Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. juliska7070

    juliska7070 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Gazda: juliska7070 ID: 37582026
    Nem enged be a játék a kerge kertbe, a többi rész működik. megoldható esetleg?
    Köszönöm!
     
  2. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám végzett egy kis ellenőrzést a farmodon.
    Minden terület gond nélkül bejárható. Chrome böngészővel nem volt gond sehol a területváltás, simán működött a Kerge kert is. Próbálj meg most ismét belépni!
    Érdemes lenne az internet sebességedet is ellenőrizni.
    További sikeres játékot kívánunk!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. baltha54

    baltha54 Járnitanuló

    Ma reggel a korábbi eventkor kapott lencse jóváirásra került, de 2 db -ot irtak jóvá, szerintem ennél sokkal több volt. Köszönöm aha megnézik. ID: 1865723
     
  4. Borka68

    Borka68 Haladó

    Teljesen élvezhetetlen a játék ismét. Megint olyan, mint a csiga. Tegnap este már nem tudtam belépni, többszöri próbálkozásra sem. Ma a tenyésztős minievent beadásakor már 3x próbálom leadni a beadandót, mindig lefagy. :(
     
    borderland57 kedveli ezt.
  5. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    [​IMG]
    Ezt hogy lehet megmagyarázni? Kilépés, sütik törlése majd belépés és az előzetesben leírtakkal szemben ezt kaptam. Amikor abbahagytam a repülést pont a felénél (azaz 22 repülésnél) tartottam. Hiába van 31 Bióüzemanyagom, nem csinál semmit. Farm név : franyo121 ID : 36281016
     
  6. Atix7

    Atix7 Fórum-zöldfülű

    Egész héten nem játszottam, csak tápot kevertem, mivel a játék nem úgy működik mint ahogy a kezdetekben, vagy akár 1 éve. Most próbáltam volna elkezdeni a tenyésztős eventet. Nagyon nehezen be tudtam lépni, szerencsére el tudtam kezdeni az állatok tenyésztését, de sem vásárolni, sem pedig denevér barlangot kitenni nem enged ismét. Atix7, ID: 5869853
     
  7. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm a türelmedet.
    Kollégám ellenőrzése szerint tegnap :

    2024.05.02. 04:24:42 - 1978 db lencse - 39.560 CSP értékben,
    2024.05.02. 04:24:42 - 1978 db lencse - 57.360 TP értékben,
    2024.05.02. 04:24:42 - 1 db teleszkóp - 5.053 CSP értékben,
    2024.05.02. 04:24:42 - 1 db teleszkóp - 3.790 BTP értékben,
    2024.05.02. 04:24:42 - 1 db teleszkóp - 3.790 TP értékben,
    2024.05.02. 04:24:42 - 217 db eventnövény - 1.085 CSP értékben,
    2024.05.02. 04:24:42 - 217 db eventnövény - 1.519 TP értékben került átváltásra.

    A mai nap már csak a maradék 2 db lencse beváltása történt meg.

    2024.05.03. 03:38:31 - 2 db lencse 40 CSP értékben
    2024.05.03. 03:38:31 - 2 db lencse 58 TP értékben.

    További jó játékot kívánok! :)
     
  8. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrzésem szerint a 2. Futam 9. feladatáig jutottál a haladási sávban. Az üzemanyagok keverése után biztos tovább tudsz repülni, nekem sikerült volna.
    (a kép nálad készült)
    upload_2024-5-3_11-16-55.png

    Sok sikert a további repüléshez:)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem hoztál adatokat, így érdemben nem tudok segíteni.
    Általánosságban a szokásos Ccleaneres takarítást, frissítést, gép ki/be kapcsolását, modem kikapcsolását, pihentetését illetve az internet sebességének az ellenőrzését tudom javasolni. Amennyiben wifi routert használsz érdemes legalább a játék ideje alatt kábellel csatlakozni a hálózathoz. Ha, böngészőben játszol próbálj klienssel belépni, sokkal kevesebb memóriára lesz szüksége a gépednek a játékhoz. A böngésző váltás is segítség lehet, sokan használják pl. a Brave böngészőt és jó tapasztalatuk van vele.
    Hasznos tanácsokat olvashatsz Ableotory TL javaslatában is, amit a linkre kattintva tudsz elolvasni:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

    Amennyiben további segítségre van szükséged, kérlek hozd a farmnevedet és a farmod ID számát.
    Köszönöm:)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrzésem alapján nincs alap Denevérbarlangod, így azokat a fejlesztett ólakat nem tudod területre kihelyezni, amivel rendelkezel. Minden esetben a fejlesztést csak alap ólra lehet rátenni. Az Erdei tisztáson a Vadaskertben van egy darab piros denevérbarlangod, ha kiveszed, akkor meg fog jelenni az 1 db alap denevérbarlang a raktáradban. A Teliholdas világ nyitvatartása alatt Jack boltjából tudsz további ólakat beszerezni, illetve cserenapkor érdemes a kínálatot böngészni.
    A Szédült szántón a Vadaskerteket ellenőrizd, mert elfogyott a pók, illetve kutyatápod, így azt sem tudod elindítani. Vedd ki azokat az ólakat, amit nem tudsz táppal ellátni!
    Nem tapasztaltam az általad jelzett problémát, gond nélkül lehetne dolgozni a farmodon, folytatni az ólak rendbetételét, etetést.
    Érdemes egy Ccleaneres géptakarítást elvégezni, ha legközelebb ilyen problémába ütközöl, illetve előtte F5-tel frissíteni - az is sokat segít időnként.
    Próbálj ismételten belépni, remélem sikerrel jársz! :)
     
  11. Lótifuti05

    Lótifuti05 Utánpótlás-írogató

    Már megint nem lehet belépni!!!!!!!!!!!!!!!
     
  12. kubota12

    kubota12 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Vadasparkot szeretnék venni... Létezik olyan akció amiben kedvezményesen juthatok hozzá?
    Köszönöm a választ!