Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Örülök, hogy megoldódott. :)
    Köszönöm a visszajelzést.
     
    Alize és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám elvégezte az ellenőrzést.
    Nem a Világítótoronyhoz hanem a Hajótöröttek partja szigetéhez váltottál ki egy területrészt, viszont ehhez a területhez nincs hozzáférésed.
    A hozzáférést a baha szentélyben tudod kiváltani 100 AB fejében.
    Itt olvashatsz róla:

    Fontos: oda kell figyelni, hogy a megfelelő területet váltsuk ki a farmárudában!
    Nem keverendő össze a Házikedvencek futtatója és a Hajótöröttek szigete területeivel a Farmárudában. Figyelmesen el kell olvasni, hogy mire adjuk ki a farmpengőt!
     
    Dolphin, gazdalaura, farmeres53 és 3 más kedveli ezt.
  3. drakula55

    drakula55 Járnitanuló

    Szia!
    Borzasztó dolog történt a farmomon! Volt 8db michael juhson-om, és mind eltünt. Meg néznétek mi lehet ez? Előre is köszönöm.
    drakula55
    ID: 51979017
     
    SparrowC kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem pakoltad be tenyésztés közben? Mert én úgy jártam a Gót lepkékkel. :D
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  5. drakula55

    drakula55 Járnitanuló

    Igen, jártam már úgy én is de most nincs berakva.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  6. nighlife

    nighlife Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Nem találom az alábbiakat: Alap szezonkitüntetés, Bele a közepébe
    Mindkettőre van fejlesztésem, de így nem tudom mire kirakni.
    ID: 14521860
    Köszönöm a segítséget!
     
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Továbbítottam ellenőrzésre a kérésedet.
    Türelmedet kérem, mivel jelenleg nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.
    Amint lesz, hozom az eredményt.
     
    Sali~*.* és Swartsch kedveli ezt.
  8. Gabocafarm

    Gabocafarm Utánpótlás-írogató

    Szia! Kérlek segits. Egyszer már irtam, hogy a Gyopárvölgyben nem tudom leszedni a fák termését és nem tudom kivágni a fákat. Sajnos nem találtam választ. Ez biztos az én hibám. Gabocafarm ID 6243187
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.2.24
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Valóban írtál, és kollégám válaszolt is Neked, ugyanott (kattints a zöld linkre):
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kérdések-amikhez-nem-találtál-topicot-kezdők-és-haladók-részleg.19474/page-148#post-1374174

    Úgy tudod megnézni, hogy valaki válaszolt-e egy kérdésedre, hogy a Fórum jobb felső sarkában lenyitod az Értesítések fület.
    Ha ott találsz választ, csak rákattintasz a zöld szövegre és már ott is vagy.
    Példa:
    upload_2024-2-18_17-32-41.png
     
    Sali~*.*, Marisoli, aida2330 és 2 más kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése szerint 2024-02-17-én 16:43:25-kor és 2024-02-17-én 16:43:28-kor 4 - 4 db Michael Juhson-nal indítottál új tenyésztéseket.
    Az egyik tenyésztésből 1 Rémisztő zombijuhot, 1 Gazdag zombijuhot és 1 Farmpengőt kaptál, a másik tenyésztés eredménye: 1 Gótikus zombijuh és 1 Híres zombijuh.
    2024-02-17-én 22:54:48-kor arattad le egyben a Tenyészterepet.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  11. drakula55

    drakula55 Járnitanuló

    Köszönöm szépen, ezek szerint én hibáztam. Pedig hogy őrizgettem mivel kellett volna a gazda köribe. Bocsi hogy terheltelek ezzel.
     
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Semmi gond, azért vagyunk, hogy segítsünk.
    Remélem, hamar tudod majd pótolni a Juhsonokat. :)
     
    Sali~*.*, -ágianyu33- és drakula55 kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám elvégezte az ellenőrzést:
    Az Alap szezonkitüntetést a Világítótorony területére raktad ki.
    Bal oldalon középtájt keresd, nem egészen a szélén - mivel erre folyamatosan teszed fel a fejlesztéseket, javasolt valahova szélre áthelyezni :)
    A Bele a közepébe 1 dekort nem szerezted meg a Boldog hóember napot eventben.
    Nem volt meg a 12 lejátszott minijátékod, 8-ig jutottál el.
    Köszönöm a türelmedet.
     
    Sali~*.*, nighlife, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  14. Marisoli

    Marisoli Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Gyopárvölgy, falu főtere. Teljesítettem a tároló kapacitás növelését, ( Elhasználódó) de mindhiába. Nem pipálta ki, és jelenleg nem is tudom tovább fejleszteni. Szeretném ha valaki korrigálná, ugyanis így nem tudom a feladatot befejezni, és a jutalmat átvenni. Köszönöm. Marisoli ID: 12825189
     
    SparrowC kedveli ezt.
  15. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Marisoli!

    Kollégám ellenőrzése alapján a 23. szinten tartasz Alice Gamsbart-nál, ahol az alábbi követelmények vannak:
    upload_2024-2-19_10-31-56.png
    Te jelenleg 3-szor bővítettél raktár kapacitást, így még egy db szükséges a küldetés teljesítéséhez.
    A következő bővítési lehetőséged a 28. szinten lesz elérhető, így addig nem tudsz tovább lépni ennél a küldetésnél.

    Itt olvashatsz a küldetésekről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1346459

    Köszönjük a megértésed!
     
    Swartsch, Kuzdern, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  16. Marisoli

    Marisoli Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a gyors választ! :) Legyen szép napotok! Akkor arra várhatok még jó sokáig! :D
     
    SparrowC kedveli ezt.
  17. nighlife

    nighlife Fórum-zöldfülű

    Hálás köszönet!
    Szép napot!
     
    SparrowC és Dolphin kedveli ezt.
  18. luszisonaa

    luszisonaa Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    9db Holló tápom van, akárhányszor szeretném őket megetetni, azt az ablakot hozza ki, hogy keverjek nekik még tápot, hiáa van 9-em. Valami tipp? Bug?
     
  19. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves luszisonaa!

    Kérlek, írj egy pontos Farmnevet és ID számot, csak így tudunk segíteni az ilyen esetekben.

    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Hollófészek, amit etetni akarsz, vagy aranymosó hollótanya? Ez utóbbi terményes ól, amelyhez a tápon kívül állat - esetünkben holló - is kell. Ha a holló hiányzik, akkor is a malomba dob a játék... Szóval ne csak a tápot, hanem az állatot is ellenőrizd ilyen esetben.
     
    rozo52, genka53, -gyöngy-581 és 5 más kedveli ezt.