Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Synodendron

Synodendron Utánpótlás-írogató

Nálam idáig még nem volt.

vihence kedveli ezt.
  2. Hermione72

Hermione72 Fórumszaki

Szia!
    Ezt a hibát ma tapasztaltam először, pedig gyakran járok a piacra. Jó lenne ha gyorsan kijavítanák, elég idegesítő.

wrola, Synodendron és vihence kedveli ezt.
  3. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok,
    jeleztük a hibajelzéseteket a központ felé.
    Sajnos egyikőtök sem adta meg a kötelező adatokat (amit oly sokszor írtunk már, hogy minden hibajelzéskor, segítségkéréskor meg kell adni), így ezt kérjük, hogy pótoljátok, mert szükség van rá a vizsgálathoz:
    - kliensben vagy böngészőben tapasztaltátok a problémát
    - Farm név és Farm ID.
    Várjuk az adatok pótlását, köszönöm!

marcsi5556, aida2330 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  4. Hermione72

Hermione72 Fórumszaki

Szia!

Kliensben játszom
    Farmnév: Hermione72
    ID:14105287

5. hunorkám2

hunorkám2 Törzsjátékos

Igazatok van, erről megfeledkeztem. Köszönöm!

Dolphin kedveli ezt.
  6. parrahviki12

parrahviki12 Rutinos

Én sem maradtam ki a sorból, nálam is ugyan ez a helyzet, a piacomon folyton visszaugrik minden az elejére, ami "kissé" idegesítő!
    Kliensben játszom.
    parrahviki12
    ID 16443381

GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. Dolphin

Szia,
    a probléma úgy tűnik Mindenkinél jelentkezik, a Központ már vizsgálja, dolgozik a javításon.
    A keresőbe be tudod írni a keresett állat/növény nevét, úgy nem kell lapozgatni hosszadalmasan. Ha meg bent vagy állat/növény kínálatában, akkor tudsz lapozgatni az állat/növény ajánlatok között a lap tetején található jobbra-balra nyíllal.
    Az átmeneti időre ezeket tudom javasolni.
    Megértésedet és türelmedet köszönjük.

8. Zsanci80

Zsanci80 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

A csatolt képeken látható hibával kapcsolatban szeretnék segítséget kérni:
    User ID: 21073034

A probléma bejelentkezés után néhány másodperccel jelentkezik, még mielőtt betölt a játék. Böngészőből és klienssel is próbáltam, ugyanúgy előjött a probléma.

Köszönöm szépen.

Csatolt fájlok:

9. Dolphin

Szia,
    vélhetően volt egy rövid idejű leszakadása a Játéknak. Én most nem tapasztalok problémát, kérlek, próbáld meg Te is újra.
    Megértésedet köszönöm!

-ágianyu33- kedveli ezt.
  10. tyutyika2005

tyutyika2005 Utánpótlás-írogató

Szia! Ezen a farmomon hóember szezont jelez nem tudom baj vagy nem de szólok

11. kolaci

kolaci Törzsjátékos

Igen nálam is előfordul hogy nem tudok belépni. Pedig én is Chrome böngészőt használok. A gépem se rossz 6 -os videókártya van benne, állandóan takaritom a rendszert. A múlthéten farmeramázás közben elkékült a kijelző és újra kellett rakni az egész gépet.

12. varga1234

varga1234 Fórumelemző

A gépem jó valami állandóan rossz mióta váltottunk ,most se jó