Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Olyan nincs, hogy valami csak úgy eltűnik a farmról.
    Arról sajnos nincs a játéknak naplója, hogy mit vetünk, aratunk.

Ha biztosan nem szórtad ki semmire, akkor végezz el egy géptakarítást CCleaner-rel, válts böngészőt, ha nem klienssel játszol.
    Lehetséges, hogy csak megjelenítési probléma, vagy összeakadtak a sütik.

2. kormosdana

kormosdana Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Nagy nehezen összejött, hogy meg tudjam venni a répás-almás csatni receptjét, de most meg nem tudok alapcsatnit főzni. Nem jelenik meg a receptje, sokszor még a neve sem.... próbáltam újra indítani, frissíteni, más mezőkre kattintani,majd vissza..... semmi :( Mit tegyek?

3. Othep

Szia.

Próbálkozz tovább a lépegetéssel, türelmesen.
    Előbb-utóbb megjelenik majd az alapcsatni receptje.

4. whiteswam11

whiteswam11 Aktív író

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Ma egész nap nehezen tölt be a gépem és alig aratok le fél birtokot és lefagy. Újra töltöm , frissítem töröltem a böngészőt, semmi javulás. Már nem sok kedvem van játszani így. ID:21206344 Köszönöm a segítséget

5. Othep

Szia.

CCleaner-es géptakarítást javaslok elvégezni, amit attól függetlenül érdemes megtenni, hogy Klienssel játszol esetleg.
    Ha még nem tértél át rá, töltsd le azt, és próbáld meg azzal a játékot.

Ha egyik sem segít, szakember felkeresését ajánlom.
    Lehet, háttérben futó felesleges programokat kell leállítani csak, amik terhelik a géped erőforrásait, lehet bővíteni kell azokat.

Kuzdern kedveli ezt.
  6. katy5757

katy5757 Utánpótlás-írogató

/Sziasztok katy5757 vagyok szeretnék érdeklődni hogy az eventeket miért nem tudom használni állandóanáll az egész köszönöm 0691555903

7. evve00

evve00 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    csak azt szeretném meg kérdezni , hogy fog-e valamikor ujra normálisan mukodni ez a játék? (szerintem elég turelmesen vártunk eddig) kicsit idegesitő,hogy egy belépésnél nem lehet mindent végig csinálni! ez az atálás nem nagyon akar normálisan létre jonni!

8. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Kifejtenéd kicsit bővebben, hogy melyik eventtel van gondod, és pontosan mi?

9. |Tamás|

Szia!

Ma délután a Budapest-Keleti Pályaudvarról induló Miskolcra közlekedő vonat 35 percet fog késni.
    Bocsi azoktól, akik ez miatt lekésik, mert később mennek ki a vonatra.

A kérdésedre kb ilyen választ tudok adni. Nem tudjuk megmondani, hogy mikor, milyen állapotban lesz a játék, nem látunk a jövőbe. Fejlesztői csoport dolgozik azon, hogy minél jobb legyen a játék.

HéricsBáró kedveli ezt.
  10. katy5757

A mastani két event és az event ablak meg se mozdulnak a vadon állatai , kincskeresés félig vannak meg de nem tudok beadni semmit az event ablak meg áll a napi bónuszt se tudom leszedni éa az akciókat se látom

11. |Tamás|

Kérlek végezz el egy alapos géptakarítást, próbáld meg másik böngészőből, vagy a kliensből.

12. katy5757

Köszönöm úgy néz ki hogy a Cromon talán jó lesz

13. evve00

evve00 Utánpótlás-írogató

Köszi*****

|Tamás|

Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.5.21
  14. |Tamás|

Most tök őszintén: Milyen választ vársz? Milyen választ kellene adnom, ami biztosan fedi a valóságot?

Mint mindenkinek, a szavainak súlya van, ez halmozottan érvényes a moderátorokra. Tennék egy felelőtlen kijelentést, a nyakamat vennétek azon nyomban.
    Nem tudok olyan választ adni, ami felelősségteljes kijelentés lenne.

A kérdésem alap esetben költői volt, mert nem hiszem, hogy Te tudnál nekünk felelősség teljes kijelentést tenni, amit netalán tudnánk hasznosítani a hasonló kérdések megválaszolásához.

HéricsBáró kedveli ezt.
  15. Minastir

Minastir Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

Farmarany vásárlással van gondom. Hétvégén rákattintottam a 150 FA + 10 szupertrágya ajánlatra, aztán a bankártya fizetésre. Pár másodperc múlva azt írta ki, hogy valamilyen hiba van, így még egyszer rákattintottam (az ablak maradt a bankkártyás ablak), és ekkor már elfogadta. Majd meg is kaptam a FA-kat. Ebből felhasználtam a szezonra 50 FA-t, és jelenleg 120 FA-m van. Most nézem a netbankáromat és látom, hogy 2x 899 Ft van beterhelve. Ami még nem is lenne olyan nagy baj, azonban csak 1x kaptam meg a fizetett FA-t.
    Kérem, nézzetek utána.
    NAgyon köszönöm!

Üdv: Minastir (ID: 4608962)

16. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Ellenőrizted a rendelést visszaigazoló e-maileidet? Ott mit írtak, mennyi FA szerepel ott?

17. muci555

muci555 Járnitanuló

sziasztok ID 5927815 nálam se műkdöik a játék /kincsvadász és azt sem értem miért elérhetettlen a felröpi

18. |Tamás|

Szia!

Pontosan miért nem működik? Hol akadsz el?

19. muci555

muci555 Járnitanuló

folyamatosan lefagy

20. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Nem írtad, melyik változat az, amellyel játszani tudsz.
    Web-böngészős formával, vagy a kliens változattal.

Feltételezem, hogy a géped paraméterei alkalmasak a farmos feladatokra.
    De nem szabad elfelejteni, hogy más stílusban tudunk most gazdálkodni, mint a flash idején. Nem célszerű egy farmnál többet megnyitni, mert a több farm nagyobb erőforrásokat köt le, ami lefagyást eredményezhet akár az első vagy a második farmunknál.

A böngészős változattal is fontos a rendszeres takarítás, sőt a böngészőből az előzmények törlésére is érdemes szánni időt.
    Van, amikor napi két vagy több takarítást is be kell iktatni, ami persze nem sok időt jelent, de a sok zavaró tényezőtől is megszabadíthat.

Előfordul, hogy sürgető parancsokat egymást követően is adunk a rendszernek, kattintunk gyakran, amitől a rendszer nem tudja a soron következő lépéseket végrehajtani.
    Türelem és figyelem is ajánlatos, ne magunk okozzuk, idézzük elő a lefagyást.

Alkalmanként, ha nehézség adódik, érdemes egy speedtestet is indítani, ami feltárhatja a net szakadozását például.

Ezek a tanácsok csak ajánlások, ki mennyit használ belőle, az egyéni.
    Figyeld a játékban a szokásaidat, elemzed, értelmezd, mit kéne másképpen tenned. Bizonyára lesz ötlet, amit tudsz követni hathatósan.