Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -JulCsiKa-

-JulCsiKa- Fórum-zöldfülű

Köszönöm, az előbb kaptam meg őket éppen.

2. évaauth

évaauth Haladó

Jó reggelt!
    A növények vetésekor változatlanul lefagy a játék.Egy farm "rendbetételénél" 3x kell újraindítani az egészet.A víztartályt pedig üresnek mutatja, holott tele van.
    Nem az internetemmel van baj, mert egyébként a fákkal ,állatokkal , dekorokkal jól működik.
    Köszönöm!
    évaauth ID: 11581979

3. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kollégám benézett a farmodra.
    Az ellenőrzés pillanatában a Víztartályod valóban mutat némi vízhiányt, ahogy látszik:
    upload_2024-4-21_12-27-12.png

A fagyással kapcsolatban annyit mondanék, hogy én klienssel játszom, és amikor aznap először aratok, vagy hosszabb tálcán üdültetés után először aratok, akkor valóban sokáig (1-2 percig is talán) valóban csak a napraforgók látszanak.
    De én hagyom, türelmesen kivárom, amíg learatódik, nem lépek ki a játékból, nem indítom újra...
    S utána már nincsen gondom.
    Egyébként pedig csak a szokásos kezelési módokat tudom javasolni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

Sajnos, ennyit tudok segíteni. :(
    Türelmedet köszönöm.

-ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  4. kigyo51

kigyo51 Aktív író

Szia Othep!
    Nálam is rosszul működik a víztartály megjelenítése. Böngészőben és kliensben is. Mind a 3 farmomon. Ez böngésző takarítás után is így van, klienst újra telepítve is így van.
    Gazda: kigyo51 ID: 16990724 Böngészőben.

5. Othep

Szia.

Köszönöm a jelzést. :)
    Továbbítottam a kollégák felé.

6. Othep

Szia ismét.

Ez a víztartályos hiba bő 2 hete ismert.
    Egyenlőre nincs nincs információnk róla, mikor lesz javítva.
    Csak megjelenitesi hiba.
    Frissitve, területet váltva helyreáll a kép is...

Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.