Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Miakoukla

Miakoukla Utánpótlás-írogató

Sziasztok!

Ma reggelre eltűnt az összes felhősorom a rávalókkal együtt, csak a kókuszkalendárium van meg. Valakinek vmilyen ötlete, hogy mit lehet tenni?

Üdv: Miakoukla

2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Mindenképp futtass le egy géptisztítást pl. a CCleanerrel. A program futása alatt semmi ne legyen nyitva a CCleaneren kívül.
    Utána nézd meg, hogy még mindig fennáll-e a jelzett problémád.
    Ha igen, és weben játszol, akkor nézd meg kérlek másik böngészőben is. A BP által preferált böngészők: Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge.
    Ha kliensben, és még mindig nem jelennek meg, akkor töröld teljesen a klienst, a vezérlőpultból, a letöltőmappából és a lomtárból is, hogy egy szikrája se maradjon a jelenleg gépen levő programnak, utána töltsd fel újból.
    Reméljük megszűnik ez a megjelenítési probléma.
    A rendszeres géptisztítást a későbbiek során is el kell végezni, mert az jelentősen segíti a játékot.

3. mucus252

mucus252 Törekvő

Sziasztok! Nagyon megköszönném ha tudnátok segíteni megtalálni a "Medencés futam" kitehetőt. Én úgy emlékszem hogy direkt nem tettem ki sehova, de hát tévedni emberi dolog, mucus252, ID:45776676

4. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Világítótornyos terület közepe, illetve hajótörött jobb alsó sarkában is van 1-1 db.

5. Miakoukla

Miakoukla Utánpótlás-írogató

Kedves Havasi Gyopár,

Köszi szépen a választ:) Mire elolvastam, meg is szűnt a probléma, magától visszakerültek a felhősorok:)

Üdv: Miakoukla

6. mucus252

mucus252 Törekvő

Mégegyszer köszönöm szépen, a memóriámmal meg jobb ha elbujdosok.

Utoljára szerkesztett: 21.7.21
  7. kaposvarine

kaposvarine Utánpótlás-írogató

Szép estét! Az event kezdete óta nem jelennek meg a kis Ingridek .Nem tudom megetetni őket. Az ID számom:31339811

.dina1. kedveli ezt.
  8. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Az event bejáratot itt találod, a farm jobb felső sarkánál.

Kattints az Ingridre, és kijön az event haladását jelző ablak.
    Itt a piros jellel ellátott kapcsolónál ha berakod a pipát, akkor előjönnek a kis Ingridek, ha meg kiveszed a pipát, akkor eltűnnek.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  9. kaposvarine

kaposvarine Utánpótlás-írogató

Köszönöm szépen! Előbújtak!

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  10. szemike50

szemike50 Fórumfelvigyázó

Sziasztok! Minden egyes alkalommal lefagy a játék, ha Ingridet akarom etetni. A kis kék felhő megjelenik, de onnan se kép, se hang, semmi nem mozdul. Minden egyes alkalommal ki kell lépnem ( de azt sem tudom szabályosan, mert nem működnek az ikonok),és újra kell indítani a játékot. ( Eléggé macerás lenne 78 alkalommal)

11. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Kérlek, próbálj meg a CCleaner nevű programmal egy tisztítást végezni a gépeden.
    A géped tisztításához részletes információkat itt találsz:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...rítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/

A CCleaner egy ingyenes letölthető program. Amennyiben segítségre van szükséged, és van rá lehetőséged, környezetedben lévőktől kérj segítséget és töltsétek le közösen, és indítsátok el a programot, amely elvégzi a tisztítást a gépeden.

Próbáld meg a kliens használatát: a kliens segítségével a régebbi számítógépeken jobban futhat a játék:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Önálló-unity-kliens.20387/

Amennyiben ez sem segít, szakember felkeresése ajánlott.

szemike50 kedveli ezt.
  12. szemike50

szemike50 Fórumfelvigyázó

Köszönöm.

ChocoBounty kedveli ezt.
  13. Marcsi0819

Marcsi0819 Junior szaki

Sziasztok!

Szeretném jelezni, hogy az újrahasznosítható robot S és M kapcsolójánál a megnyerhető csengőpengők listájának grafikáján nem szerepel - nálam legalábbis nem látszik - a legnagyobb nyeremény.

Marcsi0712
    ID: 35028376

14. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ellenőriztem a farmod logjában a jelzett "problémádat".

2021-07-23-án 23:37:16 órakor az "m" csoportban megkaptad a 25 farmpengőt. (ez csak egyszer szerezhető meg)

2021-07-24-én 08:18:27 órakor az "s" csoportban megkaptad a 10 farmpengőt. (ez is csak egyszer szerezhető meg)

A "?" ikonban így már nem látható a lehetséges nyeremények között ez a maximális jutalom, mert már elérted.

15. Marcsi0819

Marcsi0819 Junior szaki

Kedves Mamarygen!

Nagyon köszönöm a választ és azt, hogy utánanéztél. Én nem azt "reklamáltam", hogy nem kaptam meg, hanem azt, hogy nem látszik... Azt nem tudtam, hogy a legnagyobb nyereményt csak egyszer lehet megszerezni, illetve ha megszereztem, utána eltűnik a grafikája...

Köszönettel,
    Marcsi0712

16. imelda158

imelda158 Fórum-zöldfülű

Sziasztok ! Ma délelőtt megvettem, az akciós csomagot, aminek a neve farmer csodás facsomag. A csomag az ajánlatok közül el is tünt
    de a farmomon nem jelent meg.
    Kedves Modik ! Utána néznétek?
    Farm:imelda 158 ID:55901186

17. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Vásárlások után érdemes a játékból egy ki-belépést megtenni.
    A Farmer csodás facsomagnak ezek az elemei és minden hozzáíródik a meglévő készletedhez.
    (Tehát nem egy konkrét csomagot kell keresnünk.)

upload_2021-7-24_15-8-32.png

A facsemetéket így keresd:

A Láda / Fák menü, oldalt:

(A kép illusztráció, nem a farmodon készült.)

Kuzdern kedveli ezt.
  18. imelda158

imelda158 Fórum-zöldfülű

Nincsen meg a raktárban a csomag, se a farmarany, se semmi. Akkor most hol keressem.??? Nem is a pénz érdekel, mert legfeljebb megvenném újra, de már a lehetőség is eltűnt az oldalamról.

19. adri121100

adri121100 Utánpótlás-írogató

Sziasztok. Nálam az újra hasznosító nem működik. Másnál is van ilyen probléma?

20. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Kollégám ellenőrizte:

Ezen a farmon nem volt ma semmilyen vásárlásod.
    Nincs nyoma az akciós csomag megvételének.
    Legutolsó vásárlási adat: 2021-05-09-én 12:43:07 óra
    Úgy tudsz a vásárlásról meggyőződni, hogy a visszaigazoló e-mailt megtekinted a levelező rendszeredben.
    Vagy a banki kivonatot átnézed.
    Ez bankonként változó formátumú.

Ha ilyet nem találsz, akkor az ajánlatnak még a Hirdetőtábládon kell lennie, mert nem vásároltad meg.

A farm különböző területeire lépve pörgesd át a tábla ajánlatát.
    Ehhez átválthatsz kliensről webes verzióra is, vagy fordítva.