Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    kb. 20 perc után nagy nehezen beengedett. Nem merek még egy kört elindítani szupitrágyával mert nem biztos hogy vissza tudok jönni. Mikor lesz már hogy hiba nélkül lehet játszani?

    A másik farmomra már be sem enged. error-error. Azt hiszem itt vége az eventenk.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.4.24, 05:18
  2. hanny65

    hanny65 Járnitanuló

    már be sem enged
     
  3. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    A szolgáltatás nem érhető el, zéró /nulla méretű az objektum feliratot kapok kliensen
     
  4. farmerSS

    farmerSS Fórum biztosa

    A kicsin bent voltam, tudtam ténykedni, de a nagyra már közel fél órája nem tudok belépni. Ha kilépsz, nem enged vissza.
    Most sikerült belépni.
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  5. Edythke

    Edythke Fórumlakó

    Végre sikerült belépnem, de az egyik területről a másikra nem lehet átmenni, csak a százalékot számolja. Az meg milyen megoldás hogy ha nem lehet belépni akkor írni se lehet a fórumba? >:(
     
  6. kbetti9393

    kbetti9393 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    A játék nem elérhető!! Ezt írja ki. B@szus.
     
  7. kbetti9393

    kbetti9393 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Én épp most simán beléptem Brave böngészővel. Megy a játék rendesen.
     
  8. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Most engedett be, próbáld meg
     
  9. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Sziasztok!

    Én épp most simán beléptem Firefox böngészővel. Látszólag minden oké. Lehet területet is váltani.
     
  10. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Volt tegnap este egy rövidebb ideig tartó leállás, de szerencsére a Központnak sikerült a felmerült hibát rövid időn belül orvosolnia.
    Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért!

    További jó játékot Mindenkinek,
    a Farmerama csapata
     
    -ágianyu33-, Sali~*.* és aida2330 kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Fórumot olvasni tudod minden esetben, akkor is, ha a játék nem elérhető, mentsd el a fórum linkjét a kedvencek közé, s akkor keresned sem kell:
    https://board-hu.farmerama.com/
    Ahhoz, hogy írni tudj, ahhoz bejelentkezve kell lenni a fórumon, ezt már eléred akkor is, ha a játék képernyője megjelenik (mondjuk talicskáznak a birkák), akkor a keret alján található Fórum feliratra kattintva bejutsz a fórumra:
    upload_2024-4-26_6-27-10.png
     
    -ágianyu33-, Sali~*.* és aida2330 kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    aida2330 kedveli ezt.
  14. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    szia nem de tudod akkor köszönöm szépen a gondolat olvasást igen még midig ott van ! egyszer csak a játék mesterek kiveszik vagyis javitják ellöreis kösszönöm !eza játékon bellül van ezért godolttam hogy a képet beillesztem majd csak megoldják már és köszönöm !
     
  15. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Nem tudom, hogy jó helyre írom-e, de érdeklődnék, hogy nem lehetne ezt a sok reklámot a mozi felületére tenni? Szerintem mindenki jól járna ebben az esetben, akinek kellene kis FA megnézné, aki meg nem akar reklámokat nézegetni nem nézné! Amúgy is sok éve nincs a moziban semmi sem! (Én emlékeim szerint 5 vagy 6 évvel ezelőtt láttam ott egy élelmiszerlánc reklámját.)
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Mozi a magyar játékban már régóta nem működik.
    A ma délelőtt lezajlott karbantartást követő belépés óta nincsenek már reklámok.
    További jó játékot!
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A ma délelőtti karbantartást követően a reklámfelület már nem zavarja tovább a játék felületét.

    Köszönjük a türelmeteket, további jó játékot Mindenkinek,
    a Farmerama csapata
     
    .dina1., margot1964, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.