Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsoxxya

    zsoxxya Törzsjátékos

    A repcsis event ota nagyon lassu a jatek, vagy nem is lehet belepni. Ez masnal is igy van, vagy csak nalam? Gep takaritas megvolt. Raadasul a Brave bongeszot hasznalom nagyon regota, ami sok mindent blokkol! A repcsis event elott mindig tokeletesen mukodott!
     
  2. paloooo

    paloooo Fórumelemző

    Hurrá... event kezdés és ismét osszeomlott az egész játék! Minden megdöglött!
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    én nem tapasztaltam semmiféle változást a játékban.
    Kérlek, ellenőrizd az internet sebességedet, kérdezz rá a Szolgáltatónál, hogy nem volt-e náluk valami probléma.
    Nem tudom, hogy szoktad-e a Wifi routert/modemet időnként kikapcsolni rövid időre, újraindítani, nekem saját tapasztalatom, hogy ha kicsit belassul a netem, akkor egy laptop és WiFi modem újraindítás segíteni szokott.
    Böngészőben történő játéknál érdemes minden belépés előtt a Gyorsítótárat üríteni.
    Illetve itt találsz még a témában információt Ableotory TL összefoglalójában:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/
    Remélem ezen megoldások segítenek Neked is.
    Ha továbbra sem oldódna meg a helyzet, akkor kérlek hozz Farm nevet és Farm ID-t is, mert enélkül nem tudunk ellenőrzést végezni Nálad.
    Megértésedet köszönöm!
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    event indulás délelőtt 10 órakor volt, most nem indult semmi. Chrome böngészőben nem észlelek semmi problémát a játékban jelenleg, s egész nap a normál módon volt elérhető a játék.
    Ha segítséget, ellenőrzést szeretnél kérni, akkor kérlek add meg a Farm nevedet, Farm ID-dat és azt is, hogy böngészőben, vagy kliensben tapasztalod a problémát.
    Ha panaszod van, azt a Panaszkönyvben tudod kifejteni.
    Általánosságban azt tudom javasolni, hogy indítsd újra a gépedet és a Wifi routert / modemet, ellenőrizd az internetsebességet. Amennyiben böngészőben játszol, akkor töröld belépés előtt a Gyorsítótárat, Sütiket (Cookies). Ha kliensben játszol, akkor segíthet a kliens törlése (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is) és újratelepítése is.
    Itt találod Ableotory TL javaslatait a témához kapcsolódóan.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/
    Ha ezek egyike sem vezet eredményre, akkor várom az azonosító adatokat és többi információt.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. paloooo

    paloooo Fórumelemző

    A kliens elsem indul! Bejön a fehér ablak 5 - 10 secre aztán automatikusan eltünik! Amikor irtam a tapasztalataimat azóta lehetetlen játszani!!! Gyopár meg sem mozdul áll minden, terület váltás kb:30 sec, 3 kattintás és kibob a rendszer!
    Ez nem játék hanem bosszantó döglődés! Nyugodtan veheted panasznak is, mert annak is megállja a helyét! Minden más ami NEM farmerama hibátlanul müködik! Tehát kizárólag játék probléma és tökéletesen karbantartott és tisztitott a rendszer!!!
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a kliens törlését és újratelepítését próbáltad már?
    Én böngészőben játszom, így nincs saját tapasztalatom a klienses játékról, de ha általános probléma lenne vele, akkor lenne több bejegyzésünk itt a Hiba topikban is (s a nemzetközi Modi csopikban is, de egyetlen jelzést sem látok).
    Mivel Farm nevet és Farm ID-t továbbra sem hoztál, nem tudok benézni hozzád, bár az ellenőrzést Chrome böngészőben tudom végrehajtani, mivel a kliens a Te gépedre van telepítve, ahhoz nem férek hozzá.
    Kérlek, próbáld meg amiket az előző válaszomban javasoltam, vagy próbálj meg böngészőn játszani átmenetileg. Adatok nélkül a Központ felé sem tudom a problémádat továbbítani.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. nemlóverseny

    nemlóverseny Fórum-zöldfülű

    Tisztelt Moderátorok!

    Az előbb beleszaladtam egy furcsaságba a Maja majmok szentélyében. A cápatenyésztést (5.kamra) szerettem volna kiváltani (ez a farmom viszonylag új, kevés eszközzel), de furcsa módon kérte (volna) az elefánttenyésztés kezdőcsomag és az elefánttenyésztés jóváírás kiváltását. Az elefánttenyésztés és a cápatanya már megvan.
    1. Eddig egyetlen más tenyésztési joghoz sem kért ilyesmit a program (más állat + tenyésztési szobrait.)
    2. A enciklopédia leírásában sincs olyan, hogy kérné, csak a cápatanya a feltétel, én nem találtam, hogy írtak volna a változásról.
    3. A régebbi, nagyobb farmjaimon sincsenek kiváltva az említett szobrok, simán ki lehetett hagyni őket.
    4. A leírás a maja szentélyben kéri az előző szobrokat, mint írtam a nagyobbaknál ez nem volt.

    A kérdésem a következő lenne: változott-e ez mostanában vagy egyszerűen egy bugról van szó?

    Ha tudható a válasz, megköszönném.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Jelenleg már csak ezek kiváltásával engedi a játék a Cápatenyésztés kiváltását.
    (Régebben nekem még az Elefánt jóváírást nem kellett. Sajnos, mégis muszáj :()

    Neked ezeket kell majd kiváltanod:
    1.: Elefánttenyésztés kezdőcsomag szobor
    2.: Elefánttenyésztés jóváírás szobor
    3.: Cápatenyésztés szobor

    upload_2024-5-11_15-8-15.png

    Ha rákattintasz a 3. számmal jelzett szoborra (Cápatenyésztés), írni is fogja a játék:

    [​IMG]

    A Cápatenyésztés leírásánál szerepel ez az infó: https://board-hu.farmerama.com/threads/cápatenyésztés.19141/#post-1071556

    Sajnos, a "Miért"-et nem ismerjük.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  9. nemlóverseny

    nemlóverseny Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a választ.
    Akkor egy darabig a cápatenyésztés ott marad, ahol van, mert van az elefántos dolgoknál fontosabb kiváltandóm is.
    Valószínűleg egyébként egyszerű az ok, így egyszerűbb volt sorban beírni a programba a szükséges előzményeket, bár az ellenkezője sem lehetetlen, miként a raktárházaknál láthatjuk is.
     
    Othep kedveli ezt.
  10. milieni

    milieni Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Sajnos nekem sem működik a kliens péntek óta...ugyanaz a problémám, amit feljebb is írt egy játékostárs. Amikor rákattintok a belépésre, bejön az új ablak, majd el is tűnik.
    Próbáltam a program törlését, illetve újratelepítését is, de most sem jó. Sőt. most már kiír egy hibaüzenetet is, próbálom képként csatolni.
    A böngészőn keresztül játszani szinte lehetetlen, olyan lassú, hogy az eddig 5 perces farmozásom fél órásra nyúlik.
    Köszönöm ha segít valaki.

    milieni
    ID: 2287840


    fórumra2.PNG

    Szia.
    Kérlek, 550X300 pixelnél (azaz képpontnál) nagyobb képet ne hozz legközelebb.
    Ez a megengedett képméret, hogy ne terheljük feleslegesen a fórumot.
    Ezt a képedet most kicsinyítettem is. Megértésedet köszönöm! (Othep)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.5.24
  11. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege


    Szia !

    Péntek reggel nekem is ez jött be a kliensen, de volt már ilyen, és itt kaptunk egy tuti megoldást erre a hibára.
    Jól elmentettem akkor magamnak ezt a hsz-t és másodjára is ez oldotta meg azonnal a problémát.

    https://board-hu.farmerama.com/thre...dők-haladók-részleg.19471/page-4#post-1373237
     
    Sylja és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. milieni

    milieni Utánpótlás-írogató


    Szia!
    Hát egyelőre ez sem oldotta meg a problémám. Megcsináltam 2-szer is, a másodiknál töröltem a lomtárból is, illetve lefuttattam a ccleanert is, de sajnos telepítés után ugyanabba a hibaüzenetbe ütköztem...
     
    farmerSS kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem a problémát a kollégáknak.
    Türelmedet kérem.
     
    cicimsincs kedveli ezt.
  14. bokaerzsi

    bokaerzsi Junior szaki

    Sziasztok.Tudna valaki segíteni.Kliensen játszom és péntek óta mindig beugrik egy angol szöveges valami.Jó hosszú szöveg.Már többször frissítettem de nem tűnik el.Főleg ha a gyopárból lépek ki.Köszi ha valaki segít.
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Tudnád hozni a szöveget?
    Farmevet és ID-t is kérek.
     
    cicimsincs kedveli ezt.
  16. bokaerzsi

    bokaerzsi Junior szaki

    Sajnos a szöveget nem tudom mert most ujra beléptem mert csak így tünik el.ID:9906183.Bocsi
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kérlek, most próbálj belépni.
    Ha továbbra is fennáll a probléma, akkor jelezz vissza, kérlek.
     
    cicimsincs és bokaerzsi kedveli ezt.
  18. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Javaslatunk, hogy kattints rá a Farmerama alkalmazásra - jobb klikkel.
    Ezt követően válaszd ki a "Futtatás adminisztrátorként" opciót.
    Így jó kell, hogy legyen.
     
    farmerSS és cicimsincs kedveli ezt.
  19. bokaerzsi

    bokaerzsi Junior szaki

    Sajnos újra elő jött.A gyopárról léptem a fő farmra és ilyenkor le fagy ki kell lépnem és újra belépek csak így tűnik el.Valamilyen hosszú lista van rajta kék betűkkel.Szerintem angolul.Bocsi de nem értek hozzá.Köszi hogy segíteni próbálsz.
     
    Othep kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kicsit görgess feljebb, kérlek.
    Az első írásod fölé. Esetleg olyan volt a felirat, mint azon a képen, amit a másik játékos hozott?
     
    cicimsincs és Dolphin kedveli ezt.