Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. genka53

genka53 Mindentudó orákulum

Szia!
    Lépj ki, majd újra vissza, mert valamit betölthettek, és ütköztek a fel- és lefelé menő adatok. Nekem is 55%-on talicskáztak perceken át, és amikor újraindítottam, megjelent az értesítő kis ablak, hogy frissült a játék a háttérben.
    Remélem ezzel megoldódik a problémád.

-ágianyu33-, GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. Kata7555

Kata7555 Aktív író

Szia! Segítséget szeretnék kérni a minijáték kezdésénél nekem nem jön elő ahol választani lehet hogy milyen jutalmat szeretnék kapni , ezért még a játékot sem tudom elkezdeni. Nem tudom mit nem csinálok jól. ID 5408618

3. GA-BI-O-Farm

GA-BI-O-Farm Fórum császára

Szia!
    Az eventes csevegőbe írtunk választ, képpel is légyszí olvasd már el.

genka53 és Sylja kedveli ezt.
  4. worc2

worc2 Utánpótlás-írogató

Szervusz!
    Köszönöm a tanácsod, de az állandó frissítés egy napi ajándék küldés, aratás és terület váltás közben nálam már idegőrlőnek számít.

szöszi50 és genka53 kedveli ezt.
  5. Swallow

Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ilyen esetben frissíteni kell a játékot. Majd folytathatod újra a minijátékot.

Sali~*.* kedveli ezt.
  6. Borka68

Borka68 Haladó

Sziasztok, én is jártam így, ahogy Málna 001, illetve aktíváltam azt a bónuszt, ami 1 órán át felére csökkenti a termelést, de mégsem aktiválódott. :(

7. Swallow

Szia!

Szükségem lesz a szükséges adatokra (Farmnév + ID szám), hogy utánanézhessek a problémádnak.

8. Málna001

Málna001 Fórum-zöldfülű

hiba.png hiba1.png
    Sziasztok!
    Szeretném a segítségeteket kérni. Teljesítettem a beadást, de kevesebbet ír jóvá!

ID56404433

9. Sylja

Sylja Fórum hercege

Szia!
    Hiába választod ki a hozzávalókat, hogy meglegyen az 5000, egyszerre csak egyfélét tud befogadni. Külön-külön kell beadni, sajnos.

-ágianyu33-, Málna001 és szilva00025 kedveli ezt.
  10. Málna001

Málna001 Fórum-zöldfülű

Köszönöm!

Sylja kedveli ezt.
  11. Belus0504

Belus0504 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Körülnéztem a fórumon, de ezt a problémát még nem jelezte senki, úgy látom.
    A Szemfogkefeüzemnél a fafaragó krokodil feje tetejét kitakarja az itató.
    Belus0504

12. Swallow

Szia!

Köszi a jelzést. Egy újabb megjelenítési hiba ütötte fel a fejét a játékban.
    Szerencsére ez nem befolyásolja a termelést.
    Jelzem a szükséges helyen.

13. kokuszka79

kokuszka79 Utánpótlás-írogató

Jótanácsok több frissítés utána, takarítás volt, margaréta forog.Megint baj van?

szöszi50 kedveli ezt.
  14. Borka68

Borka68 Haladó

Szia: Gazda: Borka68 ID: 1930267, köszi

15. Sylja

Sylja Fórum hercege

Szia!
    Nálam működik minden rendesen (böngészőben játszom).
    Javaslom, hogy ha ellenőrzést kérsz a farmodra, add meg az adataidat (farmnév, ID-szám), akkor a moderátorok rá tudnak nézni, mi lehet a gond.

16. fifi930

fifi930 Haladó

Hiába frissitek és inditok ujra, az első naptól igy áll a minijáték. Ránéznétek mit csinálok rosszul?
    Gazda: fifi930 ID: 19109107

szöszi50 kedveli ezt.
  17. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    ellenőrzésem alapján van egy befejezetlen minijátékod - amíg piros könyv van a polcon, addig variálni kell az odahelyezett könyvekkel, hogy minden berakott könyv zöld legyen (vagy az eredeti kék színű)
    Kérlek, lépj be és cserélgesd a 4 berakott elemet, hogy készen legyél - ezt követően kapod meg a játék elején kapott különleges tárgyat (mivel az időből már kifutottál, így a bónuszajándék már nem fog járni)
    upload_2023-10-27_16-45-17.png

Sylja és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    jelenleg nem tapasztalok problémát böngészőben. Interneteléréseddel nincs probléma? Böngészőben vagy kliensben játszol? Más módszerrel is próbáltál belépni? Próbáltál már egy gép és Wifi router újraindítást?
    Ellenőrzéshez szükségem lenne a Farm nevedre és Farm ID-ra is. Köszönöm!

19. fifi930

fifi930 Haladó

KÖSZÖNÖM!

Sylja kedveli ezt.
  20. aida2330

aida2330 Fórumgróf

Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, mert kicsit összezavarodtam. A 4-5 beadási részen járok, kb. 10 ezer értékben volt beadva a feladatba, ami a haladási sávon látszik is. Ellenben a számláló elvesztette azt az értéket és újra 0/19500-ról indul.
    Most beadtam 10 pixelgyümölcsöt, az látszik a számlálón. Ha, nem folytatom a beadást az is elvész, vagy a rendszer egyébként számolja? Olvastam a csevegőben, hogy ne adjunk be többet, de ez nem többlet. A játék leírásában nem szerepel, hogy csak akkor kezdjük el a beadást, ha már az összes beadandó mennyiség rendelkezésre áll. Így a beadott termés elveszett vagy jóváíródik? Ez hiba, vagy eleve így működik a beadási sáv? Köszönöm.

https://i.imgur.com/59KcHru.png

Gazda: aida2330 ID: 14654588