Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. fedélnélküli

    fedélnélküli Fórum-zöldfülű

    Szép napot kívánok! Esetleg tudnál ajánlani szakembert, céget? Vagy ez a reklám helye miatt lehetetlen?Köszönöm.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos, így van.
    Valóban nem ajánlhatnék senkit.
    Próbálj esetleg a Törzsasztalon lévő topikok valamelyikében tanácsot kérni, bár lelevelezni csak farmposta útján tudnátok.
    Itt a fórumon reklámnak mínősülne.
     
  3. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Köszönöm szépen.
     
  4. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Két gondom van, de ezen a farmon csak egy. Bagolyban kért egy gazdatárs segítséget, de valami okból nem tudok válaszolni. Megnéznétek, hogy hol hibázom? ID:1588994
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia itt is.

    Miért nem tudsz válaszolni a gazdatársadnak?
    Nem megy el a levél, nem kapja meg a válaszodat, vagy mi a gond?
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ne lépkedj ki- be.
    Lépj be a játékba, és lépegess a területek között.

    Adj időt az adatbázisoknak, hogy betöltődjenek.
     
    Swartsch, barbi021951 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Úgy tűnik ideiglenes hiba lehetett, már sikerült. Köszönöm.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nagyon örülök, hogy megoldódott.
    Köszönöm, hogy visszajeleztél. :)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  9. fedélnélküli

    fedélnélküli Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen.
     
    Othep kedveli ezt.
  10. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Szia! Sziasztok!
    Nálam a következő probléma merült fel, de lehet hogy csak nálam.
    A piacnál , ha rákattintok valamire, vissza ugrik az elejére, és kezdhetem az elejéről a keresgélést. Nem akkora gond, de kellemetlen, és időt rabló.
    Farmnév: konerzsi58 ID :9268145
    Szép nyári napot !
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    sajnos a probléma több napja fennáll, a Központ felé jelzésre került. Arról egyelőre nincs információnk, hogy mikor kerül javításra.
    A keresőbe be tudod írni a keresett állat/növény nevét, úgy nem kell lapozgatni hosszadalmasan. Ha meg bent vagy állat/növény kínálatában, akkor tudsz lapozgatni az állat/növény ajánlatok között a lap tetején található jobbra-balra nyíllal.
    [​IMG]
    Az átmeneti időre ezeket tudom javasolni.
    Megértésedet és türelmedet köszönjük.
     
    Swartsch, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Köszönöm gyors válaszod, akkor türelmesen várakozok.
    www.tvn.hu_d90aad297278bc62dd07a4d68b1d736eg.gif
     
    Dolphin kedveli ezt.
  13. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. Az történt, hogy elültettem Harangvirágot. Kb. 10 perce még ott volt. 2 óra 39 perc volt még addig, hogy beérjen. Trágya és víz volt rajta. Átmentem a gyopárosra az előbb és amikor vissza kerültem a szédült szántóra... Nem voltak ott az event növényeim!!! >:( Most üres földkockák vannak ott. Ami viszont eltűnt elültetett event növény, az hiányzik a pajtából! Segítsetek légyszíves! Köszönöm! Nincs felesleges szupertrágyám arra, hogy most a maradék növénnyel újra próbálkozzak! ID: 34380707 Név: Calibaby01 Update: Újra vetettem, mert dolgom van. De, így kb. 2 óra mínuszból indulok. :mad::cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 15.4.24
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    sajnos azt nem tudjuk ellenőrizni, hogy mi volt a földedbe vetve és mikor volt a vetés. Amire gyanakodni tudok, hogy a vetés / öntözés után túl gyorsan léptél másik területre, túl gyorsan léptél ki a játékból és a szerverig nem jutott el az információ, ezért találtál üres földeket a területen.
    Amit látok, hogy a Szédült szántón ma 2024-04-15 11:14:50-kor arattál utoljára.
    Sok sikert az 5. küldetéshez, reméljük a 24 óra elegendő lesz arra, hogy letermeld a szükséges növény mennyiséget. Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, kigyo51 és Sali~*.* kedveli ezt.
  15. TOPI41

    TOPI41 Kivételes tehetség

    A farm pengő csikom nem mutatja amegnyert pengőimet Kérlek segíts Válaszod nagyon várom ID 4583338
     
  16. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Szia! Hát, így nem lettem okosabb. Sehová nem léptem! Minimum 1 órát itt volt megnyitva a farm. Ment is szépen lefelé az idő. Aztán unalmamban beléptem a gyopárba. Ez, már nem az első eset, hogy ez miatt írok. Igen, kb. akkor arattam és utána vetettem. Úgy jött ki a kb. 2 óra mínusz. Nyilván nem fogok 0-24-ben itt ülni. Vásárolni, meg pont az ilyen hibák miatt nem vásárolok már. Inkább elengedem ezt az eventet (is). De, azért köszi a választ! Szép napot!
     
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Gyopárnak van egy ilyen sajátossága... Sokszor (nem mindig) fordul elő, hogy az utoljára meglátogatott területen végzett tevékenységek a Gyopárról visszatérve mintha meg sem történtek volna - mindegy, mennyi időt töltesz ott, ha egyből a Gyopárra mész, bukó lehet. Sajnos sok hasonló szinkronizálási probléma van a játékban...
    Viszont ha a Gyopár előtt belépsz egy másik területre, akkor ez már nem fordul elő. Én pl. mindig belépek a Szántóra vagy a Kergére, mielőtt felmennék a Gyopárvölgybe.
     
    Calibaby kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    olyan nincs, hogy Farmpengő csík, így kérlek pontosítsd, hogy mire gondolsz. Csík egyedül a tapasztalatpontokhoz van mind a farmos területeken (TP), mind a Bahás területeken (BTP) és a Gyopárvölgyben (ATP).
    A Farmpengő készletünket a Farmárudában láthatjuk, a jobb felső sarokban az X mellett.
    Köszönöm, ha pontosítod a problémát.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  19. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Szia! Igaz, nem egyből mentem a gyopárra, hanem kb. 1 óra múlva. De lehet, hogy akkor is ez történik. Azt amúgy megfigyeltem, hogy valami azóta nem okés a játékkal, amióta kiváltottam a gyopárvölgyet. Mindenesetre köszi a választ!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  20. -Szemecske-

    -Szemecske- Junior szaki

    Sziasztok! Légyszíves nézd már meg miért nem jön kesztyű 0 percezek, mégsem?

    -Szemecske- ID:30023877