Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Luminary

Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Köszönöm a türelmedet.
    A további ellenőrzések során utólag jóváírásra került 15 db borostyánkő a farmodon.
    Sok sikert a befejezéshez:)

Swartsch és Sylja kedveli ezt.
  2. Zsofigi

Zsofigi Aktív író

Elkészítettem minden felhőre való figurát és visszaugrik (mintha nem lenne kész!!) Mi történt? Egyébként nagyon munkás ez az event -tartani az időt kirakni pluzzat és nem mellesleg dolgozni s kell!! üdv. ID 12718080

3. Dolphin

Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

Szia,
    ellenőrzésem alapján a térképen nem váltottad ki a középső mezőt, annak ajándéka a Felhősor.
    Az event ismertetőben 18-as számmal volt jelölve.
    30 db Borostyánkő szükségeltetik hozzá, van ennyi a pajtádban, így ki tudod váltani.
    Itt tudsz bővebben olvasni róla, a bekezdés végén vannak a nyeremények - de ha rákattintasz a térképen arra a mezőre, akkor is láthatod.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-múlt-kincsei-2024-május.24978/
    Sok sikert a kiváltáshoz, beüzemeléshez.

4. rybar49

rybar49 Fórumelemző

sziasztok
    nem tudom, vki másnál is előfordult-e ez a hiba, vagy egyedi eset nálam? ha véletlenül gyorsabban kattintok 2x az egérrel egymás után, kidob a játékból. edge, chrome, firefox és opera böngészővel is ezt produkálja. egyedül a klienst használva nem dob ki a gyors kattintásnál sem. hiba a játékban, vagy nálam?

szöszi50 kedveli ezt.
  5. Dolphin

Szia,
    próbáltam előidézni a jelenséget Chrome böngészőben, de nem sikerült dupla / tripla villámgyors egérkattintással kidobatnom magam a farmról.
    Javaslok egy gép újraindítást, hátha az Nálad is megoldja a problémát. Esetleg az egérben egy elemcsere / vagy egércserét is érdemes kipróbálni, hátha az okozza a jelenséget.
    Jelezz vissza, hogy mit tapasztaltál.

kigyo51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. rybar49

rybar49 Fórumelemző

köszönöm a választ.
    a restart nem játszik, az előbb elfelejtettem oda írni, hogy kb 1 hete tart nálam ez az állapot. így marad előbb elemcsere, aztán egércsere, de előbb kell másik egér. jelzem majd az eredményt, addig is köszönöm.

szia, sziasztok

volt elemcsere az egérben és új egérrel is kipróbálva. ma reggel, míg nem volt új egerem, csak elemcsere volt, a chrome böngészőt használva hajnali 4-től 8-ig 7x dobott ki a játék mindig abban a pillanatban, amikor klikkeltem az egérrel. mivel ez a probléma csak nálam jelentkezik, én a részemről lezárom a témát, ez csak nálam probléma, sem magamat, sem másokat nem fogok fárasztani a problémámmal, játszom a kliensben, míg ott nem jelentkezik ez a hiba. köszönöm a segítséget.​

Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.6.24, 05:52
  7. elekcsarab

elekcsarab Utánpótlás-írogató

Dolgozzanak gyorsan a programozók, mert máris bedöglött a játék!
    mi lesz délután?

8. Luminary

Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

Sziasztok!

A Központban tudnak a belépési problémákról, a hiba elhárítása folyamatban van. A probléma megoldásáig türelmeteket kérem.
    Köszönöm

9. Dolphin

Kedves Játékosok!

A Központ tájékoztatása szerint a hiba elhárításra került, a Játék ismét teljeskörűen elérherhető.

Elnézést kérünk az okozott kellemetlenségért, köszönjük türelmeteket!

Eredményes gazdálkodást Mindenkinek,
    a Farmerama csapata!