Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ricsi1

Ricsi1 Utánpótlás-írogató

Köszönöm sikerült learatni.

2. -kata1939-

-kata1939- Fórumlakó

Van több nemesitett növényem de ott semmit nem mutat.Az előbb olvasta egy választ, hogy a kitevőknél minden mozog nálam is és a válasz az volt, hogy ugy is marad. A berakott olak is mozognak .Az is ugy marad? -kata1939- voltam.

3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

mnkm kedveli ezt.
  4. mamszi5107

mamszi5107 Fórumszaki

Szia!
    Köszönöm a választ.
    Az ablak animáció ki van kapcsolva, ennek ellenére is mozog minden, még a felhőn is. Remélem januári kezdésre megoldódik
    ez a probléma a többivel együtt. :):)

rjolka és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

Szia!
    Már több választ is kaptál, elolvasnád azokat is?
    A nemesítéssel kapcsolatban:
    Nem tűntek el a nemesített növényeid, hanem nem tudod most használni ezt feladatot a farmodon.
    Minden eddigi nemesítésed látható az ellenőrző panelen.
    Nehéz előcsalogatni a nemesítendő növényt a tanyaház részlegében.
    Később nézzél rá, hogy változott-e a helyzet.
    Unity módban most estefelé nagy a terhelés, emiatt állhat elő ez az állapot.

6. ada77201

ada77201 Fórumlakó

Éjszakás vagyok és ma még nem tudtam belépni nagyon szomorú vagyok így elvesznek a napi belépéseim? Nem tölt be a játék hiába próbálom :-:)(>:(:mad:

gemini1973 és marcsi5556 kedveli ezt.
  7. Havasi_Gyopár

Szia ada77201!
    Sajnálom, hogy nem tudtál még belépni, és így megszakad a napi belépés sorozatod.
    14 óra előtt Flash-ben lehetett játszani, lehet, hogy tanácsosabb lett volna akkor belépni Rackó ajándékáért.
    Tisztítást is végeztél?
    Próbálkozz tovább, de olvastam egy játékosi topikban, hogy okos telefonról próbálta, és simán be tudott lépni.

ada77201 kedveli ezt.
  8. ada77201

ada77201 Fórumlakó

Köszönöm de írtam,hogy éjszakás vagyok és nem mindig tudok a fórumon fent lenni,hogy időbe tájékozójak így aludtam akkor még biztosan :) és igen telefonról sikerült is belépnem de csak az ajándékra volt időm akkor már csak de azt sikerült is begyűjtenem köszönöm

Havasi_Gyopár és BackOffice kedveli ezt.
  9. vm68

vm68 Kivételes tehetség

Segítséget szeretnék kérni
    Nulpercezni szeretnék a krókusszal.
    Eddig működött, semmit nem állítottam el.
    Tegnap benéztem az üvegházba az unity alatt ,de semmit nem csináltam. Lehet hogy nem kellett volna?

Gazda: vm68ID: 15436859

10. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Munkatársam ellenőrizte:
    Hiányzik egy bónusz a rekeszekből.
    A szupertrágya imádat bónuszt tedd be a nemesítés rekeszbe, és már 0 percezhetsz.

-ágianyu33-, Kuzdern és vm68 kedveli ezt.
  11. vm68

vm68 Kivételes tehetség

köszönöm, eskü nem vettem ki.

12. farmeres53

farmeres53 Fórum hercege

Szia! A tejsékes eventtel lenne 1 kis gondom! Elvégeztem a 6. feladatot. Számításaim szerint eddig 62 csillagot kaptam. ebböl kiváltottam a felhőt és a vaniliás cső dekort.ez 32 csillag 30 maradék csillagnak kellene lenni, de csak 20 db van.Én számoltam rosszul vagy nem jó az even kiírás? Légy szíves nézd meg mi nem stimmel!? Köszönöm id: 21356122

13. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    6 pálya elvégzésével 52 csillagos érmét lehet szerezni, nem 62 db-ot.
    8+6+8+10+12+8=52

farmeres53 kedveli ezt.
  14. farmeres53

farmeres53 Fórum hercege

Bocs a csillagos érme és a csillag is más ,felületes voltam és már siettetném a dolgokat!

BackOffice kedveli ezt.
  15. rozsika1950

rozsika1950 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Segitséget szeretnék kérni! Befejeztem az otthon ülök eventet és nem tudom a felhöben aktiválni!
    Rákattintok az üres elemre és egyetlen egy dekor sem jelenik meg amit belehetne rakni.Nem tudok rájönni mi as hiba!
    Előre is köszönöm a segitséget!
    Farm neve:rozsika1955 ID:17562926

16. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Az a felhő nem tematikus, vagyis azt teszel rá, amit akarsz. Ha nem ad ki semmit, amit rátehetnél, akkor nincs a pajtádban olyan dekor, ami felhőre tehető. Vagy beszedsz hármat a korábban valahová kitett 1x2-es kitehetőid küzül, vagy vehetsz a gazdaboltban Golfpálya dekort, bár az kicsit drága (500 000 CSP). Szerezhetsz plusz 1x2-es dekorokat a Tejshake eventből is, hosszú távon pedig a Telihold nyitva tartása idején kiválthatsz Múmiamedve kitehetőket ilyen esetekre.

vm68, Kuzdern és Kékmadár1 kedveli ezt.
  17. Kékmadár1

Szia!
    Ez azt jeleni nincs a raktáradban megfelelő méretű (1x2) dekortárgy.

-Ha nyitva van a teliholdas kert, event idején Jack boltjában tudsz kiváltani múmiamedve dekortárgyat, ami megfelelő méretű és feltehető a felhősorra.
    -Most, a gazdaboltban, a golfpálya nevű dekort tudod megvásárolni, de ez nem túl olcsó.
    -A farmodon is körülnézhetsz, van-e kitéve 1x2 dekortárgy, amit érdemesnek tartasz törölni és a felhőre tenni.
    -Cserenapok alkalmával is van lehetőség 1x2 tárgyak beszerzésére.

vm68 és Kuzdern kedveli ezt.
  18. rozsika1950

rozsika1950 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen a segitséged.Levettem dekorokat és megoldódott a probléma!

Kuzdern és Kékmadár1 kedveli ezt.
  19. ptoncsi

ptoncsi Fórum-zöldfülű

Kedves Segítők! Arra lettem figyelmes, hogy az "Alap szezonkupa" 23 óránkét csak a betakarításához tartozó TP-t adja, a II-es szintű TP-s ládát nem. Várom mielőbbi segítségüket!
    Gazda: ptoncsi ID: 44706285

20. Kékmadár1

Szia!
    A szezonkupa csak szezon idején adja a + jutalmat, a ládát.
    Jelenleg nincs szezon, de néhány nap múlva kezdődik a következő szezon.
    Az indulása után ismét adja majd a ládát.

Szezonkupa I-IX dekorról
    Neve
    ...........................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függően
    (szezontól függetlenül adja)
    A 2020-as FŐszezonok idején adott plusz ajándékA tárgy méreteKihelyezhető
    Alap szezonkupa[​IMG]2.23:002500 1 db TP-s láda II1x1Minden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kísértet-szezon.20132/