Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swallow

Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Egyenlőre nem kaptunk hasonló jelzést, a játék jelenleg is megfelelően működik.
    Végezz el egy alapos takarítást a gépeden.
    Ha ez nem segít akkor próbálkozz meg másik bőngészőből belépni a játékba vagy a kliens felületéről.

Swartsch és Marika312 kedveli ezt.
  2. Marika312

Marika312 Fórum császára

Sajnos nálam is kb. 20 perce probléma van, nem reagál, megáll 100 %-on, nem hajtja végre az egér általi utasítást. Takarítva.
    Összekapta magát, dolgozik ismét rendesen. Reméljük így marad!

Utoljára szerkesztett: 30.5.24
    smoldering kedveli ezt.
  3. editke0808

editke0808 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!Segítséget kérnék!A gyopárvölgyben nem tudom learatni a virágokat,amikor rákattintok,hogy arassak,azt írja ki,hogy szerver hiba.a fák aratásánál nincs probléma,csak a virágoknál.ID szám:1442525 A választ előre is köszönöm!

4. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Megtelt a tárolód. Add a növényeket a megrendelőknek, tedd az újrahasznosítóba vagy készíts jelvényeket. Ha csináltál helyet, fogsz tudni aratni.

Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. mami531953

mami531953 Aktív író

Hasonlo lassusag van nalam is,kezzel nem is tudok aratni ,kb.1 ora egy terulet kezi aratasa.

6. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    nem adtad meg, hogy böngészőben vagy kliensben játszol-e. Nem hoztál Farm nevet és Farm ID-t.
    Jelenleg Chrome böngészőben semmi problémát nem tapasztalok.
    Ezek nélkül sajnos csak az általános tanácsokkal szolgálhatok:
    - Mindenképpen javasolt az internet sebesség ellenőrzése, lehet segíthet a WiFi router /modem újra indítása - lassabb internet okozhat ilyen jelenséget, amit írtál.
    - Ha böngészővel játszol, érdemes másik böngészőt is kipróbálni, illetve minden belépés előtt törölni a "sütiket" (Cookies), és ürítsd a Gyorsítótáradat. Ha nem volt mostanában CCleaneres takarítás a gépeden, akkor azt is végezd el.
    - Ha klienssel játszol, akkor segíthet a kliens törlése (a Programok közül, a Letöltés mappából, és a Lomtárból is), majd utána egy Ccleaneres takarítás futtatása, s utána a kliens újra telepítése.

Itt találod Ableotory TL javaslatait a témához kapcsolódóan.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

Ha ezek közül egyik megoldás sem vezet eredményre, akkor várom az információkat és azonosító adatokat.
    Megértésedet köszönöm!

Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. genka53

genka53 Fórum elő legendája

Sziasztok!
    Jó az event órám? Vagy elromlott?
    [​IMG] Nem állandó ez a gazdaköri feladat? mert én annak gondolom....
    (lemaradt egy kérdőjel :))

Utoljára szerkesztett: 31.5.24
    Kuzdern, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Dolphin

Szia,
    jó az event órád. A Gazdaköri küldetés nem fog eltűnni, nem időkorlátos, csak most kiemelt hírként jelenik meg a Hírekben az Újdonsága miatt és ezért jelent meg az event órában is.
    Ezért van ott a 25 óra, mert eddig lesz kiemelt infóként elérhető :)
    Megértésedet köszönöm

Swartsch, -ágianyu33- és genka53 kedveli ezt.
  9. nyific

nyific Fórum elő legendája

Sziasztok!Legyetek szivesek megnézni,mi lehet a hiba nálam a Renzonál!Mindig a muszklissal játszom,de most ez használhatatlan.Remeg rezeg ugrál.Előre is köszi.
    farmnév:nyific
    ID:3586468
    u.i.:2 farmom van,és ez a probléma csak a nyificen van,a másik farmon tökéletesen működik a muszklis.

10. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Problémádat elvittem megvizsgálásra, türelmedet kérem, jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga.
    Köszönöm!

Swartsch kedveli ezt.
  11. nyific

rendben köszi!

smoldering kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    A Beállításokban állítsd a grafika minőségét a magas állásba. Ez elvileg segít. Ami még gondot okozhat, az a nagyítás mértéke. Ha ez eltér a másik farmodhoz képest, állítsd át.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  13. smoldering

smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia újra.
    Kollégám benézett a farmodra.
    Játszott nálad két játékot, nem tapasztalt problémát.
    upload_2024-5-31_21-26-49.png
    Takarított is egy kicsit nálad, takaríts te is egyet.

Itt olvasható egy javaslat a játék használatához egy játékostól:

"Én úgy szoktam csinálni, hogy a kalapácsra rákattintok és csak akkor engedem fel, amikor úgy látom hogy középen van a nyíl."

A grafikai minőség magasra állítását szoktuk még javasolni.

További sikeres játékot kívánunk!

Swartsch kedveli ezt.
  14. nyific

Köszönöm szépen!A grafikai beállítás segített!;)
    Így már jól működik!
    köszi

15. Apuci2000i

Apuci2000i Utánpótlás-írogató

Üdvözletem!
    Többször is előfordult már nálam, hogy az Északi erdőben az aratáskor felröppenők között megjelenik egy "kerti ásó" és mikor átmegyek az Alpesi kertbe, hogy Papucskosbort-t állítsak elő, már nyoma sincs. Az alpesi kertben felröppenők rendben megvannak.

16. kolaci69

kolaci69 Utánpótlás-írogató

Jó reggelt. Eddig nem figyeltem, de ma reggel egyik farmon sem írta jóvá a farmaranyfa farmaranyát amikor leszedtem. id: 37333122, 31242450.

17. Dolphin

Szia,
    az ID: 37333122-t tudtam ellenőrizni, mert ehhez tartozik a kolaci69 farmnév. Az aratás 2024-06-05 05:34:10-kor történt, 6 Farmaranyfát arattál, és a 6 FA bekerült az egyenlegedbe. Nyitó egyenleged 908 FA volt, jelenleg 914 FA-d van.
    Júniusi FA mozgásod:
    - 2024-06-04 04:38:03-kor 5 FA-ért felbéreltél Termelési segítőket a Gyopáron, Farmaranyfa aratásod nem volt ezen a napon
    - 2024-06-03 05:40:01-kor learattad a 6 fádat, megkaptad a 6 farmaranyat
    - 2024-06-02 03:21:54-kor 5 FA-ért felbéreltél Termelési segítőket a Gyopáron
    - 2024-06-02 03:17:26-kor learattad a 6 db FA fádat, mind a 6 farmarany bekerült az egyenlegedbe
    - 2024-06-01 03:26:10-kor arattad a fákat, szintén bekerült a 6 db FA az egyenlegedbe.
    Ha hozol a másik ID-hoz is farmnevet, azon is szívesen ellenőrzöm a mozgásokat.
    Amit fontos tudni, hogy az aratás pillanatában már jóváíródik az egyenlegben a növekmény, így mindenképpen aratás előtt ellenőrizd a következő aratás előtt a nyitó egyenlegedet és aratás után az aktuálisat.
    Megértésedet köszönöm!

18. kolaci69

kolaci69 Utánpótlás-írogató

Köszönöm akkor valamit benéztem, majd ezután figyelemmel kísérem.

Dolphin kedveli ezt.
  19. Dolphin

Szia,
    az Északi erdőben történő aratáskor nem kapunk kerti ásó felröppenőt, hisz az csak növények aratásakor érkezhet.
    Erről itt találsz bővebb infót, hogy melyik felreppenő melyik területen érkezik:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1324697
    Megjelenítési hiba, hogy az Alpesi kert aratásakor kapott felröppenők is megjelennek az Északi erdőben, ha túl gyorsan váltunk a területek között.
    Mivel Farm nevet és Farm ID-t nem hoztál, ellenőrzést nem tudok végezni farmodon. Az Alpesi kertben kapott kerti ásót, pedig vélhetően felhasználtad még az Alpesi kertben a Papucskosbor előállításához. Ha hozol azonosító adatokat, szívesen benézek Hozzád.
    Megértésedet köszönöm!

20. Apuci2000i

Apuci2000i Utánpótlás-írogató

ID: 34724119 ha jó helyen néztem. Köszi