Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. fakír1020

fakír1020 Fórum nagymestere

Szia!
    Nem szerettelek volna összezavarni bocsánat.
    Mind a kettő felhősort megtaláltam tegnap, csak az egyikre nem tudtam kitenni a kitehetőket.
    Most már sikerült.
    Köszönöm szépen:)

2. Edythke

Edythke Törzsjátékos

Szia! Én egyik felhősorral se rendelkezem. Gazda: Edythke ID: 19022345 megköszönöm ha megnéznéd mi a probléma amiért nem jelenik meg nálam az ajánlat. A tegnapi javítás után a Nyári szellő és a Májusi aranyeső felhősor ajánlat is eltűnt.

3. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Ellenőrzésem alapján az általad megadott ID-számon és farmnéven bizony rendelkezel mindkét csomagból 1-1 felhősorral.

Ebből a csomagból az orgona felhősor már korábban a tulajdonodba került, így sajnos nem vehetted meg a mostani akcióban a játék által felajánlott csomagot, mert kétszer ugyanaz a felhősor nem kerülhet a fiókodba.

Ebből a csomagból pedig a kísérteties időutazás felhősor van meg a farmodon, tehát ezt a csomagot sem vásárolhattad volna meg, hiszen ugyanúgy nem lehetséges 2 db egyforma felhősor megléte a farmon.

4. Edythke

Edythke Törzsjátékos

Köszönöm szépen! Bocsánat én a hátborzongató és vidám orgona néven kerestem. Ezek szerint amikor megvettem engedélyezte mert különben nem lenne meg

5. Enike**

Enike** S-Moderator Team Farmerama HU

Szia ismét!

Mindkét csomag 2-2 felhősort (összesen 4-et) tartalmazott a jelenlegi miniakció folyamán.
    Ellenőrzésem alapján 2 felhősorral rendelkezel ezek közül (Orgona, Kísérteties időutazás), a másik kettő (Nyári szellő, Májusi aranyeső) ha megjelenik esetleg külön akcióban majd valamikor, akkor lesz lehetőséged megvásárolni. Minden felhősort csak egy alkalommal lehet megszerezni.

A kísérteties időutazás felhősor eventnyereményként volt megszerezhető, íme egy kis információ róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kísérteties-időutazás-teliholdas-event.16882/#post-892314

Az orgona felhősor pedig egy másik felhősorral volt korábban akcióban, információ róla:

https://board-hu.farmerama.com/threads/virágillat-felhősor-csomag-akciója-2020-május.19529/

6. miszon21

miszon21 Fórum-zöldfülű

szia, semmi gond, én is előbb gondolkodhattam volna :)

7. Mohály

Mohály Aktív író

itt van 14:38 és sehol semmi a második napi eventből ...

8. Enikő65

Enikő65 Aktív író

Csak a szédültön van eventnövény termesztés :)

9. Mohály

Mohály Aktív író

olyan fejet nem találtam az emogik között, amelynél a könnyeim is folynak úgy nevetek ...
    elolvastam a játékismertetőt, ki-beléptem a játékba, mindezek ELLENÉRE sem volt magom, amit elültethettem volna a szédülten.
    ezt jeleztem a posztommal.

10. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Farmnevet és ID-t adnál, hogy rá tudjunk nézni?

11. ladislaw11

ladislaw11 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! A következő problémám merült fel. 30 perce nyitottam 14000 db halas ládát, és a felugró nyeremény mutató ablakban 7ezer egynéhányszáz hal alapállatot mutatott. A pajta készlet viszont csak 5146 alapállatot jelez. Haltápot is 6651-et mutat. Ezek előző mennyiségek, ha jól emlékszem. A termény mennyiségeket, és tenyészállatokat jóváírta a rendszer. Többször is elvégeztem a tisztítást, ki-beléptem, és uújraindítottam a gépet, változást nem hozott az alapállat mennyiségben. Megkérlek, meg tudnátok nézni, mi lehet a probléma?
    Köszönettel: ladislaw11 ID 36988308

12. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Ma van a Hóegér visszatér event 5. napja. Ma az alábbi feladat vár teljesítésre:

5. küldetés

A küldetés kezdete (várhatóan): 2022. december 5. (hétfő) 14:00 óra
    A küldetés vége (várhatóan): 2022. december 6. (kedd) 14:00 óra

A gazdaköri küldetés a 3. farmos szinttől érhető el, a maximális teljesítéséhez viszont a 32. farmos szintre van szükség, a lúd miatt.

Eventnövény

(Az adatok 1x1-es területre vonatkoznak.)

Rügyező hóember
    Érési idő: 5:30 óra
    Tapasztalatpont: 55 TP
    Ültethető: kizárólag a szédült szántón
    Kezdő mennyiség: 10 db (prémium tagság esetén +5 mag). Ezt kell tovább termeszteni.
    Kategória: eventnövény
    Szükséges szint: 3. farmos szint
    Szükséges: gazdaköri feladatba kell beadni
    Visszaváltási érték: (7 TP, 5 CSP) /db

Felröppenő

Hógolyó

Felröppenhet:
    az alábbi területen: Főfarmon
    az alábbiakból: Növények és fák aratásából

tenyésztésekből nem röppen fel
    Ajándékozás: napi ajándékként ajándékozható. Napi ingyenes mennyiség felett 2 farmarany / db áron ajándékozható.
    Varázsfa nem adja.
    Visszaváltási érték: (29 TP, 20 CSP) /db
    Szükséges szint: 3. farmos szint (kizárólag ettől a szinttől röppen fel)

Az eventnövényből 2025 db kell
    Felröppenőből 84 db
    Lúdból 74 db

A megtermelt növényt, a felröppenőkkel és a lúddal a Gazdakörben kell beadni

Az event leírása:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-hóegér-visszatér-1-6-24-órás-gazdakörös-event.23053/

genka53 kedveli ezt.
  13. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Köszönöm a türelmedet!

Kérlek, keresd fel a játék supportját. A Supporter munkatársunk segít a megoldásban.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

A játék felületéről írj a support elérhetőségére, az Általános kérdések témakört jelöld.
    Olyan mail-címet írj, melyen elérhető vagy. Az esetleges, már nem használatos levélcímet át is írhatod az újra. De erről feltétlenül tegyél említést a leveledben is.
    Ne hozz információt a témában történő levelezésről, hisz az levéltitok.

Együttműködésedet köszönöm.

14. ladislaw11

ladislaw11 Utánpótlás-írogató

Köszönöm a választ!

15. aboga

aboga Junior szaki

Sziasztok, üdv mindenkinek. Segítséget kérnék... Prémium gazda vagyok és a farm visszarendező kezeléséről kérdeznék. Hogyan kellene hozzáfognom? Mi a menete? A következő event a felröpiket a szédült szántón adja, de nekem tele van értékes Kitehetőkkel meg ráadásul 2 múzeumom is ott van. Hogyan tudnám ezeket az event végén egy mozdulattal ismét visszarakni ugyan oda?

Utoljára szerkesztett: 7.12.22
  16. genka53

genka53 Mindentudó orákulum

Szia aboga!
    A játékban levő Prémiumrendszer használatáról itt tudsz részletesen olvasni: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/az-új-prémium-rendszer.14921/
    A visszarendezés nagyon egyszerű: [​IMG] a farmablak bal alsó sarkában levő műveleti segédek közül a floppy lemez ikonjának a használatával, arra való rákattintással tudsz elmenteni és /vagy visszarendezni egy adott elrendezést.
    Minden egyes területről 3 fajta elrendezést tudsz elmenteni és tárolni a játék e programrészével.
    Bár a munkások nincsenek bent a prémiumrendszerben, de az automata fa szüret és a Fürge malom igen.
    Főbb előnyei a prémium tagságnak:

• Az új rendszerben az előfizetés havi szinten újítható, mentett banki adatok esetén.
    • Farm visszarendező
    • Havi 1x Gazda szerencséje csomag ajándékba. Tartalma:
      • 120x Szupertrágya
      • 60x Kacsa Kata szupertrágya
      • 60x Kacsa Kata turbótrágya
      • 40x Szupertáp
      • 3x Party pörgetés
    • +8 küldhető ajándék
    • +8 szomszédhely
    • +5 eventnövény
    • +200 víz a tartályhoz és emellett újra töltődik (azaz sose ürül ki)
    • +800 adag trágya tárolása a trágyadombon
    • Fák automatikus szüretelése
    • +1 normál pörgetés Rackó látogatásakor
    • Turbómalom előfizetés

aboga, Kuzdern, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  17. hamuska

hamuska Fórum ismerője

Szervusztok! hamuska ID 24991697 vagyok.Sajnos frissítés után sem tudom beváltani az új ajándékkódot.Azt üzeni,hogy hibás kód.

krodostoi kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Ha ezt az üzenetet kapod, akkor valamit elgépeltél, vagy kijelöléskor hagytál egy szóközt az elején vagy a végén. Ha pontosan írod be vagy másolod, elfogadja.

Sali~*.* kedveli ezt.
  19. Ercsi6161

Ercsi6161 Járnitanuló

Nekem is ugyanez a problémám. Ercsi6161 ID: 15804939

krodostoi kedveli ezt.
  20. hamuska

hamuska Fórum ismerője

Négyszer próbálkoztam,másolással is,beütéssel is.Nagyon sokat gondolkodott a gép,mire kiírta a hibaüzenetet. Egyszer azt is írta,hogy 500.Másolással pedig nem is írja ki a végén az 1-et.Mintha nem férne be a megadott helyre.