket be lehet úgy állítani, hogy kilépéskor törlődjenek az előzmények illetve a cookie-k (sütik).
    Ha, gyakori a lassulás - nehezen töltenek be az oldalak - érdemes az internetszolgáltatónál is érdeklődni, hogy van-e magasabb csomagjuk és lehetséges-e váltani. Amennyiben wifi router van használatban, az is egy lehetséges hibaforrás, hisz nem olyan teljesítménnyel kapjuk a jelet, mintha kábellel csatlakoznánk a hálózathoz. Az sem mindegy, hogy hány eszköz csatlakozik a routerre és éppen mennyire terhelik le az otthoni hálózatot. Sok-sok összetevője van a gyors és stabil működésnek.
    További jó játékot kívánok.:)
     
    kigyo51, kbetti9393, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  5. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Sziasztok!

    A hajón tegnap óta egy tételt nem tudok visszavonni, hogy új ajánlatot tudjak tenni
    Ezüst akácia XXL
    Gép van takarítva
    Ami érdekes utána lévő tételeket engedi.

    Ki tudnátok szedni, ezt a tételt?
    Úgy is próbáltam, hogy csak az maradt ott, és semmi

    ID: 28659077

    Köszönöm!
     
  6. kbetti9393

    kbetti9393 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Az egyik Platán fámat miért nem tudom elküldeni ajándékba az apukám farmjára??? Pedig bent van a raktáramban, de nem jelenik meg az elküldhetők között. A küldés működik, mert egy tojásfát elküldtem apukámnak, és azt meg is kapta. Csak ez a fránya Platánfa akadékoskodik.
    Gazda: kbetti9393 ID: 19838141
     
    Utoljára szerkesztett: 27.4.24, 13:47
    kigyo51 kedveli ezt.
  7. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    A platán fa még új fa, egyelőre most nem lehet küldeni.