Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szervusz .dolgos.!
    Pillanatnyilag nincs itt olyan kolléga, aki jogosult lenne a farmra benézni.
    Webes felületen, vagy klienssel játszol? Másik böngészőben is ugyanezt tapasztalod?
    Kérlek lépj ki mindenből, kapcsold ki és indítsd újra a gépedet, és végezz el addig is egy CCleanerrel való takarítást.
    Utána nyisd vissza a farmodat, és ha még mindig nem tudod megjeleníteni a szomszédjaidat, akkor gyere ismét, hátha addigra megjön a kolléga is, aki be tud nézni hozzád.

2. babi414

babi414 Fórum-zöldfülű

Helló Nagyon szomorü vagyókmert 12éve csilnálom a farmot ilyen még nem volt,hogy felhősort megcsináltam és nem tudom felteni az eszköztárba pedig benne van/Kertészeti robotika/ a biztósitott az verte ki egy éve gyüjőgettem az aranyat mivel el vették a mozit is amivel a szegény nyugdijasnak nincs annyi pénze,hogy vegyen kosarat igy nagyon nehéz végig pötyögtetni azeventett,Végre sikerült összegyujteni 15-öt aranyat vettem egy hullámospapagájt és mit kapta egy retrolajhátvackok amit meg lehet venni farmpénzért és teljese kétsébe vagyok pedig nagyon szeretem csinálni, de nem egyszer történt ilye,elnézést kérek kis nyugdija vagyo.ID 7361267

kovácspissti kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

Szervusz babi414!
    A Kertészeti robotika alap dekort megszerezhettük a foltozós dominó-eventből automatikusan, amennyiben 180 ruhafoltot leraktunk. Mivel neked meglett a felhőd is a 250 folt lerakásával, "csak" a két fejlesztést kellett volna megvenni hozzá csillagos érmékért.
    A minijáték közben szerezhető csillagos érméket az event boltban válthattuk be, így azokon meg lehetett venni a két fejlesztést is, amelyek a dekorra felrakva eredményezték a Kertészeti robotika 2. dekort, amely a felhőre felrakható.
    Sajnálom, ha nálad ez utóbbi elmaradt, azért is kell olvasni az event leírást, (ha kell kétszer is), meg a csevegőt is, ahol a gazdák megosztják a tanácsaikat, trükkjeiket.
    Az, hogy a titokólból mikor mi fejlődik, az bizony szerencse kérdése. Ez olyan, mint a lottó, vagy szerencsejáték sorsjegy, ott sem nyerő minden szelvény, vagy sorsjegy.
    Ha nagyon-nagy szerencséje van valakinek, akkor akár 1-2 titokólból is kaphat új állatot, de ha nincs, akkor akár egy csomag vásárlása esetén is csak a kötelező 1 db-ot kaphatja, ami annak megvásárlásakor jár, a csomagon belüli 30 db titokólon kívül.
    Sajnos a szerencse nem nézi azt, hogy ki játszik, de még csak azt se, hogy ki lenne jobban rászorulva arra, hogy szerencséje legyen.
    Emiatt ne keseregj, hisz ez csak játék, annak ellenére, hogy értem én is az elkeseredettségedet, előbb-utóbb hidd el, hozzád is bekopog az újdonság is.
    Javaslom, hogy játssz a szezon eventtel, ott az újdonság megjelenését követő 1-2 eventen belül be szokták rakni az utolsó szintek egyikére a friss titok-dolgokat, amihez nem is kell minden vevőt kiszolgálnod, ha az eventekből kiveszed az ott megnyerhető szezon jutalompontokat. Erre mindenképp van esélyed, főként, ha kiváltod melléje a szezonbérletet is.

4. editke0808

editke0808 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! a valdemárnál kiváltottam a trolofánt.Szeretném kitenni,de sehol nem találom.ID:1442525

5. HOGEN

HOGEN Utánpótlás-írogató

Nem tudom a klienst megnyitni. Azt írja ki, hogy vírust talált és karanténba teszi. Van esetleg másnál is ilyen probléma? Kliens nélkül működik
    Gazda: HOGEN ID: 1729135

6. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Teliholdas állatól a trolofántkarám, ezért csak a telihold mini-event alatt használható.

Trolofántkarám
    Jack boltjából kiváltható.
    Szükséges szint: 3.
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .....................................
    NévTulajdonságok
    .......................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]TrolofántkarámTermény: 1 db trolofánt
    Érési idő: 05:30 óra
    Tapasztalatpont: 75 TP
    Trágya mennyisége: 2 db
    -2020. októberbenJack boltjából korlátlan számban kiváltható.
    Szükséges:
    20 Kriptamécses,
    100 Éjféli gyümölcs,
    1.800 Holdharmat,
    20 Macskatündér-pálca
    Renzo Valdemár bazárjában megvásárolható 2021. januárjától
    .

Kuzdern kedveli ezt.
  7. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A vírus miatt nálad van valamilyen gikszer.

Tedd meg, hogy leellenőrzöd a vírusírtó programmal.
    Ha kiiktattad a vírust, akkor már játszhatsz is a kliens felületén. (Előfordulhat, hogy újra kell telepíteni a klienst a gépedre, miután a vírustól megszabadultál.)
    Kérj segítséget szakembertől, ha magad nem boldogulnál.

8. editke0808

editke0808 Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen a választ.

9. kriszta70707

kriszta70707 Fórumlakó

Szia,
    Sajnos az is szürke volt. De azóta megjavult, bezöldült és kértem. :)

Köszönöm szépen!

Kriszta

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  10. MAMADOM

MAMADOM Utánpótlás-írogató

MAMADOM,ID:15804770.Kérlek,segítsetek a Baharamán nem engedi a titokfákat kirakni,mindig csak egyet ír ki de azt sem teszi le.Előre is köszönöm a segítséget.

11. Havasi_Gyopár

Szia!
    Pillanatnyilag nincs itt olyan kolléga, aki rá tudna nézni a farmodra, de addig is kérlek írd meg, hogy melyik területre és miből mennyit szeretnél kirakni.
    Kérlek végezz egy CCleanerezést a farmodról való kilépést követően.
    Utána nyisd meg a farmot és próbáld meg elültetni azokat a titokfákat.
    Ha így sem megy, akkor kérlek jelezd itt felénk, remélhetően addigra jön olyan kolléga, aki meg tudja nézni, mi lehet a probléma.

Kuzdern kedveli ezt.
  12. MAMADOM

MAMADOM Utánpótlás-írogató

1. MAMADOM,ID:15804770,megpróbálom,csak egy kicsit később van egy kis halaszthatatlan dolgom.Köszönöm.

MAMADOM,ID:15804770,sikerült,csak ez a sok különböző kiléptetés zavaró.Tudom,hogy sok munkátok van,ezért csak akkor írok,ha nem sikerül öt-hat próba sem.Köszönöm a segítséget.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.6.21
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  13. Farmeranyu39

Farmeranyu39 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Kérlek, nézzetek utána a Marcsifarmja ID 12394227 farmnak. Éppen az ajándékozásban voltam, amikor lefagyott. Azóta sem tudok abba a farmba bemenni. A többi farmmal ugyan ezen a gépen - semmi baj nincs. Köszönöm.

14. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Mivel a többi farmod számodra is elérhető, egyértelmű, hogy a játék fut és működik.
    Ha sokból csak egynél van probléma, akkor jöhet a takarítás illetve egy próba erejéig egy másik böngésző kipróbálása.

15. swarek

swarek Haladó

Sziasztok!
    Kérdésem lenne, hogy a nyári napok event ma nem este 10-ig tart? Csak mert nálam ezt mutatja most: http://prntscr.com/161xwjk
    Vagyis, hogy alig 2 óra múlva vége.....Ez csak azért furcsa, mert reggel még jól mutatta az időt, de most már nem.
    Köszönöm!

16. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

De igen, este 10-ig tart.
    Most ellenőriztem, nálam jól mutatja most.
    Weben játszom.
    Akár a térképről, akár az eventbejáratról lépek az eventhez, ezt látom:

upload_2021-6-20_12-28-43.png

Ennek ellenére lehet, hogy tényleg megbolondul a számláló néha.
    Tegnap is írt erről valaki a Csevegőben.
    De semmi ok az aggodalomra, tényleg 22 óráig tart az event.

-ágianyu33- és swarek kedveli ezt.
  17. swarek

swarek Haladó

Köszönöm! :) Akkor van remény, hogy összejön a sok felröpi addig.
    Nekem két különböző időt is mutatott ( eventórában a jót, gazdakörinél a rosszat :D ), mostani belépéskor már jó volt. Viszont most meg a csere felülete nem stimmel, mert hiába szűrök rá kategóriákra nem mutatja az adott kategóriát ( a rubrikában),vagyis hiába jelölöm ki pl.. ajánlatnál az "Egyéb" kategóriát visszaugrik a "minden" kategóriára, viszont megjeleníteni meg az egyéb kategória alatti dolgokat jeleníti meg. Ez a szűrés funkció se működik amúgy, de nemcsak a csere felületen nem jó, hanem ha fára szűrök, ólakra, vagy a pajta tartalmánál valamire. :( Elég bosszantó, mert mikor fákat rakna ki az ember, akkor kissé nehéz úgy, hogy a keresett fát nem jeleníti meg, vagy amikor a mennyiségre szűrök rá, akkor nem is érzékeli, mert összevissza vannak a mennyiségek, nem sorrendben.

18. Othep

Szia ismét!

A Pajta szűrőproblémája ismert a Központ számára.
    Remélhetőleg mielőbb javítják.

swarek kedveli ezt.
  19. almatorta

almatorta Junior szaki

Gazdaraktárban a Tölcsérek harca 5 lejárati idejénél 4.26 van még hátra. Tudtommal holnap 14 óráig tart. A másik hiba amit észrevettem a szezonnál Szezon kezdete 20 nap jelenik meg . köszi

20. Othep

Szia.

Megjelenítési hiba csupán...
    Nálam ez van: upload_2021-6-20_18-9-18.png

Az Eventóra azonban mindig megbízható.

A Szezon szövegezése sajnos kezdetektől hibás már.
    Mikor lesz vége a szezonnak, azt kéne jelölje, természetesen.

Reméljük, valamikor javítva lesz.

jófarmerlány és almatorta kedveli ezt.