Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kukori80

kukori80 Fórum elő legendája

Sziasztok.
    Lejátszottam pár játékot a Viking eventben. Az elején jól számolta az érméket, de az utolsó pár játéknál csak 15 érmét ad, pedig az előbb volt telitalálatom is. Légyszíves nézzétek meg mi lehet a gond. Frissítettem is. Köszönöm.
    ID:17687038

2. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Minden játék csak 15 érmét ad. A 25-50-75... plusz érme csak egyszer jár, amikor először sikerül 5-4-3... próbálkozásból telitalálatot elérned.

3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia kukori80!
    Köszönjük a türelmedet, eddig tartott a kontroll.
    Azt tudjuk, hogy minden olyan pozícióban, azaz egy minijátékon belüli dobásnál ha a telitalálatot elérjük, csak az első alkalommal kapjuk meg a jutalompontokat.
    Az arra jogosult kolléga az ellenőrzése alapján az alábbiakat állapította meg.
    - Legutóbbi 11. játéknál, 2021-05-19-én 17:35:57-kor indított mini-játékban a telitalálat a 2. próbálkozásnál jött össze.
    De, 2. próbálkozásnál telitalálatod már volt 2021-05-19-én 16:07:31-kor, a 6. játéknál. Ezért nem kaptál 100 csillagos érmét a 11. játéknál, hiszen már egyszer volt telitalálatod a 2. próbálkozásnál, a 6. játékánál, és ott már megkaptad a jutalompontot.
    - A 10. játéknál, amit 2021-05-19-én 17:23:46-kor indítottál, a 4. próbálkozásnál volt telitalálatod, de a 4. próbálkozásnál már volt előzőleg telitalálatod, a 3. minijátéknál, amit 2021-05-19-én 15:35:50-kor indítottál el. Ezért a 10. játékánál szintén nem kaptál már plusz csillagos érmét a 4. próbálkozásnál lévő telitalálatért, mivel azt legelőször a 3. játéknál elérted már.
    Vagyis a 2. próbálkozásnál a 100 csillagos érmét 2021-05-19-én 16:07:31-kor érted el, a 6. játéknak a keretein belül.
    A 4. próbálkozásnál az 50 csillagos érmét meg 2021-05-19-én 15:35:50-kor kapta meg, a 3. játékának a keretein belül.

Jutalmak a kiírás szerint:
    Bal oldali oszlop: telitalálat száma a "próbálkozások" alapján
    Középső oszlop: Egyszeri jutalom a telitalálat alapján – ez a jutalom csak egyszer kerül kiosztásra.
    Jobb oldali oszlop: További jutalom – ez a jutalom ismétlődő, többször is elérhető a minijátékok teljesítése során.

HéricsBáró, kukori80 és ChocoBounty kedveli ezt.
  4. kukori80

kukori80 Fórum elő legendája

Szia Toma. :)Köszönöm, ezt tudom. Ott akadtam el, hogy nem írtam fel elejétől, hogy mikor volt telitalálatom és most gyanakszom. :D
    Az előbb is volt 2.-ra telitalálat, de csak 15 érmét adott, nem tudom, hogy az előtte levő telitalálat is 2.-ra volt-e. Mostantól írni fogok mindent.

Szia Havasi_Gyopár, köszönöm szépen az ellenőrzést. Ezek szerint ismételtem a telitalálatot. Mostantól nagyon figyelek. :);) Valamiért nem tudom összevonni az idézést, bocsánat.

Idézés javítva.
    ChocoBounty

Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.5.21
    Havasi_Gyopár és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. magika

magika Fórum ismerője

Már vagy egy hete nem tudok játszani a foxból, az előző event óta... Csak a Unityn játszom, de az is tök lassú és hibás, annyi buggal hogy nem is érdemes jelenthgetni. Hiba a kerek keréken, láda bontásnál, szezonnál a grafika nem azt mutatja ami valójában van pl a raktáramban az állatoknál, de a szezonban sem jó. Szüval mikor fogják végre javítani. Fogy a türelmem! **** így eventezni! Üdv!

6. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Előbb érdemes lenne alaposan rendbe szedni a gépet és utána megnézni, mi is az a probléma, ami a játékban van.
    Javítások folyamatosan zajlanak, határidőt azonban semmire nem tudunk mondani.

7. spora04

spora04 Utánpótlás-írogató

Spor04 Id.:33897898 Nagy a problémám 14 órakor vettem 2x150 farmaranyat amiről a visszaigazolást megkaptam de az aranyat nem. Megköszönném ha utána tudnál nézni, hogy hol veszett el.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.5.21
  8. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia spora04!
    Kérlek végezz egy F5 frissítést, vagy egy ki-belépést, és utána meg kell, hogy jelenjen a vásárolt FA mennyiség.
    Ha ez sem vezet eredményre, akkor nagyon tele lehet a géped sütikkel, ezért szükségszerű lefuttatni egy CCleanerezést.
    Biztos, hogy előjön, ha már a visszaigazolást is megkaptad. Ha meg mégse, akkor kérlek jelentkezz ismét, és megnézzük és megmondjuk a teendőket.

9. spora04

Szia! Mindent megcsináltam még sincs arany a visszaigazolás száma 1624155899 és 1624157153 . A többi farmra ahova vásároltam mindenhova megérkezett csak ide nem.Előre is köszönöm a fáradozásodat.

10. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A Fórumon nem tudunk segíteni ebben az ügyben, hanem kimondottan csak a supporton.
    A supportot így találod meg:
    A lenyíló ablakban válaszd az Általános kérdések sort.
    Részletesen írd meg miről van szó (mikor történt ez, melyik szolgáltatónál vagy stb.), minimum 140 karakterben.
    Azt az e-mail címet add meg, amin olvasni tudod a support válaszát. Ők pontosan leírják a teendőket.
    A vonatkozó Adatvédelmi előírások értelmében, a levéltitok megsértésének elkerülésére, kérlek ezt követően ne írj erről a fórumon.
    Türelmedet kérjük, a supporton dolgozó kollégák segítenek. (Arról a farmodról írj ahol nem kaptad meg a farmaranyat)
    A fizetés visszaigazolásról is csatolj képet a supportnak írt leveledben.
    A supportról itt tudsz bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  11. elefáncsifáncsi

elefáncsifáncsi Fórumlakó

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!! ( bár azt sem tudom a problémám ebbe a topikba tartozik e) valami oknál fogva nm tudok a mini játékkal játszani!! A gondom csak annyi, hogy amikor a "fejek ", "nyelek", "rúna" alkatrészekből szeretném a a legoptimálisabbat kiválasztani, az öt kis lámpa közül egyiknél sem vált zöldre!! Tudna valaki segíteni, mi lehet ennek az oka? Frissítés, ki és belépés a lapitopi tisztítása megtörtént! Köszönöm előre is!
    -.Marcsi.- ID: 43602970

12. spora04

Köszönöm mindenkinek a segítséget megkaptam a rendelt aranyt.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.5.21
  13. Swallow

Szia!

Akkor fognak a lápák zöldre váltani, ha a dobálás nagy zöld kapcsolóját indítjuk ... a találati arány szerint lesznek a fényes égők láthatók a jobb oldali ablak soraiban, sorában az 5 próbálkozás alkalmával.
    Előbb ki kell választani a fej, nyél, rúna elemet, majd jobbra a zöld nagy kapcsolót indítani ... ha eléri a balta a céltáblát, akkor az eredményjelző táblán látszik, miből mennyi égő világít.

14. elefáncsifáncsi

elefáncsifáncsi Fórumlakó

nagyon köszönöm a segítséged, akkor én vmire nagyon rosszul emlékeztem! Elnézést!

15. hajni24747

hajni24747 Junior szaki

Sziasztok!
    Ma délután 16 óra 2 perckor megvásároltam a Mélykék 2. csomagot, ami 65farmaranyból, 20 farmpengőből és 4 Okinawa talányos tiki fából áll. A felugró ablak arról értesített, hogy nulla farmaranyat kaptam. Miért nem kaptam meg, amiért fizettem? Kérlek, segítsetek. Köszönöm előre a fáradozásotokat!
    ID 42838929

Utoljára szerkesztett: 21.5.21
  16. Swallow

Szia!

Farmnevet és ID számot szeretnék kérni a szükséges ellenőrzéshez.

17. Castanea70

Castanea70 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Nagy nehezen sikerült a lekvárfőzőt 3. szintre fejlesztenem, de semmi recept nincs, vagyis néha van de mikor készíteném eltűnik és nem lehet. (nem kérek gép tisztítási tanácsokat, a férjem informatikus). A többszöri ki be lépés a sem segít.
    Gazda: Castanea70 ID: 56649069

18. Swallow

Szia!

Az alábbi linken részletes leírást találsz a lekvárfőző műhely működésével kapcsolatosan.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-lekvárkészítés-mesterképzője.1926/
    Akkor lépünk szintet az Üzemben, ha megszereztük az összes pontot.
    Ezek után ismét egy Gazdaköri feladat következik, ami megnyitja majd az Üzemi feladatok újabb szintjét, és így tovább, egymás utánban lépkedve előre.

Az egyszer már megszerzett receptek nem tűnhetnek el...

19. DITKE44

DITKE44 Haladó

Kedves Modik!
    Elnézést kérek, de meg tudnátok nézni hová lett Pali étterme a farmomról?
    Ede2 ID: 32491061
    Köszönettel: Edit

20. Swallow

Szia!

A kollégám ellenőrzése alapján a keresett tárgyat, a tojástartó bal felső sarkában megtalálod.