Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm a türelmedet.
    A további ellenőrzések során utólag jóváírásra került 15 db borostyánkő a farmodon.
    Sok sikert a befejezéshez:)
     
    Swartsch és Sylja kedveli ezt.
  2. Zsofigi

    Zsofigi Haladó

    Elkészítettem minden felhőre való figurát és visszaugrik (mintha nem lenne kész!!) Mi történt? Egyébként nagyon munkás ez az event -tartani az időt kirakni pluzzat és nem mellesleg dolgozni s kell!! üdv. ID 12718080
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján a térképen nem váltottad ki a középső mezőt, annak ajándéka a Felhősor.
    Az event ismertetőben 18-as számmal volt jelölve.
    30 db Borostyánkő szükségeltetik hozzá, van ennyi a pajtádban, így ki tudod váltani.
    Itt tudsz bővebben olvasni róla, a bekezdés végén vannak a nyeremények - de ha rákattintasz a térképen arra a mezőre, akkor is láthatod.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-múlt-kincsei-2024-május.24978/
    Sok sikert a kiváltáshoz, beüzemeléshez.
     
  4. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    sziasztok
    nem tudom, vki másnál is előfordult-e ez a hiba, vagy egyedi eset nálam? ha véletlenül gyorsabban kattintok 2x az egérrel egymás után, kidob a játékból. edge, chrome, firefox és opera böngészővel is ezt produkálja. egyedül a klienst használva nem dob ki a gyors kattintásnál sem. hiba a játékban, vagy nálam?
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    próbáltam előidézni a jelenséget Chrome böngészőben, de nem sikerült dupla / tripla villámgyors egérkattintással kidobatnom magam a farmról.
    Javaslok egy gép újraindítást, hátha az Nálad is megoldja a problémát. Esetleg az egérben egy elemcsere / vagy egércserét is érdemes kipróbálni, hátha az okozza a jelenséget.
    Jelezz vissza, hogy mit tapasztaltál.
     
    kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. rybar49

    rybar49 Fórumelemző

    köszönöm a választ.
    a restart nem játszik, az előbb elfelejtettem oda írni, hogy kb 1 hete tart nálam ez az állapot. így marad előbb elemcsere, aztán egércsere, de előbb kell másik egér. jelzem majd az eredményt, addig is köszönöm.

    szia, sziasztok

    volt elemcsere az egérben és új egérrel is kipróbálva. ma reggel, míg nem volt új egerem, csak elemcsere volt, a chrome böngészőt használva hajnali 4-től 8-ig 7x dobott ki a játék mindig abban a pillanatban, amikor klikkeltem az egérrel. mivel ez a probléma csak nálam jelentkezik, én a részemről lezárom a témát, ez csak nálam probléma, sem magamat, sem másokat nem fogok fárasztani a problémámmal, játszom a kliensben, míg ott nem jelentkezik ez a hiba. köszönöm a segítséget.​
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.6.24
  7. elekcsarab

    elekcsarab Utánpótlás-írogató

    Dolgozzanak gyorsan a programozók, mert máris bedöglött a játék!
    mi lesz délután?
     
  8. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    A Központban tudnak a belépési problémákról, a hiba elhárítása folyamatban van. A probléma megoldásáig türelmeteket kérem.
    Köszönöm
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Központ tájékoztatása szerint a hiba elhárításra került, a Játék ismét teljeskörűen elérherhető.

    Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért, köszönjük türelmeteket!

    Eredményes gazdálkodást Mindenkinek,
    a Farmerama csapata!
     
    Swartsch, Luminary, .dina1. és 2 más kedveli ezt.
  10. marcikoos

    marcikoos Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Most vettem észre, hogy két farmomon az erdei tisztás semmilyen felröpenőt nem ad.
    ID 13645137 januar51 és ID 13730007 marcikoos
    Valamiről lemaradtam?
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján a januar51 farmodon 2024-06-13 15:58:24-kor történt aratás az Erdei tisztáson (event indulása után), s az alábbi felröppenőket kaptad:
    - 13x Üres érmés pénztárca
    - 3x Só
    - 5x Zselécukor
    - 1x Tégla
    - 3x Szög
    - 1x Tetőcserép
    - 2x Virágdrót
    - 2x Fa
    - 1x Fűrész
    A marcikoos farmon 2024-06-13 16:43:07-kor arattál event indulást követően az Erdei tisztáson, az alábbi felröppenőket kaptad:
    - 9x Üres érmés pénztárca
    - 7x Mandragóra
    - 5x Virágdrót
    - 7x Szög
    - 6x Só
    - 3x Zselécukor
    - 2x Fa
    - 1x Tetőcserép
    - 1x Tégla
    - 4x Gyógyelixír
    - 1x Fúrógép

    Fontos, hogy az eventhez kapcsolódó felröppenő csak fákból és növényekből érkezik, érdemes 1x1-es talajban minél hosszabb érésű növényt ültetni.
    Itt találsz leírást a felröpi gyűjtés témában:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877438
    Eredményes gazdálkodást!
     
    Swartsch és aida2330 kedveli ezt.
  12. marcikoos

    marcikoos Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen, egyébként Ixora volt ültetve. Figyelmetlen voltam.
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az Erdei tisztáson egészen biztosan nem lehetett Ixora ültetve, mert az Bahás növény.
    Az Erdei tisztás az farmos terület, ahol a Bölcs tölgy áll.
    Ha az lenne a problémád, hogy a Baha ültetvényen nem kaptál eventes felröppenőt, arra pedig az a válaszom, hogy tegnap dél magasságában a Központ változtatott a területen, erről volt egy kommunikáció és az event ismertetőben is megtörtént a módosítás, miután értesültünk a változásról.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kapj-el-–-2024-június-csevegő.25045/#post-1389738
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!

    A múltkorában kaptuk az Alkimista labort, akkor megvettem hozzá az 5 fejlesztést, így van egy Titkos alkimistalabor 2 dekorom.
    Ma megcsináltam a Kapj el eventet és a Macskamánia eventet, ahol a 3-3 függönyt megszereztem.
    Ott is vannak a függönyök a menűben, csak épp nem tudom rárakni a Titkos alkimista labor 2 dekorra, ami jelenleg a főfarmon pihen.
    Megköszönöm, ha megnézitek mi lehet a baj.
    GA-BI-O-Farm
    ID1508500
     
  15. karesz

    karesz Fórumlakó

    Aktiváltam a tigris tenyésztést, de nem tudok tigrist tenyészteni, karesz2111 ID: 2813566
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Központ tud a hibáról, akik "túl korán" végeztek az event ezen részével, azok még nem tudják felrakni a dekorra a fejlesztéseket. Fognak egy scriptet futtatni, ami orvosolja a problémát.
    Akik 17:15 után szerezték meg a fejlesztéseket, azoknál már rendben működik, akik ezen időpont előtt, azoktól türelmet kérünk.
    Ha kapunk infót a script lefutásáról, jelezni fogjuk
    Megértésedet és türelmedet köszönöm!
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján nem váltottad még ki a Tigris tenyésztés szobrát a Maja majmok szentélyében az 5. kamrában:
    upload_2024-6-13_18-37-0.png

    Amit kiváltottál a 7. kamrában, azok egyéb dolgok a Tigris tenyésztéshez.
    Az ismertetőben leírásra került, hogy melyik kamrában mit lehet kiváltani:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tigristenyésztés.25048/#post-1389658
    Sok sikert a tenyésztéshez a szobor kiváltása után.
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és karesz kedveli ezt.
  18. karesz

    karesz Fórumlakó

    Köszönöm, annyi az infó, hogy el vagyok veszve :D
     
    Dolphin, Luminary és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. kabai5050

    kabai5050 Fórum-zöldfülű

    Segitséget szeretnék kérni! Miért tűnik el megtermelt tápom?
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Erre kapásból az a válasz, hogy nem tűnik el. Viszont ahhoz, hogy bárki is kiderítse, mi lehet a probléma, nem ártana egy-két részlet. Milyen tápot hiányolsz? Honnan gondolod, hogy eltűnt? És ha ellenőrzésre kerül a sor, farmnév és ID szám nélkül az sem lehetséges.
     
    Dolphin, genka53, Swartsch és 4 más kedveli ezt.